POS TABLET NOVEJ GENERÁCIE

Ocenený rad TM-m30II-SL prináša kompaktnú, štýlovú, multifunkčnú tlač účteniek*

Prehrať video
Zobraziť produkt
MOBILNÉ RIEŠENIA MPOS

Podporujeme vaše výzvy

Od stánkov cez butikové predajne až po reštaurácie a bary, mobilné riešenia mPOS sa stali dôležitým nástrojom predajcov, vďaka ktorému môžu zákazníkom poskytnúť bezproblémový a výnimočný zážitok z nakupovania.

Máme riešenia, ktoré jednoducho prepoja tablet a mobilné zariadenia, umožnia vám tlačiť účtenky kdekoľvek v obchode a zároveň ponúkajú širokú podporu operačných systémov.

Uvedomujeme si, že v odvetví poskytovania služieb v súčasnosti prebiehajú neustále zmeny a že efektívnejšie mobilné riešenia mPOS sú dôležité ako pre spokojnosť zákazníkov, tak pre rast vašej firmy.

Nech sú vaše obchodné výzvy akékoľvek, Epson má inteligentné, funkčné a štýlové mobilné riešenia mPOS na zlepšenie služieb zákazníkom a uľahčenie vašej práce.

Navrhnuté tak, aby ste boli mobilní a v spojení

Značkové obchody a butiky, malé reštaurácie, bary, kaviarne a cukrárne. Pre tých, ktorí oceňujú mobilné pripojenie (vrátane možností synchronizácie a nabíjania tabletu), pre bezproblémový zážitok z nakupovania.

Výhodou by bola aj tlačiareň mPOS, ktorá môže fungovať ako centrálna lokalita pre iné periférne zariadenia. Atraktívny, kompaktný dizajn, ktorý bez problémov zapadne do pracovného prostredia. Vyskúšaná a overená kvalita konštrukcie a spoľahlivosť.

Stánky

Vyzerá skvele na vašom POS

Sezónne maloobchodné predajne a stravovacie zariadenia – pre tých, ktorí požadujú nepretržitú, spoľahlivú službu. Vynikajúca pripojiteľnosť spĺňa systémové požiadavky zákazníkov mobilného riešenia mPOS vrátane funkcie synchronizácie a nabíjania tabletu.

Používatelia tiež ťažia zo štýlového a praktického dizajnu s malými rozmermi, ktorý ponúka vysokú spoľahlivosť vďaka odskúšanej a overenej kvalite konštrukcie od spoločnosti Epson.

Pojazdné predajne s občerstvením

Odolá aj vášmu náročnému pracovnému prostrediu

Pre tých, ktorí využijú cenovo dostupný, ľahko použiteľný a známy tabletový systém. Malé rozmery, odolnosť a spoľahlivosť. Pre tých, ktorí chcú vyriešiť problém s dlhými radmi a potrebujú vytvoriť efektívnejší pracovný postup.

Kiosky

Skracuje čas čakania a je neustále v prevádzke

Rýchle prevzatie jedla, samoobslužné platby, samoobslužný predaj lístkov. Používatelia potrebujú veľmi spoľahlivé a trvácne riešenie, kompaktný dizajn a nízke celkové náklady na vlastníctvo. Riešenie, ktoré sa ľahko zmestí do existujúceho usporiadania kiosku. Snímač blížiaceho sa konca papiera umožňuje bezobslužnú prevádzku.

Nájdite najlepšie mobilné riešenie mPOS pre vašu spoločnosť

Máme riešenia, ktoré jednoducho prepoja tablet a mobilné zariadenia, umožnia vám tlačiť účtenky kdekoľvek v obchode a zároveň ponúkajú širokú podporu operačných systémov. Chápeme aj premenlivé požiadavky prostredia poskytovania služieb a to, prečo je efektívnejšie mobilné riešenie mPOS dôležité pre spokojnosť zákazníkov a rast vašej spoločnosti.

Nech sú vaše obchodné výzvy akékoľvek, Epson má inteligentné, funkčné a štýlové mobilné riešenia mPOS na zlepšenie služieb zákazníkom a uľahčenie vašej práce.

Tlačiarne účteniek

Tlačiarne blokov série TM-m sú navrhnuté s ohľadom na mPOS a disponujú elegantným, kompaktným priemyselným dizajnom, ktorý bezproblémovo dopĺňa moderné tablety a smart zariadenia.
TM-m30II-SL je štýlové all-in-one riešenie pre mPOS, ktoré integruje funkcionalitu stojana na tablet pre pohodlie a úsporu miesta, čím ho robí ideálnou voľbou pre efektívne nastavenia mPOS.

Prenosné tlačiarne účteniek

Tieto odolné, ľahké a prenosné tlačiarne účteniek mPOS na baterky vám pomôžu podporiť efektívne transakcie v oblasti poskytovania služieb a predaja. Umožňujú prenosnú tlač cez Bluetooth alebo Wi-Fi s tabletmi alebo zariadeniami do ruky. Tieto riešenia môžu podporovať „tlač pri stole“ pri poskytovaní služieb, skracovanie radov pri predaji a poskytovaní služieb alebo jednoducho platenie za pochodu.

Zákaznícky displej

Upriamte pozornosť na značku a promo akcie s týmito štýlovými a jednoduchými zákazníckymi displejmi.

Inteligentné technológie

Sortiment odolných mobilných riešení mPOS, pomocných služieb a funkcií je zárukou splnenia všetkých potrieb vašich predajní počas rastu vašej firmy. Naše produkty disponujú niektorými poprednými funkciami na trhu, ktoré harmonicky spolupracujú s naším hardvérom s cieľom zvýšiť výkon.

Prípadové štúdie

Vízia, názory a novinky od spoločnosti Epson určené na to, aby inšpirovali, informovali a pomohli – zistite viac o trendoch v odvetví, pozrite sa, ako zákazníci využívajú naše riešenia a pomocou štatistík robte informované rozhodnutia.

Novinky

Zistite viac o produktoch, ktoré uvádzame na trh, ako ich používajú naši zákazníci a naše názory a pohľady na to, čo sa deje vo svete, v ktorom žijeme a pracujeme.

Potrebujete ďalšie informácie?

Vyhľadajte technické príručky, softvér a ďalšie informácie k našim mobilným riešeniam mPOS.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.