HYBRIDNÉ PRACOVNÉ RIEŠENIA EPSON

Stanovenie štandardu pre moderné firemné prostredia

Stiahnuť brožúru
Prehrať video
Hybridné pracovné riešenia Epson

Hybridné pracovné priestory zmenili spôsob, akým pracujeme

Preto je veľmi dôležité skombinovať fyzický priestor, technologický hardvér a platformy na spoluprácu na dosiahnutie maximálneho zážitku účastníkov v hybridnom pracovnom prostredí.

Účasť na stretnutí podľa lokality:

33 %: tradičné zasadacie miestnosti

26 %: vzdialené pripojenie a pripojenie z domu

24 %: vzdialené pripojenie a pripojenie z kancelárie

17 %: netradičné miesto stretnutia
(kaviareň, pomocné priestory, atď.)

Podľa štúdie „UNDERSTANDING ENTERPRISE AV Meeting Room End-User Perspectives Western Europe & US“ publikovanej spoločnosťou Futuresource Consulting Ltd vo februári 2022.

Hybridné pracovné riešenie Epson pre každú konfiguráciu zasadacej miestnosti

Hybridná práca pri budovaní vášho podnikania

Efektívna spolupráca

Podpora obchodnej dynamiky

Obohatenie zasadacích priestorov o možnosti spolupráce a pripojenia

Stanovte novú definíciu firemnej prezentácie pomocou projektorov, ktoré prinášajú dokonalý, veľký obraz a uľahčujú prezentáciu obsahu v zasadacích miestnostiach, učebniach a prednáškových sálach. Projektory na rozdiel od plochých obrazoviek ponúkajú škálovateľnú veľkosť obrazu, vďaka čomu si vaše publikum môže vychutnať žiarivé a sýte farby každého aspektu vašej prezentácie.

Rad

Plátna, ktoré neodrážajú okolité svetlo

Projekčné plátna, ktoré neodrážajú okolité svetlo, majú vysoký kontrast a všetko premietané svetlo odrážajú a sústreďujú smerom k divákovi pri súčasnom pohlcovaní okolitého svetla. Plátna ALR vytvárajú jasný obraz s bohatými farbami a jasne viditeľnými detailmi bez ohľadu na to, aké jasné je okolité prostredie.

Vedúce postavenie v oblasti excelentných vizuálnych technológií

Dosiahnuť úspech v meniacom sa svete vizuálnej komunikácie znamená mať možnosť premietať jasnejší, odvážnejší a kreatívnejší obraz v každom prostredí. Preto tak usilovne pracujeme na vývoji inovatívnych a všestranných riešení, ktoré dávajú premietanému obrazu nový rozmer.

Náš záväzok týkajúci sa kvality výrobkov, technológií a vzťahov, podporovaný bezkonkurenčným servisom a podporou, je dôvodom, prečo sme od roku 2001 svetovou jednotkou medzi výrobcami projektorov8.

Od vzdelávania a galérií umenia po digitálne pútače a firemné podujatia, od firemných projektorových flotíl až po prenájom a javiskové riešenia – projektory Epson predstavujú inteligentné a pokročilé riešenie.

Verné farby

Premietajte živý a pútavý obraz aj v jasne osvetlených miestnostiach pomocou najpokročilejších projektorov Epson, ktoré kombinujú technológiu 3LCD s obrazovou technológiou 4K Enhancement.

Optický systém s 3LCD panela v srdci každého projektora Epson spája vysoké rozlíšenie a vysoký kontrastný pomer, ktorý prináša bohaté farby a jas, ktorý je až trikrát vyšší ako pri 1-čipových projektoroch DLP9.

Pokročilá funkcia 4K Enhancement od spoločnosti Epson zvyšuje rozlíšenie displeja a zdokonaľuje váš obsah, pričom reprodukuje každý detail s vynikajúcou jasnosťou s cieľom zaujať a inšpirovať publikum bez ohľadu na premietaný obsah.

Veľkosť projekčnej plochy je dôležitá

Pri používaní príliš malej obrazovky by ste nemali dobrý pocit z práce. Nie je to dobré pre vaše oči a môže to ohroziť kvalitu obsahu na obrazovke.

Z tých istých dôvodov potrebujete takú veľkosť obrazovky, ktorá sa hodí do prostredia vašej zasadačky. Preto projektory Epson prekračujú zdravotné a bezpečnostné štandardy platné pre ekvivalentné zobrazenie na obrazovke počítača. (Smernica EÚ 90/270/EHS – práca so zobrazovacími jednotkami).

Škálovateľnosť obrazovky a funkcie projektorov Epson jednoducho zaručia, že zobrazovaný obsah nebude príliš malý, bude vo vysokej kvalite a bude jasne čitateľný pre všetkých prihliadajúc na vzdialenosť od obrazovky. Vďaka tomu bude mať každý na zasadnutí rovnaké možnosti zapojiť sa do diskusie.

Novinky

Majte prehľad o novinkách od spoločnosti Epson a získajte informácie o najnovších produktoch Epson.

Prípadové štúdie

Preskúmajte širokú škálu prípadových štúdií s informáciami o produktoch a riešeniach Epson a o trhových trendoch.

Chcete vedieť viac?

Pozhovárajte sa s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 2001 až 2022, 500 lumenov a viac, okrem televízorov bez obrazovky, Futuresource Consulting - Quarterly Projector Market Insights - Worldwide Analyzer CY22Q4

9 Farebný jas (farebný svetelný výkon) v najjasnejšom režime, meraný laboratóriom tretej strany v súlade s IDMS 15.4. Jas farieb sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania. Najpredávanejšie projektory Epson 3LCD v porovnaní s najpredávanejšími jednočipovými projektormi DLP na základe údajov NPD o predaji za obdobie od januára 2022 do decembra 2022