FINE ART PAPIERE

Na tlač fotografií a umeleckých diel vyberte papier, ktorý je navrhnutý tak, aby zabezpečil optimálne výsledky s tlačiarňami a atramentmi Epson.

Pozrite si video
FINE ART PAPIERE

Fine art papiere na báze bavlny

Spoločnosť Epson ponúka štyri druhy Fine art papierov na báze bavlny, ktoré sú určené pre veľmi kvalitnú reprodukciu fotografií a umeleckých diel. Tieto papiere sú vhodné pre umelcov, fotografov, tlačiarne a múzeá.

Maximálna kvalita s atramentmi Epson UltraChrome

Vaše spomienky nikdy nestratia prirodzenú farbu, plynulé prechody a realistické pleťové tóny.

UltraChrome K3 / K3+VM
UltraChrome HD / HDR
UltraChrome HDX
UltraChrome Pro

S certifikáciou Digigraphie

Tieto Fine art papiere na báze bavlny umožňujú tlačiť výtlačky vysokej kvality a spĺňajú požiadavky na stálosť kladené na limitovanú edíciu. Spĺňajú a prekonávajú požiadavky testu stálofarebnosti po 60 rokoch s pigmentovými atramentmi UltraChrome na báze vody a majú certifikát Digigraphie¹.

Kľúčové vlastnosti

Kompatibilné produkty

Všetky Fine art papiere boli dôkladne testované a sú prispôsobené na použitie s nasledujúcimi tlačiarňami.

Prípadové štúdie

Vízia, názory a novinky od spoločnosti Epson určené na to, aby inšpirovali, informovali a pomohli – zistite viac o trendoch v odvetví, pozrite sa, ako zákazníci využívajú naše riešenia a pomocou štatistík robte informované rozhodnutia.

Novinky

Zistite viac o produktoch, ktoré uvádzame na trh, ako ich používajú naši zákazníci a naše názory a pohľady na to, čo sa deje vo svete, v ktorom žijeme a pracujeme.

Digigraphie®

Nový umelecký obzor

Postupy Digigraphie® od spoločnosti Epson otvárajú úplne nový obzor možností. Vďaka postupom Digigraphie® môže umelecký svet využívať výhody digitálnej techniky.

¹ Výsledky testov vykonaných v Laboratoire national de metrológiu et d'essais (LNE) vo Francúzsku.