PREJDITE NA ATRAMENTOVÚ TLAČ

Nižšie prevádzkové náklady poskytujú lepšiu hodnotu za vaše peniaze a zároveň zvyšujú produktivitu so zníženou údržbou.

RAD WORKFORCE PRO

Vytvorte produktívnejšie pracovisko s našimi atramentovými tlačiarňami Epson

Tento rad malých tlačiarní a multifunkčných zariadení pre pracovné skupiny je ideálny pre podnikové prostredie. Tieto modely môžu pomôcť znížiť náklady, zvýšiť produktivitu a skrátiť prestoje malým kanceláriám i veľkým korporáciám. Zároveň znižujú vplyv na životné prostredie a zlepšujú reputáciu v podnikovo-sociálnej oblasti. Buďte si istí svojou voľbou vďaka osvedčenej technológii Proven Heat-Free PrecisionCore, ktorá prináša rýchlosť, kvalitu a spoľahlivosť.

Všetky tieto modely samozrejme ťažia z bezproblémovej tlače s nízkou potrebou údržby, ktorú prináša atramentová technológia. Tým sa nielen zvyšuje produktivita, ale bezkontaktný tlačový proces bez zahrievania umožňuje aj väčšiu flexibilnosť médií.

Firemné výzvy

Firmy môžu čeliť rôznym výzvam. Zistite, ako vám rad WorkForce Pro môže pomôcť prekonať tieto problémy vďaka schopnosti zvýšiť produktivitu.

Objavte náš rad

Na rade WorkForce Pro je čo obdivovať, ale niektoré vlastnosti si zaslúžia zvláštnu pozornosť.

VYSOKÁ RÝCHLOSŤ SKENOVANIA A POKROČILÉ FUNKCIE

Funkcia Document Capture Pro umožňuje jednotlivcom jednoducho skenovať, ukladať a zdieľať informácie v rámci firmy. Pokročilé funkcie pomenovania, oddeľovania a smerovania dokumentov robia zo skenovania jednoduchú − a logickú úlohu.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE

Zvýšte rýchlosť svojho pracovného postupu vďaka ľahko použiteľnému a intuitívnemu 10,9 cm rozhraniu dotykovej obrazovky, ktorá sa nachádza na multifunkčných modeloch.

RÝCHLY ČAS VYTLAČENIA PRVEJ STRANY

Na rozdiel od laserových zariadení sa tieto tlačiarne nepotrebujú zahrievať, takže prvú stranu vytlačia rýchlejšie.

ODOLNÉ, VEĽKOKAPACITNÉ ZÁSOBNÍKY PAPIERA

Vďaka maximálnej kapacite až 830 listov (s voliteľným zásobníkom) môže váš tím pracovať bez prerušení.

Jednoduchá použiteľnosť na dosiahnutie maximálnej produktivity

Zlepšite svoje pracovné postupy vďaka týmto jednoducho použiteľným multifunkčným a jednoúčelovým tlačiarňam. Pomocou intuitívneho digitálneho rozhrania s dotykovou obrazovkou na multifunkčných zariadeniach sa ľahko zorientujete vo funkciách. Vďaka atramentovej technológii môžete jednoducho tlačiť na rôzne druhy a veľkosti predlôh.

Minimalizujte výmenu atramentu

Nový systém dopĺňania atramentu zabezpečuje jednoduchú výmenu a umožňuje vyššiu výťažnosť. Vytlačte až 10 000 strán čiernobielo alebo 5 000 strán farebne bez výmeny spotrebného materiálu3. To znamená vysokorýchlostnú tlač, ktorú možno vykonať s veľmi malou údržbou.

Navrhnuté pre mobilné, moderné pracovné prostredie

Pomocou bezdrôtovej tlače premeňte svoj mobil a tablet na výkonný a produktívny nástroj. Ak chcete tlačiť na cestách, jednoducho priložte kompatibilné zariadenie so systémom Android k tlačiarni a využite funkciu NFC. Platforma Epson Open Platform a naša spolupráca s dodávateľmi softvéru vám prinášajú tie správne spravované tlačové riešenia.

Tlač budúcnosti s technológiou Heat‑Free

Prechod z laserovej technológie na tlačiarne s technológiou Heat-Free vám umožní znížiť spotrebu energie a obmedziť vplyv tlače na životné prostredie.

Farebné tlačiarne WorkForce Pro formát A4

Čiernobiele tlačiarne WorkForce Pro formát A4

Farebné tlačiarne WorkForce Pro formát A3+

Zaobstarajte si spotrebný materiál

Výmena atramentu môže byť menej častá a zriedkavá, ale keď už ju treba urobiť, je jednoduchá. Cez online obchod spoločnosti Epson si jednoducho objednáte náhradné balenia pre rad WorkForce Pro.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ Porovnanie s 10 najpredávanejšími farebnými laserovými tlačiarňami s rýchlosťou tlače 1 až 30 str./min. v západnej, strednej a východnej Európe definovanými spoločnosťou IDC počas 12 mesiacov do júna 2017. Údaje CPP získané z prieskumu GAP za august 2017 sú priemerom cien v DE, FR a UK (s hodnotou uvedenou v eurách, ako uvádza GAP). Hodnoty spoločnosti Epson na základe odporúčanej maloobchodnej ceny balení atramentu XXL (výťažnosť 5 000 strán podľa normy IEEE/ISO 24711/24712). Ceny pri konkurenčných modeloch boli najnižšie dostupné náklady na stranu.

² Porovnanie s 10 najpredávanejšími farebnými laserovými tlačiarňami v západnej, strednej a východnej Európe s rýchlosťou tlače 1 až 30 str./min definovanými spoločnosťou IDC počas 12 mesiacov do septembra 2017. Údaje získané od spoločnosti BLI.

³ Približné hodnoty výťažnosti. Skutočná výťažnosť závisí od tlačených obrázkov a podmienok používania. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.epson.eu/pageyield

Na základe výpočtov spoločnosti Epson využíva tlačiareň Epson WorkForce Pro WF-C8190DW o 83 % menej energie ako tlačiareň HP Color LaserJet Enterprise M750dn, najpredávanejší model v segmente farebných jednoúčelových tlačiarní pre formát A3 s rýchlosťou tlače 21 – 30 str./min. (správa IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker pre tlačiarne dodané zákazníkom v období od 4. štvrťročia 2015 do 3. štvrťročia 2019, zverejnená v 2. štvrťročí 2020). Metodika na základe „typickej spotreby energie“ definovanej alebo simulovanej s odkazom na testovací postup ENERGY STAR a vyjadrenej v kWh za rok.