Inovatívne technológie

Spoločnosť Epson ide za dokonalosťou. Vďaka svojim patentovaným technológiám sme neustále súčasťou zoznamu najlepších svetových držiteľov patentov intelektuálneho vlastníctva (IP – Intellectual Property). Toto odhodlanie púšťať sa do inovácií z nás robí najlepšieho držiteľa patentov v portfóliu našich kľúčových produktových radov a vyslúžilo nám uznanie za technologického lídra podľa rebríčka Thomson Reuters Top 100 Global Innovators (100 najlepších svetových inovátorov) päť po sebe nasledujúcich rokov1.

INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE

Technológie tlačiarní

PrecisionCore®

Technológia tlačovej hlavy novej generácie

PrecisionCore je nová tlačová technológia využívajúca revolučný tlačový čip s vysokou hustotou, ktorý dokáže vytvoriť až 40 miliónov presných bodov.

Pokročilá technológia MicroPiezo®

Pokročilá technológia na výnimočné výtlačky s výkonom pre priemyselné odvetvie

Technológia tlačovej hlavy MicroPiezo zaisťuje jasné, presné umiestnenie atramentu, čo prináša vysokú kvalitu obrazu a optimalizovanú rýchlosť tlače. A keďže nevyužíva teplo, možno ju použiť so širokou škálou atramentov na vytváranie ostrých obrazov s odolnosťou pri rôznych použitiach.

Tlač budúcnosti s technológiou Heat‑Free

Prechod z laserovej technológie na tlačiarne s technológiou Heat‑Free vám umožní znížiť spotrebu energie a obmedziť vplyv tlače na životné prostredie.

Technológia atramentového zásobníka

Zmena technológie. Bez zmeny atramentu

Privítajte tlač bez atramentových kaziet. Naše tlačiarne so systémom atramentových zásobníkov sa dodávajú s atramentom až na tri roky2, takže vaša firma môže počítať s úsporou v oblasti tlače až 74 %3.

Projektory

3LCD

Objavte 3LCD – projektory s farebným svetelným výkonom

3LCD je sofistikovaná, priekopnícka technológia, ktorá využíva tri čipy na dodávanie jasných obrázkov zo života pre najnáročnejšie publikum obchodu a zákazníkov.

Farebný svetelný výkon

Farba mení všetko

Dosiahnite jasnejšiu, živšiu projekciu s farebným svetelným výkonom (CLO) od spoločnosti Epson.

Laserová technológia

Presnosť laserového svetla

Zažite ohromujúcu kvalitu a spoľahlivosť s našim novým laserovým zdrojom svetla a pokročilým filtrom. Spojte funkcie všestrannej prezentácie s 30 000 hodinami4 používania bez údržby a s konzistentným výkonom, aby ste získali dokonalý pokoj v duši pri dôležitých prezentáciách. Vďaka takýmto inováciám technológie projektorov sme jednotkou5 vo svete projektorov nepretržite od roku 2001.

Softvér k projektorom

Vyťažte viac zo svojho projektora. Umožnite projektoru dosiahnuť celý potenciál

Využite odborné softvérové riešenia Epson, ktoré obohatia váš projektor a vy budete ťažiť z rozšírených funkcií, spoľahlivosti a lepšieho riadenia. Ako špičkový svetový výrobca projektorov5, rozumieme potrebe správnych riešení projekcie – takých, ktoré vám umožnia prezentovať tak, ako chcete a kde chcete, jednoducho a efektívne.

Atramentové technológie

Atrament Claria

Navrhnutý tak, aby vyhovoval vášmu spôsobu tlače

Či už tlačíte výučbové materiály do školy, vytvárate rodinné fotoalbumy alebo sa chystáte vystaviť svoje najnovšie fotografické úlovky, na tejto stránke ľahko nájdete ten správny atrament práve pre seba.

Atrament DURABrite Ultra

Navrhnutý zvlášť na komerčnú tlač

Atramenty DURABrite od spoločnosti Epson sú navrhnuté na firemnú tlač, rýchlo schnú, dlho vydržia a sú odolné voči rozmazaniu.

Pigmentový atrament DURABrite Ultra so živicovou vrstvou, ktorá priľne k povrchu papiera (na rozdiel od atramentov na báze farbív, ktoré preniknú do papiera), vytvára rýchloschnúci text a obrázky ako z laserovej tlačiarne na rôznych typoch papiera a povrchov.

Why buy genuine?

We believe that printing is a partnership. It takes both a printer and its ink to produce a quality print. That’s why it's essential to understand your inks to avoid potential printing pitfalls. Find out what sets our inks apart from the competition.

Pripojenie

Discover the benefits of Epson's groundbreaking app solutions, designed to cater to the needs of both businesses and consumers. Epson's cutting-edge apps are meticulously developed to optimize operations, increase productivity, and streamline workflows. Irrespective of your industry, whether it's retail, hospitality, healthcare, or any other sector, Epson's app solutions offer personalized features and functionalities tailored to your specific requirements.

Enjoy the convenience of inventory management, point-of-sale systems, mobile printing, and document scanning seamlessly integrated with Epson's user-friendly interfaces. Stay one step ahead with Epson's adaptable app solutions, unlocking limitless possibilities for your business or personal pursuits today.

