PREJDITE NA SPOĽAHLIVEJŠIU, PRODUKTÍVNEJŠIU A UDRŽATEĽNEJŠIU TLAČ

WorkForce Enterprise
Pozrite si video
WORKFORCE ENTERPRISE SERIES

Udržateľná vysokorýchlostná tlač

Užívajte si výhody konzistentne vynikajúcej kvality obrázkov pri mimoriadne vysokých rýchlostiach až 100 str./min. Naše ekologické multifunkčné tlačiarne WorkForce Enterprise (MFP) ponúkajú vyššiu bezpečnosť a pokročilú kompatibilitu so softvérom a tiež výnimočnú spoľahlivosť a vynikajúci výkon pri každej tlači.

Brožúra radu WorkForce Enterprise AM-C
Brožúra radu WorkForce Enterprise s rýchlosťou 75/100 str./min

Tlač, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám

Tlačiarne môžete vďaka rôznymi voliteľnými funkciám nakonfigurovať tak, aby presne vyhovovali potrebám vašej firmy.

Čítačka kariet na overovanie totožnosti

Voliteľnú čítačku kariet je možné vložiť do panela pod používateľským rozhraním, vďaka čomu možno pridať čítačky kariet tretích strán. Prípadne môžete pridať tabuľku zariadení.

Dodatočný zásobník na 2 x 500 listov papiera
Ďalšia funkcia v podobe jednotky sedlovej väzby

Sedlová väzba (až 20 listov), prehnutie na polovicu (až 3 listy), prehnutie na tretiny/do tvaru písmena C (až 3 listy)

Voliteľný finišer so zošívačkou

Rohové zošívanie až 50 listov

Voliteľný veľkokapacitný zásobník (HCT)

Až 3 000 listov veľkosti A4

Zámky kazety

Ochránia zásobníky papiera, ak sa vaše tlačiarne používajú vo verejných priestoroch.

Interný finišer

Je schopný stohovať, posúvať a zošívať dokumenty v 3 rôznych polohách a podporuje voliteľné dierovanie s 2 alebo 4 otvormi.

Vylepšené grafické používateľské rozhranie

Nové používateľské rozhranie s 10,1" dotykovým displejom uľahčuje používanie a ponúka lepšie prispôsobenie, jednoduchšiu prevádzku a efektívnejšie pracovné postupy.

Skvelý výkon od začiatku až do konca

Kvalita týchto tlačiarní siaha za hranice hardvéru vďaka všestranným možnostiam dokončovania po dokončení tlače. Tichá dokončovacia jednotka na zošívanie alebo tvorbu brožúr bez použitia tepla umožňuje rohové zošívanie až 50 listov a poskytuje výstup až 3 000 listov (brožúra) alebo 4 000 listov (zošitých). Vďaka podpore stohovania s odstupom dokáže brožúrový finišer vytvoriť až 20 listov so sedlovou väzbou a 3 listy prehnuté na polovicu alebo na tretiny. Interný finišer je schopný stohovať, posúvať a zošívať dokumenty v 3 rôznych polohách a podporuje voliteľné dierovanie s 2 alebo 4 otvormi.

Bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým

Tlačiarne WorkForce Enterprise ponúkajú vylepšené funkcie, vďaka ktorým bude vaša tlač bezpečnejšia ako kedykoľvek predtým.

 • Ochrana údajov

  Šifrovanie HDD, bezpečné vymazanie údajov na HDD, Trusted Platform Module (TPM) a šifrovanie hesiel

 • Ochrana zariadenia

  Overenie podpisu firmvéru, bezpečné spustenie a nová rezidentná detekcia vniknutia malvéru

 • Kontrola prístupu

  Overenie používateľa, obmedzenia funkcií a protokoly pre audit

 • Ochrana dokumentov

  Tlač a skenovanie s overením, zaznamenávanie úloh

 • Ochrana komunikácie

  IPsec, SNMPv3 a nové TLS1.3

Tlač budúcnosti s technológiou Heat-Free

Prechod z laserovej technológie na tlačiarne s technológiou Heat-Free vám umožní znížiť spotrebu energie a obmedziť vplyv tlače na životné prostredie.

Riešenia, ktoré pridávajú hodnotu, zjednodušujú procesy a urýchľujú pracovné postupy

 • Správa výstupov

  Naše riešenia a riešenia našich partnerov na správu výstupov zvyšujú produktivitu. Zároveň vytvárajú bezpečné prostredie na tlač, skenovanie a kopírovanie, ktoré chráni majetok spoločnosti. Tieto riešenia chránia zariadenia používateľov pred neoprávneným použitím a poskytujú aj väčšiu kontrolu nad nákladmi na tlač vďaka možnosti tzv. tlače na vyžiadanie, ktorá redukuje plytvanie papierom vznikajúce z nevyzdvihnutých výtlačkov.

 • Správa portfólia zariadení

  Vďaka našim riešeniam na správu portfólia zariadení môžu mať podniky pod kontrolou všetky svoje tlačiarne a skenery, pričom automaticky prenášané údaje pomáhajú šetriť čas a peniaze, maximalizovať čas prevádzky a udržiavať produktivitu.

 • Vzdialený servis a podpora

  Znížte náklady na servis pomocou nášho cloudového systému na monitorovanie a správu zariadení, ktorý prináša pokročilú diagnostiku na diaľku. Je bezpečný a jednoducho sa integruje, zvyšuje spokojnosť zákazníkov tým, že prináša rýchlejšie časy odozvy, menej návštev na mieste inštalácie a vyššiu mieru úspešnosti prvej opravy. Sledujte a monitorujte používanie zariadení a minimalizujte prestoje tlačiarne.

 • Zachytávanie a správa dokumentov

  Premeňte fyzické informácie na upravovateľný digitálny obsah, ktorý zvyšuje bezpečnosť údajov potrebných pre vaše podnikanie. Pozrite si riešenia na zachytávanie dokumentov, ktoré sa bezproblémovo integrujú do našich zariadení.

 • Mobilná a cloudová tlač

  Služby mobilnej a cloudovej tlače od spoločnosti Epson umožňujú používateľom tlačiť a skenovať zo svojho smartphonu a tabletu v kancelárii aj na cestách.

 • Epson Open Platform

  Používatelia získajú úplnú kontrolu nad tlačou prostredníctvom webovej aplikácie, ktorá im umožňuje prispôsobiť svoju tlačiareň špecifickým a meniacim sa podnikovým požiadavkám počas vývoja podnikových systémov IT. Riešenia od nezávislých dodávateľov softvéru sú kompatibilné so zariadeniami Epson Open Platform.

Sortiment produktov WorkForce Enterprise

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

1 Približná hodnota založená na internom testovaní; môže sa líšiť v závislosti od počtu vybratých kópií, výstupného prostredia, ako aj od nastavení formátu, orientácie a polohy papiera.