EPSON CONNECT

Jednoducho tlačte z tabletov, smartfónov a iných zariadení
EPSON CONNECT
APLIKÁCIA EPSON IPRINT

Vaša aplikácia pre tlač, skenovanie a veľa ďalšieho

S tlačiarňou Epson môžete tlačiť kedykoľvek a takmer odkiaľkoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu PC. S aplikáciou Epson iPrint je to skutočne jednoduché. Stačí si prevziať a nainštalovať túto skvelú bezplatnú aplikáciu a môžete sa pustiť do tlače webových stránok, dokumentov Microsoft Office, fotografií a súborov PDF, ako aj do skenovania a kopírovania.

Videá s návodmi na použitie aplikácie iPrint

1. Nastavenie služby Epson Connect

How to Register for Epson Connect using Epson iPrint

2. Nastavenie služby Epson Connect

How to Set Up a Wireless Epson Printer to Print Using Epson Print

3. Nastavenie služby Epson Connect

How to Save Photos to a Memory Device using Epson iPrint

4. Nastavenie služby Epson Connect

How to Scan from a Wi-Fi Enabled Epson printer using Epson iPrint

5. Skenovanie a ukladanie

How to Photocopy a Document Using Epson iPrint

6. Kopírovanie

How to Print from Online Storage using Epson iPrint

7. Tlač fotografie

How to Print Photographs using Epson iPrint

8. Tlač uloženého dokumentu

How to Print a Saved Document using Epson iPrint

9. Tlač webovej stránky – Android

How to Print a Web Page using Epson iPrint - Android

10. Tlač webovej stránky – iOS

How to Enable Web Page Printing in iOS

Hlavné vlastnosti

APLIKÁCIA EPSON CREATIVE PRINT

Vaša aplikácia na kreatívne používanie fotografií z inteligentného zariadenia.

Dajte priechod svojej kreativite a využite svoj smartfón alebo tablet spoločne s aplikáciou Creative Print. S touto aplikáciou je jednoduché tlačiť fotografie z inteligentného zariadenia. Navyše môžete vytvárať koláže, vlastné pohľadnice, individuálne prispôsobené papierové dokumenty, tlačiť priamo na disky CD alebo DVD a premeniť svoje fotografie na zábavné maľovanky.

Ako to funguje

Hlavné vlastnosti

EPSON EMAIL PRINT

Tlačte odkiaľkoľvek – stačí poslať e-mail do tlačiarne¹

Najnovšie tlačiarne Epson majú svoju vlastnú e-mailovú adresu. Dokážu automaticky vytlačiť prílohy odoslané na túto e-mailovú adresu, napríklad fotografie a dokumenty. Tlačte odkiaľkoľvek na svete z ľubovoľného zariadenia – telefónu, tabletu alebo prenosného počítača. Stačí odoslať e-mail do tlačiarne.

Ako to funguje

Hlavné vlastnosti

EPSON SCAN TO CLOUD

Skenovanie priamo do cloudových účtov

Niekoľkými kliknutiami na ovládacom paneli tlačiarne môžete naskenovať dokumenty alebo fotografie a odoslať ich na e-mailové adresy alebo účty cloudových úložísk. Stačí, aby bola tlačiareň pripojená na internet.

Ako to funguje

Hlavné vlastnosti

EPSON REMOTE PRINT

Pokročilá tlač z vášho počítača odkiaľkoľvek¹

Súbory nemusíte odosielať na tlač iba z domu zo svojho počítača. Inštaláciou aplikácie Remote Print zlepšíte efektivitu a dosah svojho počítača alebo notebooku. Odoslať súbor do tlačiarne Epson kdekoľvek na svete je veľmi jednoduché a spočíva v kliknutí na príkazy Súbor / Tlač1. Nie je potrebné robiť si starosti s formátovaním alebo fontmi. Najlepšie je, že máte prístup k pokročilým možnostiam tlače a môžete ich ovládať.

Ako to funguje

Hlavné vlastnosti

KOMPATIBILNÉ SLUŽBY

Ďalšie kompatibilné tlačové riešenia

Okrem tlačových služieb Epson Connect existuje mnoho dostupných tlačových riešení, ktoré sú kompatibilné s tlačiarňami Epson a inteligentnými zariadeniami.

Využitie zabudovaných funkcií tlače v systéme Android pomocou aplikácie Epson Print Enabler

Vďaka tomu, že je zabudovaná do systému Android 4.4 a novších, už nepotrebujete na podporu tlače osobitnú aplikáciu. Jednoducho po prevzatí bezplatnej funkcie povolenia tlače Epson Print Enabler nájdite pri podporovaných aplikáciách možnosť Tlač pod ikonou Ponuka. Keďže je integrovaná do prehliadača Chrome a služieb Gallery a Gmail, môžete pohodlne tlačiť webové stránky, fotografie a e-maily. K funkcii tlače v systéme Android máte prístup aj zo služieb Drive a Quickoffice, takže tlač dokumentov je jednoduchá.

Ako to funguje

Hlavné vlastnosti

Mopria

Aliancia Mopria Alliance je nezisková organizácia, ktorej členov tvoria vedúce globálne technologické organizácie. Ich spoločných cieľom je poskytovanie intuitívne jednoduchej bezdrôtovej tlače z inteligentných telefónov, tabletov alebo iných mobilných zariadení.

Epson print and scan

Aplikácia Epson Print and Scan ponúka mimoriadne možnosti tlače a skenovania dostupné v multifunkčných tlačiarňach Epson s pripojením Wi-Fi na domovskej obrazovke systému Windows 8.

Hlavné vlastnosti

Apple Airprint

Tlačte priamo zo zariadenia iPad, iPhone alebo iPod Touch. Nie je nutné prevziať žiaden softvér, nemusíte nainštalovať žiadne ovládače a pripojiť žiadne káble. Pomocou niekoľkých dotykov v aplikáciách Mail, Photos, Safari alebo iBooks môžete odoslať čokoľvek, čo máte na obrazovke, na tlačiareň Epson.

Ako to funguje

Hlavné vlastnosti

Vyhľadajte kompatibilné aplikácie alebo produkty

Nič nebolo nájdené

Footnotes:

¹Vyžaduje pripojenie tlačiarne na internet a k zariadeniu, ktoré podporuje internet alebo e-mailové služby.