EPSON EUROPE: NÁŠ PRÍBEH

Líder v oblasti inovácií.
Globálna spolupráca.
Miestne využitie.

Stiahnuť brožúru
Prehrať video
O spoločnosti Epson

Naše dedičstvo

Chceme byť nepostrádateľná spoločnosť, ktorá má vďaka záväzku otvorenosti, spokojnosti zákazníka a snahe o udržateľnosť nálepku dôveryhodnosti na celom svete.

Rešpektujeme individualitu a zároveň propagujeme tímovú prácu. Snažíme sa prinášať jedinečnú hodnotu prostredníctvom inovatívnych a kreatívnych riešení.

Náš prístup ku spokojnosti zákazníkov

Naša história

1940 + 1950

Naše míľniky od roku 1942 do roku 1956

1960

Naše míľniky od roku 1964 do roku 1969

1970 + 1980

Naše míľniky od roku 1975 do roku 1985

1990

Naše míľniky od roku 1992 do roku 2004

2010 – dnes

Naše míľniky od roku 2010 do roku 2016

Technológia v harmónii s ekológiou

Keď ide o výber technológie, spoločnosť Epson vie, že firmy dávajú na prvé miesto spoľahlivosť a vplyv na životné prostredie. Z tohto dôvodu sa usilujeme o vývoj inovatívnych produktov, vyznačujúcich sa spoľahlivosťou, recyklovateľnosťou a energetickou úspornosťou. Tento záväzok znížiť vplyv na životné prostredie našich produktov zasahuje vplýva na všetky štádiá ich životného cyklu.

Spoločnosť Epson neustále vyvíja nové spôsoby, ako splniť environmentálne štandardy a náš výskum a vývoj nám umožňujú prinášať inovatíne, presné technológie s viacerými funkciami na šetrenie energiou. To znamená, že si nemusíte vyberať medzi lepšou planétou a finančnými výhodami pre svoju firmu.

Naše riešenia pre firmy a domácnosti

Sila modernejšieho myslenia

Firma

Celková podpora pre svetové podnikanie

Spolupracujeme so zákazníkmi na celom svete, aby sme vytvorili riešenia, ktoré pokryjú všetky aspekty podnikania od plánovania a dizajnu po implementáciu, údržbu a priebežnú podporu.

Budujeme silné partnerstvá, ktoré pretrvávajú, vyvíjajú sa, odpovedajú na meniace sa potreby a využívajú najnovšie technológie. Silné vzťahy so zákazníkmi, zamestnancami a zástupcami partnerov sú kľúčom, ktorý reprezentuje značku Epson.

Podpora našich zákazníkov je jednou z najvyšších priorít, preto ponúkame starostlivosť, ktorá nekončí kúpou našich produktov. Príkladom môžu byť riešenia služieb spoločnosti Epson, ktoré poskytujú zálohu potrebnú na to, aby vaše podnikanie mohlo napredovať, a náš flexibilný rad spravovaných tlačových služieb, ktoré poskytujú ekonomicky výhodnú tlačovú prevádzku v rámci vašich potrieb.

Ocenenia

Spoločnosť Epson sa teší, že boli ocenené jej rôzne úspechy v mnohých odvetviach na celom svete. Tu uvádzame výber niektorých z týchto ocenení.

Ocenenie TIPA

TIPA (Technical Image Press Association) je jednou z najrozsiahlejších a najvplyvnejších asociácií zaoberajúcich sa fotografiou a obrazovou tlačou na svete. Ceny udeľuje svetová porota zložená zo skúsených odborníkov, ktorým je predstavená široká škála produktov.

Domácnosť

Dodávame technológiu domácnostiam

Žiadna domácnosť či domáca kancelária nie je úplná bez tlačiarne Epson, ale naše inovácie prinášajú aj kreativitu a nekonečné možnosti do každej domácnosti so širokou škálou aj iných produktov, ako sú tlačiarne. Užite si zážitok z veľkej obrazovky vo vlastnej obývačke, pilotujte drony s našimi inteligentnými okuliarmi Moverio alebo tlačte bez potreby zásobníkov s našimi tlačiarňami EcoTank s mimoriadne nízkymi nákladmi.

Ocenenie Red Dot

Ocenenie Red Dot Design Award vzniklo v Nemecku v roku 1955 a organizátorom je dizajnérske centrum Design Zentrum Nordrhein Westfalen. Ocenenie je uznávané na celom svete ako jedno z najprestížnejších ocenení v oblasti dizajnu.

 1. PaperLab je prvým systémom na výrobu papiera priamo v kancelárii, ktorý využíva suchý proces (podľa globálneho prieskumu spoločnosti Seiko Epson k novembru 2016).

 2. Uzávierka roka, marec 2019, založené na predpokladanom výmennom kurze 1 JPY = 0,0080 EUR.

 3. Prehľad 100 najlepších svetových technických lídrov 2018 Thompson Reuters.

 4. 100 najlepších svetových inovátorov 2017 Clarivate Analytics.

 5. Uzávierka roka, marec 2018, založené na predpokladanom výmennom kurze 1 JPY = 0,0077 EUR.

 6. Na základe ťažby a spracovania surovín a výroby spotrebného materiálu. Testované metodológiou spoločnosti Epson: 1. Vypočítané sú len emisie CO2, ktorý je hrozbou pre životné prostredie v súvislosti s globálnym otepľovaním. 2. Výsledky výpočtu sú založené na vlastných vyhláseniach. (Nezískali sme overenie od tretej strany.) 3. Používame koeficient CO2 (kg-CO2/jednotka) uverejnený v databáze JEMAI „LCA Pro“.

 7. Podľa testov spoločnosti BLI vyžiadaných spoločnosťou Epson trvajúcich dva mesiace do februára 2017 v porovnaní s výberom konkurenčných zariadení. Ďalšie informácie získate na webovej adrese www.epson.sk/inkjetsaving.

 8. Podľa testov spoločnosti BLI, trvajúcich dva mesiace do februára 2017, pre čas vytlačenia prvej strany (FPOT) z úsporného režimu trvajúceho počas noci v porovnaní so všetkými konkurenčnými zariadeniami testovanými v čase uverejnenia. Ďalšie informácie získate na webovej adrese www.epson.sk/inkjetsaving.

 9. Na základe priemerného objemu tlače 140 strán za mesiac a pri uvažovaní o najnižšej výťažnosti poskytovanej prvou súpravou atramentov.

 10. V porovnaní s údajmi, ktoré boli k dispozícii na webových stránkach výrobcov konkurenčných zariadení s podobnými funkciami k januáru 2016. Hmotnosť modelu Moverio BT-300: 69 g.

 11. Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2015.