RAD SURECOLOR SC-F

Precízny dizajn pre výkon bez námahy

Ušetrite čas a peniaze s tlačou na textil, odevy a pevné podklady pri výrobe veľmi kvalitného športového oblečenia, odevov, propagačných predmetov, reklamných plôch, doplnkov a upomienkových predmetov. Všetky komponenty navrhla a vyrobila výlučne spoločnosť Epson, takže je zaistená ich bezkonkurenčná spoľahlivosť, špičkový výkon bez námahy a nízke prevádzkové náklady. Atrament UltraChrome DS je zárukou živých farieb a špičková technológia tlačových hláv minimalizuje prestoje a maximalizuje produktivitu.

Zobraziť rad produktov

Dokonalé riešenie pre vysoko kvalitné textílie

So širokou škálou farieb a vysokokvalitnými výsledkami nechajte svoju kreativitu voľne tvoriť. Pre módnych návrhárov a podnikateľov v tejto oblasti prináša rad sublimačných tlačiarní na báze farbív SureColor SC-F farebnú stabilitu a čierne odtiene s vysokým rozlíšením. Navyše sa jednoducho a bezproblémovo udržuje. To ho robí ideálnou voľbou pre dynamické a náročné prostredia so širokou škálou textílií bez ohľadu na to, či tlačíte jediný kus na prehliadkové mólo, alebo väčšiu sériu.

Kvalitné riešenie pre najrôznejšie oblasti použitia

S tlačiarňami radu SureColor SC-F vždy dosiahnete úžasné výsledky. Vytlačí malé alebo stredne veľké série tlače, ktoré zodpovedajú požiadavkám najvyššej kvality pre polyesterové tkaniny a propagačné predmety, bez nutnosti predtlačovej prípravy materiálu. Srdcom našich tlačiarní je vysokovýkonná tlačová hlava PrecisionCore TFP. Boli navrhnuté s cieľom poskytovať vynikajúcu kvalitu pri vysokej rýchlosti tlače a sú doplnené našimi sublimačnými atramentmi. Tieto špeciálne atramenty sú navrhnuté spoločne s pretlačovým papierom tak, aby dochádzalo k dokonalému uvoľneniu farbiva pri sublimácii na najrôznejšie predmety.

Všestranné riešenie pre vaše potreby v oblasti tlačovej produkcie

Výnimočná kvalita, široké možnosti využitia

Náš rad sublimačných tlačiarní SureColor SC-F s tepelným prenosom na báze farbív oslobodí vašu kreativitu. Vytvárajte módne výrobky, športové oblečenie, domáci textil, reklamné predmety a propagačné materiály rýchlo, kvalitne a spoľahlivo. Súčasťou radu je aj prvé riešenie sublimačnej tlače od spoločnosti Epson s ružovým a žltým fluorescenčným atramentom – SC-F9400H.

Vždy lesklé výsledky

Všestranné riešenia priamej potlače odevov (DTG) od spoločnosti Epson vám umožňujú rýchlo reagovať na prichádzajúce objednávky. Vyznačujú sa vysokou úrovňou presnosti a umožňujú firmám dosahovať krátky čas obratu, a zároveň vytvárať zložité motívy na rôznych odevoch zo svetlej a tmavej bavlny.

Harmonizované tlačové riešenie

Každý aspekt tlačiarne SureColor SC-F3000 bol starostlivo posúdený s cieľom zabezpečiť vysokú kvalitu v každej etape tlače:

  • veľkokapacitný atramentový systém: kompaktné 1,5-litrové atramentové zásobníky

  • Automatické nastavenie medzery valca: snímače automaticky detegujú vzdialenosť povrchu odevu, čo umožňuje rýchle nastavenie a konzistentné výsledky vo vynikajúcej kvalite

  • Softvér Garment Creator: na zjednodušenie nastavovania a zrýchlenie výroby individuálnych motívov

  • Jednoduché použitie: veľmi intuitívne riešenie so 4,3-palcovým dotykovým displejom a prívetivý dizajn

  • Komplexné riešenie: zahŕňa tlačiareň, tlačovú hlavu, softvér a atramenty

Vždy výnimočná kvalita

Firmy s vysokými požiadavkami na presnosť, rýchlosť vybavenia objednávky a schopnosť produkovať náročné motívy na rôznych odevoch zistia, že tlačiareň SC-F3000 ponúka spoľahlivú a vysoko efektívnu výrobu bez prestojov a s vysokou rýchlosťou.

Úplné riešenia tlače na textil

Každý prvok radu SureColor SC-F je navrhnutý tak, aby zohrával dôležitú úlohu v bezproblémovom, úplnom riešení farebnej tlače od začiatku do konca.

Špičková kvalita a vysoká produktivita pri priamej tlači na textil v priemyselnom meradle

Monna Lisa je plne integrovaný systém na priemyselnú digitálnu tlač na textil, v ktorom sú všetky komponenty – technológie, atramenty i technické spracovanie – súčasťou riešenia „Total Textile Solution“, procesu vytvoreného spoločnosťou Epson v spolupráci so spoločnosťami F.lli Robustelli a For.Tex. Prostredníctvom kvality, produktivity a flexibility spĺňa Monna Lisa požiadavky priemyselného trhu v takých oblastiach použitia, ako je haute couture, móda, doplnky, bytové textílie a športové oblečenie.

Prípadové štúdie

Vízia, názory a novinky od spoločnosti Epson určené na to, aby inšpirovali, informovali a pomohli – zistite viac o trendoch v odvetví, pozrite sa, ako zákazníci využívajú naše riešenia a pomocou štatistík robte informované rozhodnutia.

Novinky

Zistite viac o produktoch, ktoré uvádzame na trh, ako ich používajú naši zákazníci a naše názory a pohľady na to, čo sa deje vo svete, v ktorom žijeme a pracujeme.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.