OŽIVENÁ KREATÍVNA ŽIARIVOSŤ

Projektory Epson na pevnú inštaláciu
PROJEKTORY NA PEVNÚ INŠTALÁCIU

Vedúce postavenie v oblasti excelentných vizuálnych technológií

Dosiahnuť úspech v meniacom sa svete vizuálnej komunikácie znamená mať možnosť premietať jasnejší, odvážnejší a kreatívnejší obraz v každom prostredí. Preto tak usilovne pracujeme na vývoji inovatívnych a všestranných riešení, ktoré dávajú premietanému obrazu nový rozmer.

Náš záväzok týkajúci sa kvality výrobkov, technológií a vzťahov, podporovaný bezkonkurenčným servisom a podporou, je dôvodom, prečo sme od roku 2001 svetovou jednotkou medzi výrobcami projektorov1.

Od vzdelávania a galérií umenia po digitálne pútače a firemné podujatia, od firemných projektorových flotíl až po prenájom a javiskové riešenia – projektory Epson predstavujú inteligentné a pokročilé riešenie.

Najmodernejšie technológie

Naše projektory prinášajú flexibilitu, kvalitu a kreativitu takmer do každého prostredia. Od miniaturizácie produktov až po jednoduché inštalačné nástroje – spoločnosť Epson pokračuje v revolúcii na trhu zobrazovacích riešení a prináša projekciu svetovej úrovne na stále širší trh. Vďaka našej najnovšej generácii technológie 3LCD a laserovej technológie sme vytvorili najmenší projektor na svete s jasom 20 000 lúmenov1 – model EB-PU2220B.

Rad EB-PU2200 ponúka jednoduchšiu inštaláciu a nastavenie, zjednodušenú údržbu, vynikajúcu kvalitu obrazu a skutočné ekologické výhody.

Buďte kreatívnejší s poprednou svetovou technológiou projektorov

Spoločnosť Epson je svetová jednotka medzi výrobcami projektorov a sme odhodlaní si túto pozíciu zachovať. Objavovaniu vzrušujúcich možností v odbore technológie projektorov sa venuje 70 % nášho 1100-členného tímu výskumníkov. Nikdy neprestaneme hľadať možnosti poskytnúť vám to najlepšie v oblasti kvality, spoľahlivosti a flexibilnosti.

Riešenia na prenájom a pre pódiá

Dokonalé vizuálne predstavenie

Predstavenie zahŕňa oveľa viac ako len to, čo vidíte na scéne. Podstatou je umožniť vášmu publiku prežiť pocit skutočného prepojenia tým, že precíti textúru obrazu, ostrosť, jasnosť a detaily ohromujúcich vizuálnych efektov.

Naše všestranné vysokovýkonné projektory Pro AV, ktorým dominujú modely EB-L30000U, EB-PU2220B a EB-PU2010B, sú navrhnuté na dosiahnutie vynikajúcej spoľahlivosti a flexibility.

Uspokojte požiadavky publika v posluchárňach, divadlách, na koncertoch, veľkých firemných akciách a exteriérových podujatiach po celom svete.

Riešenia inštalácií návštevníckych atrakcií

Vytvárajte neuveriteľné zážitky, na ktoré vaše publikum nikdy nezabudne

Ohromujúce vizuálne exponáty zanechávajú u zákazníkov nezabudnuteľný zážitok, pre ktorý sa radi vracajú. Naše najpokrokovejšie projektory kombinujú technológiu 3LCD a obrazovú technológiu 4K Enhancement so širokým farebným rozsahom a mimoriadne vysokým kontrastným pomerom, vďaka čomu prinášajú jasnú a realistickú reprodukciu obsahu bez dúhového efektu – ideálne na vytvorenie dokonalej selfie.

Veľmi všestranné laserové projektory radu EB-PU1000 poskytujú rozsah svietivosti od 6 000 do 10 000 lúmenov a podporujú celý rad objektívov, aby ste našli dokonalé riešenie. Môžete dokonca pridať externú kameru Epson na prístup k pokročilým funkciám inštalácie a kalibrácie.

Kompaktný, ale výkonný vlajkový model EB-PU2010 radu so svetelným výkonom 10 000 lúmenov poskytuje spoľahlivý výkon a zároveň ponúka vynikajúcu ostrosť a jas obrazu. Vďaka tomu je ideálny pre rôzne priestory vrátane galérií, tematických parkov, digitálnych umeleckých inštalácií a mnohých ďalších turistických atrakcií.

Zobrazovacie riešenia pre firmy a vysoké školy

Posuňte svoju komunikáciu na novú úroveň

Zaujmite študentov jasnejšími prezentáciami pomocou našich zobrazovacích riešení pre vysokoškolské vzdelávanie, vďaka ktorým prinesiete obsah pôsobivým spôsobom.

Naše laserové projektory radu EB-PU1000 a EB-PU2200 sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na vysoký jas v rozsahu od 6 000 do 20 000 lúmenov. Voliteľné objektívy s motorizovanou optikou poskytujú flexibilitu inštalácie, čo je ideálne pri výmene a modernizácii existujúcich zobrazovacích riešení.