Epson Connect

Jednoducho tlačte z tabletov, smartfónov a iných zariadení

Mobilné a cloudové tlačové služby od spoločnosti Epson vám umožňujú tlačiť a skenovať bezdrôtovo zo smartfónov a tabletov v domácnosti, v kancelárii a na cestách.

Správca zariadení Epson

Ovládajte, analyzujte a spravujte svoje tlačiarne centrálne z jedného intuitívneho rozhrania

Celé portfólio tlačiarní a skenerov môžete ľahko spravovať8 na diaľku. Máte úplnú kontrolu vrátane možnosti inštalovať, konfigurovať, monitorovať, vykonávať údržbu a riešiť problémy zariadení, čo prináša vyššiu produktivitu a úspory nákladov.

Aplikácia Kalkulačka nákladov na atrament pre veľkoformátové tlačiarne Epson

Výpočet spotreby atramentu pre rôzne typy obrázkov

Aplikácia Kalkulačka nákladov na atrament pre veľkoformátové tlačiarne Epson je vytvorená tak, aby vám poskytla informácie o nákladoch na atrament na stranu pre vybrané tlačiarne radu Epson Stylus Pro a SureColor. Náklady sa počítajú na základe vzorových obrázkov, ktoré sú reprezentatívne pre každú tlačiareň a typ použitia8.

Epson iProjection

Pripájajte sa a prezentujte bezdrôtovo

Doprajte si voľnosť interakcie so svojím publikom, ponúknite dynamickejšie návrhy a zapojte ich do tvorby nápadov. To všetko umožňuje naša aplikácia iProjection prostredníctvom bezdrôtovej prezentácie dokumentov, obrázkov a webových stránok priamo z inteligentného zariadenia so systémom iOS alebo Android.

Skenovanie dokumentov Epson

Dokumenty skenujte priamo do svojho mobilného zariadenia

Funkcia Epson DocumentScan vám umožňuje skenovať dokumenty priamo do zariadenia Android™. Naskenované údaje možno skontrolovať pomocou náhľadu, odoslať e-mailom, poslať ich priamo do iných aplikácií alebo ukladacích služieb typu cloud, ako je Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ a Microsoft® OneDrive.

Aplikácia na príjmové doklady Epson EPOS

Aplikácia na príjmové doklady Epson ePOS ukazuje, ako ľahko možno vytvoriť, vytlačiť a odosielať príjmové doklady zo zariadení iPhone alebo iPad

Vytvorte mobilný POS (mPOS) a systém zadávania objednávok niekoľkými jednoduchými krokmi.

Nástroj TM

Táto aplikácia vám umožňuje nastaviť bezdrôtové pripojenie, konfigurovať nastavenia tlačiarne a tlačiť vzory príjmových dokladov zo zariadení iPhone, iPad a iPod touch na tlačiarni príjmových dokladov Epson.

iLabel

Aplikácia Epson iLabel uľahčuje vytváranie, ukladanie a tlač štítkov z inteligentných zariadení.

Využite funkcie svojho zariadenia naplno (napr. prepis hlasu) a pridajte práci so štítkami nový rozmer.

1 Na základe uverejnených čísel žiadostí o patent (CY2016). Podľa výskumu spoločnosti Epson.

2 Na základe priemerného objemu tlače 140 strán za mesiac a pri uvažovaní o najnižšej výťažnosti poskytovanej prvou súpravou atramentov.

3 Porovnávací výpočet pre atramentové kazety sa zakladá na použití kazety s najnižšou výťažnosťou používanou v 20 najobľúbenejších konkurenčných atramentových tlačiarňach A4 podľa štúdie organizácie IDC EMEA Hardcopy Tracker v období apríl 2016 – marec 2017. Výpočet sa zakladá na štandardnej výťažnosti kaziet konkurencie, ktorá bola vydelená priemernou výťažnosťou tlačiarne Epson EcoTank ITS.

4 Životnosť lasera až 83 000 hodín v prispôsobenom režime.

5 Najväčší podiel na trhu projektorov s 500 a viac lúmenmi. (Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2016).

6 Na základe štandardu na meranie JEITA CP-3901A: lesklý papier (formát A4), teplota 23 °C, vlhkosť 50 %.
Sieťové podnikové atramentové tlačiarne Pro a laserové tlačiarne/multifunkčné zariadenia, skenery pre firmy a veľkoformátové tlačiarne.

7 Tlačiareň Epson SC-P5000 so súpravou atramentu s fialovou farbou môže dosiahnuť až 99,0 % farieb PANTONE® Solid Coated Colours, keď sa používa spolu s polomatným bielym papierom na korektúry Epson a atramentom Epson. Tlačiareň Epson SC-P5000 so súpravou atramentu LLK môže dosiahnuť až 98,8 % farieb PANTONE® Solid Coated Colours, keď sa používa spolu s polomatným bielym papierom na korektúry Epson a atramentom Epson.

8 Upozorňujeme, že rôzne dodatočné náklady môžu ovplyvniť náklady vrátane, ale nie výhradne, typu média, servisných služieb, spotreby energie, nastavení tlačiarne a výmeny dielov. Ceny atramentu Epson sú založené na aktuálnom cenníku atramentu Epson vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a Spojenom kráľovstave (bez DPH) k februáru 2013. Náklady sa počítajú pri používaní predvolených nastavení na tlačiarňach a na základe najvyššej výťažnosti originálneho spotrebného materiálu Epson.