VÝKONNÝ TÍM SPOLOČNOSTI EPSON EUROPE

Náš tím výkonného manažmentu si kladie za cieľ rozvíjať organizáciu vďaka premyslenému vedeniu s bohatými skúsenosťami a zvyšovať kvalitu života zamestnancov, zákazníkov a partnerov.

Takanori Inaho

Prezident spoločnosti Epson Europe

Takanori Inaho je od 1. apríla 2024 prezidentom spoločnosti Epson Europe. Nedávno bol generálnym administratívnym manažérom divízie predaja a marketingu spoločnosti Seiko Epson Corporation v Japonsku.

Po štúdiu ľudských zdrojov na univerzite Doshisha University nastúpil Takanori v roku 1991 do divízie predaja a marketingu spoločnosti Epson a jeho 33-ročná kariéra zahŕňa mnohé oblasti produktov spoločnosti Epson s odbornými znalosťami v oblasti tlačiarní, domácich a firemných projektorov a mikrozariadení.

Takanori je ženatý, má dve deti a vo voľnom čase rád hrá tenis a pozerá filmy.

Rob Clark

Senior Vice President, Epson Europe B.V.

Rob Clark je Senior Vice President spoločnosti Epson Europe a je zodpovedný za celkový predaj a dodávateľský reťazec pre oblasť Európy, Afriky a Stredného východu (EMEAR).

Rob bol predtým viceprezidentom pre marketing a firemný rozvoj a päť rokov pôsobil ako riaditeľ obchodnej činnosti s atramentovými tlačiarňami v pobočke Epson Europe B.V.

Rob pôvodne prišiel do spoločnosti Epson ako produktový manažér pre ihličkové maticové tlačiarne a postupoval cez štruktúru produktového marketingu a firemného manažmentu, pričom bol aj výkonným riaditeľom Epson UK.

Predtým, ako Rob prišiel do spoločnosti Epson, pracoval v distribúcii IT, kde získal skúsenosti s predajom a marketingom priamo predajcom a maloobchodníkom. Rob začal svoju kariéru po ukončení svojho vzdelania elektrotechnického a elektronického inžiniera prácou pre vládu Spojeného kráľovstva ako technologický pracovník.

Keisuke Fujii

Vice President Business Operations, Epson Europe B.V.

Keisuke Fujii zodpovedá za obchodné operácie v oblasti EMEAR (Európa, Stredný východ, Afrika, Rusko). V rámci tohto poslania Keisuke dohliada na všetky obchodné analýzy a plánovanie, ako aj na prevádzkové funkcie vrátane financií, ľudských zdrojov, dodávateľského reťazca a IT v rámci EMEAR.

Po 11-ročnom pôsobení v spoločnosti Epson, sa Keisuke v roku 2019 presunul do divízie Epson Europe. Predtým zastával niekoľko pozícií v spoločnosti Seiko Epson Corporation a za posledné štyri roky bol zodpovedný za podporu spoločností skupiny Epson na celom svete pri vykazovaní správ globálnemu vrcholovému manažmentu.

Keisuke je ženatý a má dvoch synov.

Karl Angove

Vice President divízie Consumer and Channel Sales a Marketing, Epson Europe B.V.

Karl vstúpil do spoločnosti Epson v roku 2018 ako výkonný riaditeľ pre oblasť partnerského predaja v západnej Európe. Svojej súčasnej úlohy viceprezidenta sa ujal v máji 2019.

Pred nástupom do spoločnosti Epson pracoval Karl na niekoľkých manažérskych pozíciách v odvetví maloobchodného predaja v spoločnostiach Dixons Carphone a Metro AG v Spojenom kráľovstve, Francúzsku, Českej republike a Nemecku, pričom svoju kariéru začínal prácou pre predajne Currys v Spojenom kráľovstve.

Karl získal titul bakalára v odbore účtovníctva a finančníctva na University of Wales. Je ženatý a rád cestuje.

Neil Colquhoun

Vice President CISMEA, Epson Europe B.V.

Neil Colquhoun je viceprezidentom spoločnosti Epson pre oblasť CISMEA. Predtým zastával úlohu viceprezidenta obchodných činností spoločnosti Epson v oblasti profesionálnych displejov pre región EMEAR.

