RIEŠENIA EPSON PRE DOMÁCNOSTI

Stručnú, priamočiaru a užitočnú – presne takú radu potrebujete pri nákupe tlačiarne, skenera alebo projektora. Sme tu na to, aby sme vám pomohli – nižšie vyhľadajte zariadenie, ktoré potrebujete, a pozrite sa, ako môže technológia Epson premeniť vaše nápady na skutočnosť.

RIEŠENIA PRE DOMÁCNOSTI

EcoTank

Hľadáte niečo s mimoriadne nízkymi nákladmi? Naše tlačiarne so systémom dopĺňania atramentu EcoTank sa dodávajú s originálnym atramentom, takže v priemere môžete ušetriť až 90 % nákladov na atrament¹. Od začiatku máte k dispozícii dostatočné množstvo atramentu na vytlačenie tisícok strán. Bez častého dopĺňania atramentu šetríte čas i peniaze.

Rad tlačiarní EcoTank mono

Tlačiarne EcoTank mono majú vysokokapacitný atramentový zásobník, ktorý môžete doplniť dodanými fľašami s atramentom. Od začiatku máte dostatok atramentu na vytlačenie tisícov výtlačkov. Ušetríte tak čas i peniaze, pretože nemusíte často meniť kazety.

Domáca kancelária

Či pracujete z domu, alebo v malej kancelárii, bude sortiment rýchlych, výkonných, avšak kompaktných tlačiarní WorkForce Pro cenným prírastkom k vašim zariadeniam. Pozrite sa, ako môžu tieto bezdrôtové tlačiarne zvýšiť vašu produktivitu a súčasne zachovať prevádzkové náklady na minimálnej úrovni.

Produkty pre chvíle zábavy

S domácim projektorom Epson bude váš domov centrom diania. Či už sledujete svoj obľúbený šport, pozeráte klasický film, prehrávate zbierku zo zariadenia alebo hráte najnovšiu hru, vďaka obrazu v nadživotnej veľkosti vás čaká skutočne nezabudnuteľný zážitok. Zaujmete pozornosť všetkých a tieto nezabudnuteľné chvíle prežijete spolu s rodinou alebo priateľmi.

Domáce kino

Ako svetový líder v oblasti zobrazovacích technológií² vieme, ako vytvoriť kvalitný obraz na plátne. Na týchto projektoroch s jednoduchou obsluhou si vychutnáte filmy, zbierky a pod.

Hranie hier

Vyhraďte si v denníku voľné miesto – váš domov sa čoskoro stane epicentrom nočných herných súbojov. Či už sa snažíte na ihrisku vziať súperovi loptu, prejsť ostrou zákrutou alebo zdolávať nové svety, s projektorom Epson môže do deja vstúpiť ktokoľvek.

Laserové projektory – neprekonateľná náhrada televízora

Zažite domácu zábavu novej úrovne s projektormi Epson a nanovo definujte svoj zážitok zo sledovania nad rámec obmedzení štandardného televízora.

Inteligentné okuliare s priehľadnou obrazovkou

Osobné inteligentné okuliare premietajúce veľkú obrazovku s vysokým rozlíšením do zorného poľa používateľa.

Epson Connect

Pomocou bezplatných aplikácií s jednoduchým ovládaním môžete tlačiť bez problémov z tabletov, smartfónov a ďalších zariadení.

TVORÍME BUDÚCNOSŤ S TECHNOLÓGIOU HEAT-FREE

Zvýšenie produktivity a zníženie vplyvu na životné prostredie bez kompromisov.

¹ Priemerný počet potrebných zásobníkov / výška úspor pri tlači rovnakého počtu strán pomocou atramentových náplní dodaných s radom EcoTank okrem ceny za hardvér. Porovnával sa priemer pre rad tlačiarní EcoTank formátu A4 a priemer pre 10 najpredávanejších modelov tlačiarní v západnej Európe v období od januára 2017 do decembra 2017 (podľa údajov spoločnosti GfK). Náklady na tlač vypočítané pre podiel štandardných zásobníkov a zásobníkov XL podľa údajov spoločnosti GfK pre rovnaké referenčné obdobie na trhu západnej Európy, pričom sa použili priemerné maloobchodné ceny. Výťažnosť atramentových zásobníkov bola určená na základe údajov z webových stránok výrobcov

² Najväčší podiel na trhu projektorov so svetelným výkonom 500 lúmenov a viac. (Výskum uskutočnený spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2016.)