PREJDITE NA RIEŠENIE, S KTORÝM ZAPÔSOBÍTE

Vynikajúca kvalita obrazu projektora a spoľahlivosť pre vašu firmu

RAD LASEROVÝCH PROJEKTOROV

Definícia budúcnosti laserovej projekčnej technológie

Naše technologicky najvyspelejšie projektory spájajú technológiu 3LCD s dvojitým laserovým svetelným zdrojom a prinášajú široký rozsah farieb a mimoriadne vysoký kontrastný pomer, vďaka čomu vytvárajú skvelé, realistické farby a neuveriteľne hlbokú čiernu.

Vašej firme sa bude dariť vďaka kreativite a napĺňaniu výziev v podobe premietania väčšieho, jasnejšieho a odvážnejšieho obrazu aj v tých najnáročnejších prostrediach. Preto usilovne pracujeme na vývoji inovatívnych a všestranných projektorov, ktoré spĺňajú vaše potreby a umožňujú vám vytvoriť trvalý dojem. Dôsledkom nášho odhodlania prinášať kvalitu, technológie, vzťahy, služby a podporu je to, že sme už od roku 20011 lídrom na trhu projektorov.

Zistite viac o našich laserových riešeniach

Projekcia bez obmedzení

Náš novovyvinutý anorganický fosforový kotúč sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči teplu a prináša výnimočnú spoľahlivosť. Dokonale funguje v spolupráci s našim anorganickým panelom LCD a vytvára jasný, živý obraz na mimoriadne dlhé obdobie. Reálne sa môžete spoľahnúť na zdroj svetla, ktorý nevyžaduje údržbu počas 20 000 hodín².

Mimoriadna spoľahlivosť

Privítajte sofistikované projektory na montáž premietajúce na veľkú obrazovku, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Inštalácia a nastavenie sú priamočiare. Životnosť lasera až 56 000 hodín a údržbový cyklus filtra až 30 000 hodín znamenajú minimálnu potrebu údržby.

Vytvorte svoju víziu s produktmi Epson

Objavte, ako možno premietať na akýkoľvek povrch s projektormi pre veľké priestory od spoločnosti Epson.

Pozrieť

Laserový projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou

Užite si zábavu s veľkoplošnou projekciou bez toho, aby ste narušili štýl svojho domova. Náš laserový projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou možno umiestniť blízko zobrazovacej plochy, rýchlo ho nastaviť a premietať skvelý obraz v jasných miestnostiach. Ponúka aj skvelú hodnotu vďaka dlhej životnosti svetelného zdroja a rozšírenej záruke.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ 2001 až 2020, 500 a viac lúmenov, okrem bezrámových TV displejov, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY20Q4 (Štvrťročné prehľady trhu projektorov – celosvetová analýza za 4. štvrťrok 2020).

² Približný čas poklesu jasu o 50 % od prvého použitia. Merané akceleračným testom predpokladajúcim hustotu 0,04 – 0,20 mg/m3. Čas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania a prostredia.