SPOLUPRÁCA VO VZDELÁVANÍ

POZRITE SI VIDEO
RIEŠENIA PRE VZDELÁVANIE

Určené pre vzdelávanie

V spoločnosti Epson rozumieme vzdelávaniu a tieto znalosti využívame na vytváranie technológie, ktorá umožňuje účinné a nepretržité učenie. Naše riešenia zaisťujú pohyb informácií. Spájajú spolupracujúce skupiny, zaujmú pozornosť a rozširujú možnosti učiteľov i študentov.

Dnešné technológie musia fungovať bezproblémovo a nepretržite, od zdieľania obrazovky a flexibilného vzdelávania po spoluprácu v rámci viacerých lokalít, a mali by tiež rozširovať možnosti učiteľov a študentov pomocou stratégie BYOD (Bring Your Own Device – Dones si vlastné zariadenie). Technológia spoločnosti Epson podporuje toto dynamické vzdelávacie prostredie.

Investujte do budúcnosti

Študenti majú viac pripojenia ako kedykoľvek predtým – a to isté očakávajú od technológie, ktorú používajú pri učení. Naše Wi-Fi riešenia sa jednoducho používajú, sú veľmi spoľahlivé a ľahko sa udržujú. Vďaka nim bude vaša organizácia disponovať špičkovou vzdelávacou technológiou dneška a ochránite svoje investície do budúcnosti.

Pozrite si výsledky

Oživte vzdelávanie a stimulujte všetky dostupné možnosti. Dodajte študentom sebavedomie ísť si za svojimi nápadmi a inšpirujte ich, aby objavovali svoje vlastné riešenia. Naše riešenia na spoluprácu umožňujú študentom rozvíjať svoje schopnosti, aby dosiahli lepšie riešenia a rozvinuli svoje zručnosti.

Získajte úplný finančný prehľad

Vaše IT vybavenie by malo byť vytvorené tak, aby vydržalo, dalo sa ľahko používať a podporovalo vzdelávanie v rámci viacerých učebných osnov. Technológia Epson ponúka hodnoty priamo od začiatku, takže sa môžete zamerať na podporu kreativity a spolupráce – bez obáv zo skrytých nákladov.

Chráňte budúcnosť planéty

V spoločnosti Epson rozumieme dôležitosti podpory zelenšej planéty pre budúce generácie.

Servisné služby a technická podpora

Zistite viac o servisných službách na mieste a zárukách Epson.

Softvérové riešenia

Nižšie si pozrite celú škálu našich softvérových riešení a systémovej kompatibility vrátane tej, ktorú poskytujú naši partneri.

Technológia, ktorá oživuje vzdelávanie

Upútajte pozornosť študentov

Zlepšite vzdelávanie s vizualizérom Epson, ľahkou stolnou kamerou Full HD. Zobrazujte zblízka veľké tlačené strany, 3D objekty, experimenty a dokonca živé objekty pre pracovné skupiny a veľké publiká.

Znížte tlačové náklady

Naše tlačiarne WorkForce Pro RIPS vám umožnia zvýšiť produktivitu tým, že menej utratíte za spotrebný materiál a skrátite čas údržby – takže môžete pracovať bez prerušení.

Zmeňte vyučovanie

Podporte vzdelávací dialóg medzi študentmi a učiteľmi pomocou interaktívneho zobrazovacieho riešenia Epson s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou. Na veľkosti obrazovky záleží, takže ťažte z premietania obsahu na škálovateľnú plochu až do veľkosti 100 palcov v rozlíšení Full HD, komunikujte v rámci skupinových projektov pomocou gest alebo pier a vytvárajte a zdieľajte poznámky, či o nich diskutujte bez nutnosti zapínať počítač.

Usporiadajte si svet

Vytvárajte odolné trvanlivé štítky v širokej farebnej škále pások a textu. Štítkovače LabelWorks vám pomôžu zaistiť správne označené správy, zdroje, káble a komponenty, ktoré bude možné jednoducho vyhľadať.

Zaistite pohyb informácií

Umožnite študentom používať naše vysokorýchlostné zariadenia s vysokým rozlíšením na zachytenie podrobností výskumného materiálu – od negatívov, cez fotografie a knihy po noviny.

