PONORTE SA DO DEJA

Zabudnite na obrovské televízory. S projektorom prekoná kvalita vašej domácej zábavy všetky vaše predstavy.

DOMÁCE PROJEKTORY EPSON

Inovácie, na ktorých záleží

Kúpte si domov najvyspelejšie technológie od spoločnosti, ktorá je už 17 rokov najväčším výrobcom projektorov na svete1. Vďaka výnimočne vysokému kontrastnému pomeru a jasu pôsobia filmy živšie a športové prenosy dramatickejšie.

Veľkosť je dôležitá

S domácim projektorom Epson bude váš domov centrom diania. Zmeňte každodennú fádnosť, či už sledujete svoj obľúbený šport, pozeráte klasický film, prehrávate obsah zo zariadenia alebo hráte najnovšiu hru. S pôsobivým, až 300-palcovým obrazom sa stanete stredobodom pozornosti a spolu s najbližšími a priateľmi zažijete nezabudnuteľné chvíle.

Jasnejšia, živšia projekcia

Samotný biely jas nedokáže oživiť verné farby z každodenného života. Preto technológia 3LCD v projektoroch Epson prináša rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon (CLO). Prečo by mal byť obraz nudný, vyblednutý a bez života? S projektormi Epson zažijete živý a realistický obraz.

Epson 4K PRO-UHD²

Úžasný obraz je výsledkom kombinácie technológií, ktoré sa navzájom dopĺňajú. Patrí medzi ne rovnako intenzívny jas farieb i bielej farby, technológie 3LCD a HDR10 a spracovanie kontrastu a farieb. Projektory Epson s rozlíšením 4K PRO-UHD² využívajú komplexný prístup k tvorbe obrazu, ktorý presahuje obyčajný príjem, spracovanie a premietanie obsahu v rozlíšení 4K.

Táto funkcia nie je k dispozícii na všetkých modeloch. Ak chcete skontrolovať, či má váš model túto funkciu, pozrite si špecifikáciu produktu.

Mimoriadne široký farebný rozsah

Vychutnajte si širšiu škálu verných farieb a bohatší a realistickejší obraz.

Nastavenie obrazu bez námahy

Inštalácia je rýchla a jednoduchá vďaka špičkovej hodnote optického priblíženia a širokému posunu objektívu. Môžete prepínať rôzne pomery strán, používať motoricky ovládané priblíženie a zaostrenie a uložiť až 10 rôznych polôh posunu objektívu.

Táto funkcia nie je k dispozícii na všetkých modeloch. Ak chcete skontrolovať, či má váš model túto funkciu, pozrite si špecifikáciu produktu.

Až 15 rokov zábavy³

Lampy majú životnosť až 10 000 hodín³. Zaručujú každodenné sledovanie filmov po dobu až 15 rokov bez nutnosti výmeny. Projektory Epson sú známe svojou spoľahlivosťou, takže sa nemusíte báť, že by vám unikla čo len minúta z vášho obľúbeného filmu, hry alebo programu.

Prehľad sortimentu

1 Výskum uskutočnený spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2018.

2 Technológia 4K Enhancement posúva každý pixel diagonálne na zdvojnásobenie rozlíšenia Full HD. Rozlíšenie Full HD v režime 3D

3 Na základe sledovania filmu trvajúceho priemerne 1 hodinu 45 minút každý deň a nastavenia lampy na úsporný režim.

4 Funkcia WirelessHD je dostupná v 28 členských štátoch Európskej únie a na Islande, v Nórsku, Saudskej Arábii, Spojených arabských emirátoch, Švajčiarsku a Turecku. Zmeny sú vyhradené. Ak chcete získať ďalšie informácie o dostupnosti na jednotlivých trhoch, obráťte sa na miestneho predajcu výrobkov Epson.

5 Stanovené na základe pozerania videa trvajúceho päť hodín každý deň pomocou projektora nastaveného na úsporný režim

6 Farebný jas (farebný svetelný výkon) v najjasnejšom režime meraný v nezávislom laboratóriu podľa normy IDMS 15.4. Farebný jas sa bude líšiť podľa podmienok použitia. Najpredávanejšie projektory Epson 3LCD v porovnaní s najpredávanejšími jednočipovými projektormi DLP na základe údajov z výskumu predaja NPD v období od mája 2017 do apríla 2018.