PRESNÉ SKENOVANIE, DETAILNÉ VÝSLEDKY

Zachyťte detaily historických záznamov, fotografií, filmových negatívov a artefaktov vo vysokom rozlíšení pomocou radu Epson Expression a LaserSoft

GRAFICKÉ SKENERY

Zjednodušené presné skenovanie

Expression 13000XL je všestranný veľkoformátový skener s vysokým rozlíšením, ktorý vyhovuje tým najnáročnejším požiadavkám na presné detaily.

S dodávaným profesionálnym softvérom na zlepšovanie obrazu (LaserSoft SilverFast Ai 9) vám prináša jednoducho použiteľné funkcie spracovania obrazu vrátane profesionálneho odstránenia prachu a zrnitosti, redukcie šumu a úpravy farebných odtieňov na dosiahnutie presných výsledkov.

Zobraziť rad produktov

Expression 13000XL

Grafický skener formátu A3

Vysokokvalitný grafický skener formátu A3 na ostrú a presnú reprodukciu plánov, fotografií a výtvarného umenia s požadovanou presnosťou.

  • Vysokokvalitné skenovanie formátu A3
  • Pokročilé funkcie softvéru
  • Funkcia skenovania filmov

Expression 13000XL Pro

Skener formátu A3 na filmy a grafiku

Expression 13000XL Pro je skener formátu A3 s vysokým rozlíšením navrhnutý tak, aby spĺňal aj tie najnáročnejšie požiadavky v rôznych odvetviach vrátane grafického dizajnu. Tento skener má optickú hustotu 3,8 DMax, obsahuje technológiu duálneho osvetlenia, automatické zaostrovanie, redukciu reflexov a prináša výnimočné funkcie spracovania obrazu softvéru SilverFast Ai 9. Vďaka tomu ponúka vynikajúcu reprodukciu obrazu.

  • Ideálne na skenovanie filmov
  • Vysokokvalitné skenovanie formátu A3
  • Pokročilé funkcie softvéru

Ostrá a presná reprodukcia obrazu

Expression 13000XL a 13000XL Pro sú vysokokvalitné skenery formátu A3 určené na úlohy, ktoré si vyžadujú veľkú presnosť. Skener umožňuje presné zachytenie médií až do veľkosti A3+ a vždy zaistí jasný obraz a profesionálne výsledky. Rad sa výborne hodí na presné zachytávanie detailov obrazov vrátane historických záznamov, röntgenových snímok, negatívov filmov, architektonických plánov, forenzných dôkazov a umeleckých diel. Je tiež flexibilný, ľahko sa používa a v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi Epson má nízku spotrebu energie.

Optimalizujte skenovanie

Epson Expression 13000XL

Optická hustota skenera Expression 13000XL na úrovni 3,8 Dmax a 48-bitová farebná hĺbka zaručujú ostré a presné skenovanie na úplnú reprodukciu najširšej škály farieb dokonca aj v zatienených oblastiach. Vysoké rozlíšenie 2 400 x 4 800 dpi a mimoriadne presná technológia Micro Step Drive navyše umožňujú používateľom zachytiť aj tie najmenšie detaily s výnimočnou ostrosťou.

VYSOKOKVALITNÁ REPRODUKCIA FARIEB

Rozlíšenie 2 400 x 4 800 dpi, optická hustota 3,8 Dmax a 48-bitová hĺbka farby umožňuje jednoducho a konzistentne robiť skeny s mimoriadnou reprodukciou farieb a presnými farebnými tónmi.

TECHNOLÓGIA READYSCAN LED

Skener Expression 13000XL je vybavený zariadením ReadyScan LED, energeticky úsporným a ekologickým zdrojom svetla, ktorý nevyžaduje žiaden čas zahrievania a prináša mimoriadne responzívne skenovanie. Dmax a 48-bitová hĺbka farby umožňuje jednoducho a konzistentne robiť skeny s mimoriadnou reprodukciou farieb a presnými farebnými tónmi.

JASNEJŠIE, OSTREJŠIE SKENY

6-riadkový snímač CCD s veľkými pixelmi prináša lepšie detaily skenovania počas každého prechodu. Systém automatického zaostrenia dokáže automaticky presne zaostriť, aby sa dosiahla zlepšená jasnosť a presnosť obrazu, alebo môžete prevziať úplnú kreatívnu kontrolu pomocou možnosti Manuálne zaostrenie. Hustota 3,8 Dmax a 48-bitová hĺbka farby umožňuje jednoducho a konzistentne robiť skeny s mimoriadnou reprodukciou farieb a presnými farebnými tónmi.

VŠESTRANNÉ SKENOVANIE FILMOV

So skenerom Expression 13000XL Pro môžete zachytiť priehľadné a jasné médiá s bezkonkurenčnou kvalitou detailov. Zariadenie podporuje širokú škálu filmových formátov až do veľkosti A3+.

Optimálna kombinácia hardvéru a softvéru

V spolupráci s popredným odborníkom v oblasti softvéru, spoločnosťou LaserSoft Imaging, tvorcovia softvéru SilverFast pridávajú hodnotu a účinnosť organizáciám, v ktorých je zachytenie s najväčšou presnosťou nanajvýš dôležité.

Skenujte celú škálu médií vrátane filmových negatívov

Voliteľná jednotka na skenovanie priehľadných predlôh umožňuje používateľom skenovať priehľadné médiá, napríklad pozitívy, negatívy alebo diapozitívy, s profesionálnym výsledkami. Vďaka tomu môžete digitalizovať a chrániť médiá vo výnimočnej kvalite.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.