IDEÁLNA KOMBINÁCIA

RAD ATRAMENTOV CLARIA OD SPOLOČNOSTI EPSON
Pozrite si video
ATRAMENT CLARIA

Navrhnutý tak, aby vyhovoval vášmu spôsobu tlače

Či už tlačíte výučbové materiály do školy, vytvárate rodinné fotoalbumy alebo sa chystáte posunúť svoje fotografické schopnosti na novú úroveň, máme pre vás ten správny atrament.

Použite náš nástroj na výber uvedený nižšie a zistite, ktorá kombinácia tlačiarne a atramentu spĺňa vaše požiadavky.

Prehľad sortimentu atramentov Claria

Prečítajte si viac o našej ponuke

Atrament Claria Home Ink

Užívajte si každodennú tlač

Hľadáte cenovo dostupné riešenie na tlač kvalitných textových dokumentov a lesklých fotografií? Náš atrament Home Ink pozná odpoveď. Nižšie sa dozviete, čím je výnimočný.

Zloženie atramentu Epson

Zloženie štvorfarebného atramentu Claria Home od spoločnosti Epson využíva výhody pigmentových atramentov i atramentov vyrobených na báze farbiva. Čierny pigmentovaný atrament sa skvele hodí na tlač trvanlivých dokumentov s jasným textom a azúrový, purpurový a žltý atrament na báze farbiva je vynikajúci na vytváranie lesklých fotografii.

Vďaka tejto všestrannej súprave atramentov môžete objaviť radosť a pohodlie domácej tlače nielen každodenných dokumentov, ale aj vysokokvalitných fotografii.

Cenovo dostupná

Nemá zmysel zahadzovať atrament, ktorý ste nespotrebovali. Naše atramenty do atramentovej tlačiarne sa dodávajú individuálne, takže stačí vymeniť len tú farbu, ktorá sa spotrebovala.

Ďalšiu úsporu môžete dosiahnuť používaním veľkokapacitných atramentových zásobníkov, ktoré ponúkajú najlepšiu cenu pri veľkoobjemovej tlači.

Jednoduchosť

Zabudnite na to, že si musíte pamätať model vašej tlačiarne – naše rady atramentových zásobníkov je možné identifikovať podľa obrázka. Hľadajte obrázok jahody na balení Epson, pokiaľ vaša tlačiareň používa atrament Claria Home. Ľahko sa to pamätá a v obchode vám to pomôže urýchliť hľadanie náhradného atramentového zásobníka.

Či už tlačíte vo veľkom alebo zriedka, môžete si vybrať zásobník, ktorý vyhovuje vašim tlačovým potrebám. K dispozícii sú štandardné veľkosti i veľkosti XL. Výťažnosť je jasne uvedená na prednej strane každého balenia.

Atrament Claria Premium

Užite si mimoriadne výtlačky

Získajte to najlepšie z oboch svetov vďaka päťfarebnej súprave atramentov Claria Premium. Je vynikajúci pre rušné domácnosti, pretože dokáže vytvárať vysokokvalitné dokumenty a vďaka dodatočnému fotografickému čiernemu atramentu i dokonalé lesklé fotografie. Nižšie sa dozviete, čím je výnimočný.

Vysokokvalitná tlač dokumentov

Zažite ostré jasné textové dokumenty vďaka atramentom Epson Claria Premium Ink. Jeho čierny pigmentový atrament vytvára text, ktorý je odolný voči vode, zvýrazňovačom a rozmazaniu dokonca aj na bežnom kancelárskom papieri.

Dokonalé lesklé fotografie

Fotografie sú krištáľovo čisté so živými farbami a hlbokou, bohatou čiernou, keďže atrament Claria Premium obsahuje dodatočný atrament s fotografickou čiernou na báze farbiva.

A nemajte obavy, vaše cenné spomienky vydržia počas generácií, keďže fotografie vytlačené atramentom Claria Premium Ink vydržia vo fotoalbume až 300 rokov*.

Jednoduchosť

Zabudnite na to, že si musíte pamätať model vašej tlačiarne – naše rady atramentových zásobníkov je možné identifikovať podľa obrázka. Hľadajte obrázok pomaranča alebo kiwi na balení Epson, pokiaľ vaša tlačiareň používa atrament Claria Premium. Ľahko sa to pamätá a v obchode vám to pomôže urýchliť hľadanie náhradného atramentového zásobníka.

Či už tlačíte vo veľkom alebo zriedka, môžete si vybrať zásobník, ktorý vyhovuje vašim tlačovým potrebám. K dispozícii sú štandardné veľkosti i veľkosti XL. Výťažnosť je jasne uvedená na prednej strane každého balenia.

Atrament Claria Photo HD

Užívajte si trvanlivé fotografie v špičkovej kvalite

Strávili ste veľa času výberom fotoaparátu a objektívu? Teraz môžete doplniť svoju výbavu atramentom Claria Photo HD. Jeho šesťfarebné atramenty umožňujú vytvárať trvanlivé a profesionálne vypadajúce, lesklé fotografie na požiadanie. Nižšie sa dozviete, čím je výnimočný.

Ohromujúca kvalita fotografií

Vyššiu úroveň kvality, ktorú ponúka súprava šiestich farieb atramentu, ocenia nadšenci fotografie aj poloprofesionáli. Plynulá gradácia odtieňov a prirodzenejšie, hlbšie odtiene čiernej prinášajú detailné obrázky a realistické odtiene pokožky. Vysokokvalitný atrament, ktorý bol vytvorený s ohľadom na dlhú životnosť, vydrží vo fotoalbume až 300 rokov*.

Jednoduchosť

Zabudnite na to, že si musíte pamätať model vašej tlačiarne – naše rady atramentových zásobníkov je možné identifikovať podľa obrázka. Hľadajte obrázok slona alebo veveričky na balení Epson, pokiaľ vaša tlačiareň používa atrament Claria Photo HD. Ľahko sa to pamätá a v obchode vám to pomôže urýchliť hľadanie náhradného atramentového zásobníka.

Či už tlačíte vo veľkom alebo zriedka, môžete si vybrať zásobník, ktorý vyhovuje vašim tlačovým potrebám. K dispozícii sú štandardné veľkosti i veľkosti XL. Výťažnosť je jasne uvedená na prednej strane každého balenia.

Potrebujete pomoc s výberom správneho atramentu pre vaše potreby?

Štandardné atramenty sa výborne hodia pre občasnú, no súčasne cenovo dostupnú tlač, a veľkokapacitné atramenty sú vhodné pre veľkoobjemovú tlač s nízkymi nákladmi.

Čo tlačíte?

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Home Strawberry for your Expression Home printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Photo HD Squirrel and Elephant for your Expression Photo printer

Based on your expected usage, we recommend:

Claria Premium Orange and Kiwi for your Expression Photo printer

Vyhľadávač papiera Epson

Najlepšie výsledky s tým správnym papierom

Papiere Epson sú vytvorené na dosiahnutie najlepších možných výsledkov s produktmi Epson od atramentových tlačiarní pre firmy až po profesionálne grafické riešenia.

*Hodnotenia trvanlivosti výtlačkov sú založené na zrýchlenom testovaní výtlačkov na špeciálnych médiách uložených v archívnych obaloch v albumoch. Stabilita aktuálneho výtlačku sa môže meniť v závislosti od média, vytlačeného obrázku, podmienok okolitého prostredia, intenzity svetla, vlhkosti a atmosférických podmienok. Spoločnosť Epson nezaručuje dlhovekosť výtlačkov.