Neil prišiel do spoločnosti Epson v roku 2012 ako riaditeľ firemného predaj v Spojenom kráľovstve a neskôr postúpil na celoeurópsku pozíciu najskôr ako obchodný riaditeľ pre vizuálne zariadenia a potom ako výkonný riaditeľ divízie Professional Displays.

Pred prácou v spoločnosti Epson Neil zastával rôzne vyššie manažérske pozície v oblasti predaja a marketingu v spoločnostiach Panasonic Europe, Pioneer, Mars UK a Coca-Cola. Neil získal titul bakalára (BSc (Hons)) vo výrobnom manažmente na univerzite v Sunderlande a postgraduálne študoval odbor medzinárodnej ekonomiky na kalifornskej univerzite, Irvine.

Neil žije v Londýne a vo voľnom čase sa venuje futbalu, joge a potápaniu.

Duncan Ferguson

Vice President, Commercial and Industrial, Epson Europe B.V.

Duncan Ferguson je viceprezidentom zodpovedným za obchodné a priemyselné podnikanie spoločnosti Epson v Európe.

Pri vstupe do spoločnosti Epson ako riaditeľ Pro-Graphics pre Európu v roku 2003 rýchlo zaviedol atrament UltraChrome od spoločnosti Epson ako hlavnú profesionálnu súpravu grafického atramentu pre nezávislú profesionálnu aj produktovo orientovanú komerčnú tlač.

Duncan v spoločnosti Epson zastával viacero pozícií vyššieho manažmentu od profesionálnej tlače, cez štítky, signage a najnovšie robotiku.

Duncan začal svoju kariéru ako technický predajca a v oddelení služieb zákazníkom spoločnosti Shell chemicals a neskôr prešiel do spoločnosti Kodak, kde bol zodpovedný za predaj a služby v sektore profesionálnych, zdravotníckych a digitálnych riešení pre Spojené kráľovstvo a Európu.

Duncan je držiteľom diplomu z odboru chémie získaného na univerzite v Durhame. Je ženatý, má dve deti a je nadšeným hráčom kriketu.

Massimo Pizzocri

Vice President of Video Projector Sales & Marketing, Country Manager of Epson France a Managing Director of Epson Italy

Massimo začal svoju kariéru v spoločnosti Epson Italy v roku 1999, časom sa stal marketingovým riaditeľom talianskej pobočky a potom vedúcim strategického marketingu pre celú oblasť EMEA.

V roku 2006 bol vymenovaný za výkonného riaditeľa spoločnosti Epson Italy a neskôr viceprezidenta pre oblasť Consumer Sales v spoločnosti Epson Europe B.V. zodpovedného za predaj všetkých spotrebiteľských produktov v celom regióne EMEA a tiež za distribúciu a maloobchodné a elektronické predajné kanály. Pred súčasnou pozíciou bol vymenovaný za viceprezidenta pre strednú a východnú Európu a viceprezidenta pre profesionálne displeje spoločnosti Epson v rámci EMEAR.

Než nastúpil do spoločnosti Epson, začal svoju kariéru vo firme DuPont, kde pracoval v oddelení grafického dizajnu.

Massimo žil v Taliansku, Nemecku a Spojenom kráľovstve. Vo voľnom čase sa venuje turistike, rád číta a je aktívnym dobrovoľníkom Červeného kríža.

Epson Europe: Náš príbeh

Spoločnosť Epson vždy predbiehala svoju dobu. A to doslova. Bola založená v roku 1942 ako malá továreň na výrobu hodiniek (Daiwa Kogyo Ltd. (neskôr Seiko)). V roku 1968 uviedla na trh zariadenie EP-101. Bola to svetovo prvá kompaktná, ľahká, digitálna tlačiareň, z ktorej vznikol názov Ep-son („son“ po anglicky znamená „syn“).

História spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson na jej ceste poháňali prvenstvá, túžba inovovať a potreba posúvať hranice. Vlastne práve to sme robili posledných 50 rokov… a budeme v tom pokračovať aj zajtra. Nie je to len naša ambícia, ale aj naša misia.