DOKUMENTOVÉ SKENERY

Vytvorte lepšie firemné prostredie s podporou svetového lídra v oblasti skenovacích riešení. Rada firemných dokumentových skenerov Epson vytvorená s dôrazom na výkonnosť je ideálnym riešením pre rušné kancelárie.

Stiahnuť brožúru
Pozrite si video
DOKUMENTOVÉ SKENERY

Uvoľnite potenciál dynamického pracovného postupu s naším radom dokumentových skenerov

Nech sú potreby vašej spoločnosti akékoľvek, spoločnosť Epson má pre vás ideálny dokumentový skener, ktorý vám pomôže automatizovať procesy a skenovať dokumenty. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami s výrobou vysokokvalitných skenerov sme pripravení pomôcť vám zlepšiť pracovné postupy týkajúce sa dokumentov pomocou spoľahlivých a overených skenovacích riešení.

Vyberte si svoj skener

Škálovateľná modulárna architektúra

Vďaka našej škálovateľnej modulárnej architektúre (SMA) dokážu inžinieri spoločnosti Epson navrhnúť širokú škálu produktov, ktoré vám umožnia pripojiť tie správne zariadenia do vašej organizácie. Obsluha môže využiť poznatky z oblasti základného dizajnu, čo umožňuje jednoduché a intuitívne používanie na vytvorenie pohodlnejšieho a produktívnejšieho pracovného prostredia.

Vysoký výkon

Dokumentové skenery WorkForce ponúkajú pracovný výkon na produkčnej úrovni. Vďaka rýchlosti až 85 strán za minútu alebo 170 obrázkov za minútu je možné dosiahnuť pracovné cykly 9 000 strán za deň, čo pomáha firmám splniť požiadavky aj najrušnejších pracovných oddelení.

Inovatívne funkcie

Vďaka najlepšej technológii podávania papiera vo svojej triede dokáže tento rad skenovať náročné predlohy s hrúbkou od 27 g/m² až do 413 g/m². Inovatívne funkcie na ovládanie rýchlosti skenera a ochranu papiera pred poškodením zaisťujú plynulú prevádzku.

Držiteľ ocenení

Spoločnosť Epson stojí nad ostatnými vo vývoji udržateľnej kancelárskej technológie. Produkty spoločnosti prispievajú k spoločnosti bez odpadu a obehovému hospodárstvu prostredníctvom radu tlačiarní, skenerov a projektorov s certifikátom TCO.

Sieťové funkcie

Stiahnite si programy s množstvom užitočných funkcií, ktoré umožňujú správcom zefektívniť pracovné postupy prostredníctvom správy úloh, používateľov a zariadení. Vopred nastavené úlohy na zariadení alebo pracovnej stanici umožňujú používateľom jednoduché skenovanie, ktoré maximalizuje produktivitu. Ďalšie informácie o softvérových balíkoch Document Capture a Epson Device Admin získate kliknutím nižšie.

Flexibilné skenovanie

Skenujte priamo prostredníctvom dotykového displeja skenera, vytvorte si prispôsobiteľné predvoľby a rozloženia bez potreby počítača. Skenovať a zdieľať môžete aj z počítača PC alebo Mac pomocou softvéru Epson ScanSmart alebo z telefónu a tabletu s aplikáciou Epson Smart Panel.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

1 Počet globálnych skenerov s podávačom listov predaných od roku 2010 do roku 2018. Založené na infotrendoch štvrťročného prieskumu skenerov za 2. štvrťrok 2019.