RIEŠENIA SKENOVANIA PRE PRACOVNÉ PROSTREDIE

RAD FIREMNÝCH SKENEROV EPSON

Predstavte si Epson vo svojej firme

Skenery sú dôležitou súčasťou akejkoľvek firmy – sú tam, kde sa fyzické informácie menia na upravovateľný, bezpečný digitálny obsah. Spoločnosť Epson vyvinula najkomplexnejší rad skenerov na trhu, aby vyhovela meniacim sa požiadavkám v rámci sektorov a umožnila zaznamenanie vysokokvalitných obrázkov a dokumentov tak rýchlo a jednoducho, ako sa len dá.

Jednoducho zaznamenávajte, konvertujte a distribuujte skenované informácie v rámci svojej organizácie. Ťažte z pokročilých funkcií zobrazovania dokumentov, ktoré umožňujú bezproblémové uloženie vysokokvalitných skenov v rámci vašich pracovných postupov, od jednoduchých systémov na archiváciu dokumentov po cloudové služby a riešenia na správu podnikového obsahu.

V rámci modelov, ktoré výrazne znižujú počet krokov potrebných na zaznamenanie a uloženie dokumentov (a zároveň podporujú širokú škálu použití v početných sektoroch a podnikových prostrediach), máme skener, ktorý vyhovie vašim potrebám.

Jednoduché riešenia zaznamenávania

Jednoduchý proces skenovania od spoločnosti Epson ideálny pre organizácie s pravidelnou potrebou skenovania vám pomáha šetriť čas a pracovať efektívnejšie – v akomkoľvek formáte, ktorý vám vyhovuje.

Či už skenujete obrázky veľkosti poštovej známky alebo technické výkresy vo formáte A0, ľahko zaznamenáte každý detail vo vysokom rozlíšení a budete ho môcť zreprodukovať v takmer akejkoľvek mierke.

Dokonca aj malé obrázky, nech ich už nájdete kdekoľvek, možno zachytiť s takými detailmi, že ich budete môcť vytlačiť aj vo veľkom formáte.

Navyše, jednoduché riešenia zaznamenávania Epson umožňujú ľahko skenovať do rôznych cieľových umiestnení:

Flexibilné skenovanie

Skenujte priamo prostredníctvom dotykového displeja skenera, vytvorte si prispôsobiteľné predvoľby a rozloženia bez potreby počítača. Skenovať a zdieľať môžete aj z počítača PC alebo Mac pomocou softvéru Epson ScanSmart alebo z telefónu a tabletu s aplikáciou Epson Smart Panel.

Pokročilé zaznamenávanie Epson

Pri náročných požiadavkách na skenovanie v prostrediach s veľkým objemom výstupov, dvojstupňový proces skenovania Epson zaznamenáva a triedi dokumenty v priebehu sekúnd vďaka vopred definovaným parametrom, ktoré nastavíte. Zahrnuté ovládače TWAIN, ISIS a WIA alebo dodatočné softvérové doplnky umožňujú bezproblémovú integráciu vášho preferovaného systému na správu dokumentov, pracovných postupov a cloudových služieb:

Technológia, ktorá pomáha

Skenery Epson splnia všetky vaše požiadavky na skenovanie a poskytnú vám pôsobivý digitálny obsah:

Vyhľadať produkt

SKENERY A4

SKENERY A3

ŠEKY

VYSOKÉ ROZLÍŠENIE

ŠIROKÝ FORMÁT

MOBILNÉ

Zoznámte sa s našimi ďalšími radmi firemných skenerov

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.