Očarte firemné publikum pomocou veľkoformátových zobrazení

Inovujte na najnovšiu laserovú zobrazovaciu technológiu s naším radom cenovo dostupných projektorov pre stredné a veľké zasadacie priestory so svetelným výkonom až 7 000 lúmenov a rozlíšením až 4KE, ktoré prináša rad EB-L700.

Vytvárajte vysokokvalitné prezentácie vo veľkom formáte s flexibilitou premietania z rôznych zdrojov vrátane zabudovaného bezdrôtového zrkadlenia obrazovky a nášho nového bezdrôtového prezentačného systému ELPWP10. Vďaka širokému manuálnemu posunu objektívu a podpore vstupu 4K môžete jednoducho vymeniť staré zobrazovacie riešenia.

Jednoduché monitorovanie a ovládanie

Jednoducho monitorujte svoju flotilu projektorov a ovládajte základné funkcie projektora, ako je zapnutie a vypnutie alebo prepínanie zdroja signálu. Vzdialene môžete upraviť zaostrenie objektívu alebo polohu obrazu kompatibilných projektorov a merať kľúčové prevádzkové údaje projektora.
Využite prístup k flotile projektorov odkiaľkoľvek vďaka nášmu cloudovému riešeniu Epson Projector Management Connected (EPMC).
Stiahnuť Epson Projector Management
Stiahnuť Epson Projector Management Connected

Jednoduchá konfigurácia

Nastavenie a konfigurácia veľkej flotily projektorov Epson nikdy nebola jednoduchšia, a to vďaka pripojeniu Near Field Communication (NFC) a bezplatnej aplikácii Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Jednoducho zaregistrujte údaje projektora priložením smartfónu k projektoru, načítajte a upravte nastavenia v aplikácii a potom nahrajte nastavenia do celej flotily projektorov bez toho, aby ste museli projektory zapnúť.
Stiahnuť Epson Projector Configuration Tool pre Android
Stiahnuť Epson Projector Configuration Tool pre iOS

Premietajte väčšie, jasnejšie a rýchlejšie!

Jednoducho stohujte a kombinujte viacero projektorov a vytvorte mimoriadne jasný alebo mimoriadne veľký obraz. Stačí jednoducho pripojiť kameru Epson ELPEC01 a postupovať podľa zabudovaných jednoduchých postupov na stohovanie a zmiešavanie obrazu, vďaka čomu môžete implementovať kombináciu dvoch projektorov a vytvoriť zmiešaný obraz len za pár minút aj bez počítača. Ak potrebujete viac projektorov alebo máte zakrivené plátno, bezplatný softvér Epson Projector Professional Tool (EPPT) poskytuje pokročilé funkcie a podporu až pre 15 projektorov.
Stiahnuť Epson Projector Professional Tool pre Windows
Stiahnuť Epson Projector Professional Tool pre Mac

Úplná kontrola farieb

Použite inovatívne kamerové riešenie Epson na bezproblémové prispôsobenie farieb a jasu, kalibráciu farieb a nastavenie jednoty farieb.

Výnimočný obsah

V aplikácii Epson Creative Projection si môžete vytvoriť vlastný zážitkový obsah a obsah pre pútače. Spravujte vlastný obsah a prehrávajte ho priamo z karty SD alebo USB kľúča pomocou softvéru Epson Projector Content Manager.
Stiahnuť Epson Projector Content Manager
Stiahnuť Epson Creative Projection

Zoznámte sa s produktovým radom

Rozšírené možnosti pripojenia

Súvisiace riešenia ProDisplay

Preskúmajte naše úžasné prípadové štúdie

Pozrite sa, ako naši zákazníci používajú riešenia s vysokým jasom od spoločnosti Epson na posunutie svojej kreativity na novú úroveň, pričom pútajú publikum živými vizuálnymi prvkami a pôsobivými zážitkami.

Výnimočná kvalita, schválená Usainom Boltom!

Každý projektor Epson je výsledkom nášho záväzku skúmať, vyvíjať a vyrábať produkty zamerané na špičkovú kvalitu obrazu, jednoduchú prevádzku a spoľahlivosť.

Naše riešenia Pro AV kombinujú vysoký jas, výnimočnú ostrosť a žiarivé farby s maximálnou všestrannosťou inštalácie, aby vytvorili pôsobivý, živý obraz, ktorý vždy zanechá dojem na publiku.

Novinky

Majte prehľad o novinkách od spoločnosti Epson a získajte informácie o
najnovších produktoch Epson.

Prípadové štúdie

Preskúmajte širokú škálu prípadových štúdií s informáciami
o produktoch a riešeniach Epson a o trhových trendoch.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

1 Od roku 2001 do roku 2022, so svetelným výkonom 500 lúmenov a vyšším, s výnimkou televízorov bez obrazovky, Futuresource Consulting – Quarterly Projector Market Insights – Worldwide Analyzer CY22Q4
2 Certifikát IP5X v súlade s normou IEC 60529. Certifikácia IP5X platí na optický modul a modul zdroja svetla.