HRANIE HIER DOMA

Urobte z bežných dní výnimočné vďaka domácim projektorom Epson a váš domov sa stane centrom všetkých herných podujatí. Nezáleží na tom, či hráte online alebo vyzvete členov rodiny a priateľov občas si zahrať – každý herný zážitok môžete posunúť na novú úroveň vďaka veľkej obrazovke.

HRANIE HIER DOMA

Spoločnosti Epson a Sega spojili sily pri uvedení hry Sonic Frontiers

Spoločnosť Epson sa spojila so spoločnosťou Sega, aby oslávili uvedenie hry Sonic Frontiers™, jej novej plošinovky s otvoreným herným svetom, ktorej protagonistom je Sonic The Hedgehog.

Vydajte sa na výpravu po svete plnom rýchlej akcie, dobrodružstiev a záhad na piatich ostrovoch Starfall Islands. Pre túto zábavu sú projektory Epson ideálnou voľbou.

Čo je to 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ nie je len špecifikácia rozlíšenia. Je to súlad všetkých faktorov, ktoré vplývajú na výkon obrazu, vrátane farebného a bieleho jasu, kontrastu, HDR10, spracovania farieb, ako aj schopnosti prijímať, spracúvať a premietať obsah v rozlíšení 4K. Výsledný obraz je realistickejší a presahuje rozlíšenie Full HD.

Jasnejšie a živšie hranie hier

Samotný biely jas nedokáže oživiť verné farby z každodenného života. Preto technológia 3LCD v projektoroch Epson prináša rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon (CLO). Prečo by mal byť obraz nudný, vyblednutý a bez života? S projektormi Epson zažijete živý a realistický obraz.

Veľkosť je dôležitá

Urobte z bežných dní výnimočné vďaka domácim projektorom Epson a váš domov sa stane centrom všetkých herných podujatí. Nezáleží na tom, či hráte online alebo vyzvete členov rodiny a priateľov občas si zahrať – každý herný zážitok môžete posunúť na novú úroveň vďaka veľkej obrazovke. S pôsobivým, až 300-palcovým obrazom sa stanete stredobodom pozornosti a spolu s najbližšími a priateľmi zažijete nezabudnuteľné chvíle.

Nastavenie obrazu bez námahy

Myslíme si, že používanie projektora by nemalo byť o nič zložitejšie ako používanie TV. Preto sa tieto projektory rýchlo inštalujú a dokážu okamžite premietať prakticky na akýkoľvek povrch. Korekcia lichobežníka umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie a vďaka technológii zdroja svetla s dlhou životnosťou si môžete vychutnávať zábavu dlhé roky.

Bohatý čierny kontrast

Vysoký kontrastný pomer až 2 500 000 : 1 umožňuje optimálnu kvalitu obrazu s jasne definovanými detailmi tieňov a hlbokými odtieňmi čiernej.

Inovujte na neprekonateľný herný zážitok

Kompatibilné hlavné jednotky

Občasný hráč

Nadšený hráč

Zarytý hráč

¹ Obrazová technológia 4K enhancement posúva každý pixel diagonálne tak, aby sa zdvojnásobilo rozlíšenie Full HD. Rozlíšenie je Full HD v režime 3D.

² Pozrite si technické údaje. Na meranie oneskorenia vstupu neexistuje oficiálny štandard a toto meranie sa vykonáva na základe metódy stanovenej spoločnosťou Epson. Upozorňujeme, že každý výrobca meria oneskorenie vstupu nezávisle podľa svojich vlastných metód, a preto sa odporúča použiť ho iba ako referenciu. Oneskorenie vstupu projektora sa môže líšiť v dôsledku rozdielneho vstupného signálu, podmienok nastavenia atď.

³ Iba EH-LS11000W/EH-LS12000B

©SEGA. Všetky práva vyhradené. Ochranná známka SEGA je registrovaná na Úrade pre patenty a ochranné známky Spojených štátov. SEGA, logo SEGA a SONIC FRONTIERS sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti SEGA CORPORATION alebo jej pridružených spoločností. Všetky ďalšie ochranné známky, logá a autorské práva sú vlastníctvom ich príslušných vlastníkov.