RIEŠENIA PRE FINANCIE

Keď je najdôležitejšia plynulá prevádzka a potreba rýchlych transakcií, pomôžeme vám naplniť tieto potreby pomocou našej spoľahlivo rýchlej technológie.

Banky a stavebné sporiteľne potrebujú zjednodušenú prevádzku na spravovanie dokumentov – papierových a elektronických. Rozumieme tomu, a preto máme balík produktov a služieb na plynulé vybavovanie zákazníkov a efektívne riadenie procesov v obslužnom oddelení.

Efektívnejšie procesy

Technológia umožňuje plynulú prevádzku obslužného oddelenia, preto investujte do vybavenia spoľahlivej značky s preukázanými odbornými znalosťami, aby ste sa vyhli prestojom. Keďže tlač je podstatná, dovoľte nám znížiť náklady na stranu až o 50%1 a spotrebu energie až o 80%2.

 • Integrácie papiera

  Jednoducho elektronicky integrujte dokumenty do pracovného postupu pomocou našich skenerov pre firmy.

 • Tlač vkladných knižiek

  Hoci sú absolútne nutné, ťažko sa s nimi narába. Skenujeme a tlačíme ich rýchlo a správne.

 • Zrýchlenie transakcií

  Keď potrebujete skenovať alebo tlačiť šeky a čiarové kódy, naša rýchlosť a presnosť znamená veľa.

 • Jednoduchá správa dokumentov

  Keď sú papierové dokumenty absolútne nutné, zjednodušte pracovný postup a digitalizujte ich pomocou našich skenerov pre firmy.

 • Pre všetky vaše potreby

  Ak potrebujete tlačiť potvrdenia akéhokoľvek druhu, hoci aj s čiarovými kódmi alebo farebnou grafikou, môžeme vám pomôcť.

 • Jasná komunikácia

  Zdieľanie údajov by malo byť jednoduché – naše projektory zabezpečia, aby vaša správa bola jasná a živá.

 • Usporiadanie kancelárie

  Pri spracovávaní dokumentov chcete, aby bolo ich triedenie jednoduché. Usporiadajte si kanceláriu pomocou našich štítkovačov.

 • 1) Porovnanie s desiatimi najlepšími farebnými laserovými tlačiarňami formátu A4 a s multifunkčnými tlačiarňami predávanými vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a vo Veľkej Británii v prvom štvrťroku 2013 na základe prieskumu organizácie IDC; náklady na stranu sa vypočítavajú pomocou oficiálnych cenníkov výrobcov (ak sú dostupné) a hodnôt výťažnosti uverejnených vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a vo Veľkej Británii platných od júna 2013.


 • 2) Porovnanie s desiatimi najlepšími farebnými laserovými tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami formátu A4 predávanými vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a Veľkej Británii v prvom štvrťroku 2013 na základe prieskumu organizácie IDC. Spotreba energie sa vypočítala podľa údajov výrobcov pre režim priemerne veľkej tlačovej úlohy k júnu 2013.

Zdroje pomoci

Nižšie nájdete širokú škálu zdrojov vrátane článkov, informačných schém, brožúr, ktoré obsahujú informácie o produktoch a riešeniach Epson, a trhových trendoch.

Ďalšie informácie

Tvoríme budúcnosť s technológiou heat-free

Zvýšenie produktivity a zníženie vplyvu na životné prostredie bez kompromisov.

Ďalšie informácie

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešenia pre financie, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
(vyberte všetky vyhovujúce možnosti)
Toto pole musíte vyplniť
Rád/rada by som e-mailom dostával(a) informácie o najnovších produktoch, akciách, ponukách a udalostiach spoločnosti Epson.
Bezpečnostná otázka

Táto otázka nám pomáha overiť, že ste osoba a nie nevyžiadaná pošta.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

ZAUJALO VÁS? VYŽIADAJTE SI ĎALŠIE INFORMÁCIE ALEBO CENNÍK

Kontaktujte nás