DAJTE ZBOHOM TONEROM

1 fľaša s atramentom = až 5 laserových tonerov1

Rad tlačiarní EcoTank mono

Celosvetová jednotka medzi dodávateľmi tlačiarní s atramentovými zásobníkmi9.

70miliónov predaných tlačiarní s atramentovými zásobníkmi na celom svete10.

Zahrnutý atrament zodpovedá 5 tonerovým kazetám²

Tlačiarne EcoTank mono majú vysokokapacitný atramentový zásobník, ktorý môžete doplniť dodanými fľašami s atramentom. Od začiatku máte dostatok atramentu na vytlačenie tisícov výtlačkov. Ušetríte tak čas i peniaze, pretože nemusíte často meniť kazety.

Všetky funkcie čiernobielej laserovej tlače so všetkými výhodami Epson EcoTank znižujúcimi náklady.

Funkcie porovnateľné s laserovou tlačou

Úspora nákladov

1 fľaša s atramentom=
až 5 laserových tonerov*

Ako vypočítať úspory s EcoTank

  1. Vyberte model Epson EcoTank Mono a porovnajte ho s jednou z top 20 najpredávanejších čiernobielych laserových tlačiarní.

  2. Povedzte nám, koľko stránok chcete mesačne tlačiť a koľko rokov pravdepodobne budete používať tlačiareň.

  3. Kliknite na „Vypočítať“.

Epson M100 vs Cannon LPB-6030B

Môžete ušetriť oproti vybranému modelu

Alebo až oproti trhovému priemeru4

Zobraziť podrobné výsledky Vytlačiť túto stranu

Vaše výsledky

  • TRHOVÝ PRIEMER

AK SI CHCETE POZRIEŤ, AKO BOLI TIETO VÝSLEDKY VYPOČÍTANÉ, KLIKNUTÍM SEM ZOBRAZÍTE METODOLÓGIU A KĽÚČOVÉ PREDPOKLADY.

Celkové prevádzkové náklady sú označené červenou čiarou, vychádzajú z počtu strán na mesiac za roky.

Celkové prevádzkové náklady sa počítajú na základe prevádzkových nákladov hardvéru spolu s prebiehajúcimi nákladmi na atrament/toner. Ďalšie náklady môžu ovplyvniť celkové prevádzkové náklady a môžu viesť k ďalším úsporám, napríklad k dodatočnému spotrebnému materiálu k laserovým tlačiarňam a k spotrebe energie. Priemerná predajná cena tlačiarní a spotrebného materiálu boli získané pochádza z údajov služby IDC EMEA Hardcopy Peripherals Tracker (údaje za 3. štvrťrok roku 2018 – 2. štvrťrok 2019) a služby IDC EMEA Consumables Tracker (údaje z 2. polroka roku 2018 a 1. polroka roku 2019).

Porovnať inú tlačiareň

Prehľad sortimentu

Tvoríme budúcnosť s technológiou heat-free

Zvýšenie produktivity a zníženie vplyvu na životné prostredie bez kompromisov.

Nájdite tú pravú EcoTank tlačiareň

1 Na základe výpočtov spoločnosti Epson bola priemerná úspora nákladov na stranu a priemerný počet tonerových kaziet potrebných na vytlačenie rovnakého počtu strán ako pri použití fliaš s atramentom Epson EcoTank 110. Porovnanie výťažnosti (výtlačky A4 podľa normy ISO/IEC 19752) fľaše EcoTank 110 a výťažnosti originálneho spotrebného materiálu (IDC, Hardcopy Peripherals Consumables Tracker, dodávky v roku 2021, uverejnené v 1. štvrťroku 2021) použitej v rámci 20 najpredávanejších čiernobielych laserových tlačiarní s kazetami kaziet s rýchlosťou tlače 1 – 20 strán za minútu v Česku, Maďarsku, Poľsku a Turecku (IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, dodávky v roku 2021, uverejnené v 1. štvrťroku 2021). Náklady na stranu sa vypočítali vydelením výnosov z predaja príslušných fliaš/zásobníkov a celkovej výťažnosti podľa predaja jednotiek.

2 Priemerný počet tonerových kaziet na tlač daného počtu strán pomocou fliaš s atramentom dodaných s radom EcoTank Mono. Porovnanie na základe priemernej výťažnosti dodávanej fľaše s atramentom radu 2019 EcoTank Mono oproti priemerným výťažnostiam dodávaných a náhradných originálnych tonerov 10 najpredávanejších modelov čiernobielych laserových modelov (kategória do 20 str./min.) v strednej a východnej Európe, na Blízkom východe, v Afrike za obdobie január – december 2018. Výťažnosť toneru sa uvádza podľa údajov z webových sídiel výrobcov.

3 V súlade s normou ISO/IEC 24734 predstavuje priemernú hodnotu ESAT z testu kancelárskych zariadení kategórie pri jednostrannej tlači. Ďalšie informácie získate na stránke http://www.epson.eu/testing

4 Funkcia Epson iPrint vyžaduje bezdrôtové pripojenie a tlačovú aplikáciu Epson. Funkcie Epson Email Print a Epson Remote Print Driver vyžadujú pripojenie na internet. Ďalšie informácie a zoznam podporovaných jazykov a zariadení nájdete na stránke www.epson.sk/connect

5 V súlade s normou ISO/IEC 17629 predstavuje priemernú hodnotu údajov výstupu prvej stránky (s) z testu kancelárskych zariadení pri predvolenej jednostrannej alebo obojstrannej tlači formátu A4. Ďalšie informácie získate na stránke http://www.epson.eu/testing

6 Porovnanie spotreby energie pri tlači u modelov Epson M1120, M2170 a M3170 so 75 % priemerných najpredávanejších čiernobielych laserových tlačiarní formátu A4 (s rýchlosťou tlače nižšou ako 20 str./min.) v Grécku, Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku, Turecku a zvyšku juhovýchodnej Európy za obdobie január – december 2018. Hodnoty spotreby energie sú prevzaté z webových stránok výrobcov.

7 Náklady na stranu sa rovnajú cene náhradnej fľaše s atramentom/tonerovej kazety vydelenej výťažnosťou. Porovnanie nákladov na vytlačenie jednej strany sa zakladá na uvádzacích cenách fľaštičiek s čiernym atramentom Epson (rad 110) a priemerných cenách originálnych čiernych tonerových kaziet od pôvodných výrobcov s najvyššou možnou výťažnosťou pre 77 % najpredávanejších jednoúčelových čiernobielych laserových tlačiarní formátu A4 (s rýchlosťou tlače do 20 str./min) v Českej republike, Maďarsku, Poľsku a Turecku v období od januára do decembra 2018. Výťažnosť konkurenčných tonerových kaziet sa uvádza podľa údajov z webových sídiel výrobcov.

8 Obojstranná tlač nie je k dispozícii pri modeloch M1100 a M1120.

9 IDC, Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker, expedované za roky od 2010 do 2020, publikované v 1. štvrťroku 2020.

10 Predaj tlačiarní Epson so systémom veľkokapacitných atramentových nádržiek dosiahol od uvedenia na trh v roku 2010 v súhrne 50 miliónov kusov