FAREBNÁ TLAČIAREŇ ŠTÍTKOV

Zefektívnite výrobu svojich farebných štítkov

Naše farebné atramentové tlačiarne štítkov na požiadanie eliminujú tradičné problémy termálnej potlače. Teraz môžete jednoducho tlačiť vysokokvalitné prispôsobené farebné štítky, lístky a značky tak, ako vám to vyhovuje, a vtedy, keď potrebujete. Už žiadne odklady, narušenie prevádzky, starosti s odpadom či iné ťažkosti. Už žiadne zásoby predtlačených štítkov, prestoje vo výrobe, stratené objednávky alebo oneskorené dodávky.

Predstavujeme farebné tlačiarne štítkov

Predstavujeme nové rady ColorWorks C6000 a C6500

Tlačte trvanlivé prispôsobené štítky rýchlo a jednoducho. Vytvárajte vlastné štítky vo vysokej kvalite (1200 x 1200 dpi) vtedy, keď ich potrebujete. Tlačiareň C6000 ponúka tlač až do šírky 4 palcov a tlačiare�� C6500 umožňuje tlačiť štítky až do šírky 8 palcov. Optimalizujte pracovné postupy pomocou nášho jedinečného zabudovaného zariadenia na odliepanie štítkov.

Displej LCD a ovládací panel

Plnofarebný ovládací panel s intuitívnou ponukou, ktorý umožňuje používateľovi dostať sa k nastaveniam tlačiarne a siete. Lepšie ovládanie tlačiarne a rýchle a jednoduché používanie

Prístupový panel

Panel s jednoduchým prístupom vám umožňuje preveriť a odstrániť zaseknutý papier. Vždy je tiež dobré mať prístup k tlačovej hlave.

Obojsmerne odnímateľný kryt

Tento jedinečný dizajn umožňuje veľmi ľahké vkladanie alebo vyberanie médií v akomkoľvek prostredí

Integrované zariadenie na odliepanie štítkov

Táto jedinečná funkcia v plnofarebnej tlačiarni štítkov umožňuje jednoduchú inštaláciu v rámci výrobných liniek. Prináša teda komplexné riešenie v jednom produkte.

Ľahko prístupné atramentové zásobníky

Kompaktné a ľahko inštalované zásobníky s objemom 80 ml s vlastným atramentom Epson Ultrachrome® DL prinášajú skvelé výsledky

Použitie

Či už ide o výrobu, maloobchod alebo lekáreň, zdravotnú starostlivosť alebo predaj vstupeniek, v rade produktov ColorWorks určite nájdete produkt, ktorý vám dá flexibilitu pri tlači štítkov, ktoré potrebujete a keď ich potrebujete. Tlačiarne ColorWorks radov C 6000, C6500, C7500, C3500 a C831 sú ideálne aj pre spoločnosti, ktoré chcú tlačiť štítky spĺňajúce najnovšie normy Globálneho harmonizovaného systému označovania chemických látok (GHS).

Výroba (štítky na označovanie produktov)

Farebné tlačiarne štítkov Epson sú ideálne pre výrobcov s malým až stredným objemom širokej škály štítkov, na zlepšenie správy zásob, identifikáciu produktov a zlepšovanie služieb zákazníkom.

Výroba (štítky na označovanie produktov)

Farebné tlačiarne štítkov Epson sú ideálne pre výrobcov s malým až stredným objemom širokej škály štítkov, na zlepšenie správy zásob, identifikáciu produktov a zlepšovanie služieb zákazníkom.

Chemické štítky (GHS)

Tlačiarne štítkov ColorWorks používajú pigmentové atramenty v kombinácii so štítkovými médiami PE Matte a vytvárajú chemické štítky GHS, ktoré sú úplne v súlade s normou BS5609.

Maloobchod

Naše rýchle, spoľahlivé a flexibilné riešenia farebných štítkov môžu byť nasadené pri mnohých aplikáciách tlače v maloobchode, od označenia políc, cenoviek a reklamných štítkov, až po štítky pre produkty vyrábané priamo v obchode.

Distribúcia lístkov

Teraz môžete pomocou našich pohodlných farebných tlačiarní štítkov vytvárať lístky na podujatia na požiadanie s prispôsobenou marketingovou správou alebo pridať fotografiu návštevníka na identifikačné menovky.

Zdravotná starostlivosť

Farba na zdravotníckych štítkoch zlepšuje vizuálnu identifikáciu životne dôležitých informácií, čím sa znižujú prevádzkové riziká pre nemocnice, a čo je ešte dôležitejšie, poskytuje lepšiu starostlivosť o pacienta a bezpečnosť.

Občerstvenie a jedlo

Farebné tlačiarne štítkov Epson pomáhajú výrobcov v potravinárstve a maloobchodom vytvárať štítky na požiadanie, ktoré vynikajú, a zároveň môžu využívať funkcie prispôsobenia na osobitné označovanie potravinárskych produktov a zvyšovanie povedomia o značke.

Hodnota farby na požiadanie

Softvér

Jednoduchý intuitívny softvér

COLORWORKS CO2 KALKULÁTOR

Objavte environmentálny prínos zapnutia tlačenia štítkov ColorWorks na požiadanie

Prípadové štúdie

Vízia, názory a novinky od spoločnosti Epson určené na to, aby inšpirovali, informovali a pomohli – zistite viac o trendoch v odvetví, pozrite sa, ako zákazníci využívajú naše riešenia a pomocou štatistík robte informované rozhodnutia.

Novinky

Zistite viac o produktoch, ktoré uvádzame na trh, ako ich používajú naši zákazníci a naše názory a pohľady na to, čo sa deje vo svete, v ktorom žijeme a pracujeme.

Find out more about our Colour Label Printer range

Naše označovacie riešenia sú k dispozícii vo všetkých veľkostiach

Objavte našu škálu všestranných tlačiarní na štítky

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ Vzťahuje sa iba na CW-C6000PE a CW-65000PE.