Výroba fotografií

Vysokokvalitná, bezpečná tlač so zvýšenou produktivitou

44-palcová tlačiareň SureColor SC-P8500D je ideálnou voľbou na vysoký objem tlače vo výrobe plagátov a kopírovacích centrách, ktoré ponúkajú veľkoformátovú tlač fotografií a plagátov. Určené pre používateľov, ktorí oceňujú živú kvalitu obrazu, nízke prevádzkové náklady, vysokú rýchlosť tlače a jednoduchú manipuláciu s tlačiarňou. Kompaktný model SC-P8500D sa bez problémov zmestí do komerčných prostredí s obmedzeným priestorom.

Hlavné vlastnosti

Monitorujte pracovný výkon v reálnom čase

Vďaka webovému prehliadaču Epson Cloud Solution PORT so špecializovanou aplikáciou pre smartphone a tablet môžete skontrolovať stav svojej flotily tlačiarní a spravovať ju kedykoľvek a kdekoľvek.

Production Monitor poskytuje jasný a zrozumiteľný grafický prehľad o činnosti všetkých tlačiarní vo vašej flotile. Vďaka podrobným údajom, ktoré sú k dispozícii, budete môcť jednoducho analyzovať produktivitu a každý deň odkiaľkoľvek dostávať jasné aktualizácie o prevádzke na podporu vysokej produktivity a efektívnosti, ako aj na služby sledovania údržby vzdialeného riešenia problémov.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.