Usain + Epson:
Víťazný tím

Spoločnosť Epson a Bolt spojili svoje sily, aby podporili zákazníkov a pomohli rozvíjať vzdelávanie.

Usain + Epson: Víťazný tím

V roku 2021 sa spoločnosť Epson spojila s Usainom Boltom, najrýchlejším mužom na svete. Osemnásobný olympijský víťaz a všeobecne považovaný za najlepšieho šprintéra všetkých čias Usain je teraz tvárou spoločnosti Epson v Európe a francúzskej časti Afriky. Ako technologický ambasádor značky Usain propaguje každodenné výhody kompletného radu technologických riešení Epson pre domácnosti, firmy a vzdelávanie.

EcoTank

Usain zabáva fanúšikov a zákazníkov spoločnosti Epson svojím vlastným, veselým prirovnaním, že s tlačiarňami EcoTank od spoločnosti Epson môžete doslova „Just Fill and Chill“. Doplniteľné atramentové nádržky s mimoriadne vysokou kapacitou vám umožnia vytlačiť tisíce strán bez starostí s výmenou atramentových kaziet.

Teší ma, že môžem so spoločnosťou Epson spolupracovať a pomôcť tak šíriť informácie o tlačiarňach EcoTank. Tlačiarne EcoTank odstraňujú mnohé nepríjemnosti spojené s tlačou s atramentovými kazetami, takže všetko, čo vám pomôže trochu uľahčiť život, musí byť dobré.

Firemné produkty

Usain pozná hodnotu rýchlosti a efektivity, a preto miluje inovatívne firemné produkty Epson. Skenery na rýchlejšiu a inteligentnejšiu digitalizáciu, EcoTank Pro ponúkajúce nákladovo efektívnu kancelársku tlač a projektory, ktoré sú ideálne pre veľké priestory, prednáškové sály a pracovné priestory na spoluprácu.

Riešenia pre profesionálnych špecialistov

Rovnako ako Usain, aj naše produkty majú pôsobivý rekord. Naše roboty SCARA sú za posledných 10 rokov svetovou jednotkou1 a sme tiež jednotkou medzi výrobcami tlačiarní účteniek v západnej Európe2. Spoločnosť Epson v skutočnosti poskytuje špecializované riešenia, ktoré pomáhajú podnikom v mnohých odvetviach: od veľkoformátových, textilných a signage tlačiarní až po robotické riešenia, mobilné riešenia mPOS, tlačiarne účteniek a štítkov. Každé riešenie bolo navrhnuté tak, aby zvýšilo produktivitu firmy a poskytovalo rýchly, spoľahlivý a flexibilný vysokokvalitný výstup. Chápeme vaše profesionálne výzvy a snažíme sa navrhovať svetové produkty, aby ste si udržali náskok pred konkurenciou.

Zo zákulisia

Aké to je byť na pódiu s Usainom Boltom?

Pozrite si našu galériu:

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

1 Podiel na trhu na základe jednotkového predaja priemyselných robotov SCARA, 2011 – 2020. Fuji Keizai „2012 – 2021 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market“

2 IDC, Zhodnotenie trhu s tlačiarňami POS pre západnú Európu CY 2020, dodávky v roku 2020, zverejnené v apríli 2021.