Vytvárajte pôsobivé zdroje

Vďaka našim veľkoformátovým tlačiarňam môžete vytvárať plagáty, pútače, tlačiť na textil a tvoriť iné materiály bez nutnosti využívať profesionálne tlačové štúdio. Príkladom sú študenti tvoriaci architektonické plány a návrhy v systéme CAD, módne návrhy a výtlačky alebo výtvarné umenie a fotografie.

Rýchlo tlačte veľké objemy

Tlačte vysokokvalitné dokumenty mimoriadne vysokými rýchlosťami až do 100 obr./min so zariadením WorkForce Enterprise – spoľahlivým a ekologickým multifunkčným farebným zariadením A3 s voliteľnou dokončovacou jednotkou.

Maximalizujte účinok svojich prezentácií

Rozviňte vzdelávanie a oživte svoje zdroje mimoriadne žiarivými farbami a kvalitným zobrazením vo vysokom rozlíšení, ktoré možno prispôsobiť miestnosti takmer každej veľkosti.

Zaistite každému dieťaťu čo najlepší výhľad

58 % študentov nedokáže prečítať celý obsah na 70" displeji⁴

Produkty

TLAČIARNE

SKENERY

PROJEKTORY

ĎALŠIE PRODUKTY

Prípadové štúdie

Vízia, názory a novinky od spoločnosti Epson určené na to, aby inšpirovali, informovali a pomohli – zistite viac o trendoch v odvetví, pozrite sa, ako zákazníci využívajú naše riešenia a pomocou štatistík robte informované rozhodnutia.

Novinky

Zistite viac o produktoch, ktoré uvádzame na trh, ako ich používajú naši zákazníci a naše názory a pohľady na to, čo sa deje vo svete, v ktorom žijeme a pracujeme.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ Na lokálnych sieťach s projekciou z viacerých počítačov Epson alebo s využitím aplikácie Epson iProjection pre zariadenia so systémom Android a iOS a zariadenia Google Chromebook.

² Podľa testov spoločnosti BLI, trvajúcich dva mesiace do februára 2017, pre čas vytlačenia prvej strany (FPOT) z úsporného režimu trvajúceho počas noci v porovnaní so všetkými konkurenčnými zariadeniami testovanými v čase uverejnenia. Ďalšie informácie získate na webovej adrese www.epson.sk/inkjetsaving.

³ Výťažnosť pri veľkej kapacite doplňujúcej jednotky až 84 000 strán. Skutočná výťažnosť sa bude líšiť v závislosti od tlačených obrázkov a podmienok používania. Ďalšie informácie získate na stránke www.epson.eu/pageyield. Inštalačné atramentové zásobníky majú dostatok atramentu len na spustenie tlačiarne. Na normálnu prevádzku treba zakúpiť alebo dodať nové zásobníky atramentu.

⁴ Porovnanie popredného 70-palcového displeja s rozlíšením 4k určeného pre triedy (najpredávanejší – v počte kusov – okrem predaja do hotelov podľa údajov PMA pre Severnú Ameriku, predaj v období január – september 2015) s rozmermi 6,7 m (šírka) × 8,2 m (dĺžka) umiestneného v podlhovastej triede. Požiadali sme o zapísanie šiestich krátkych údajov zo zobrazených snímok. 58 % študentov vo veku 12 – 22 rokov zapísalo minimálne jednu položku nesprávne. Na základe amerického výskumu vykonaného organizáciou Radius Research, apríl 2016.

⁵ V porovnaní s vedúcimi 1-čipovými projektormi DLP pre domácu zábavu. Projektory Epson s rozlíšením 720 p sú trikrát jasnejšie. Projektory Epson s rozlíšením 1 080 p sú konzistentne dva- až trikrát jasnejšie. Na základe údajov NPD, júl 2011 až jún 2012. Farebný jas (farebný svetelný výkon) meraný v súlade s normou IDMS 15.4. Farebný jas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania. Ďalšie informácie získate na adrese www.epson.sk/clo.

⁶ Biela tabuľa od spoločnosti Sommers & Jenkins

⁷ Podľa testov spoločnosti BLI vyžiadaných spoločnosťou Epson trvajúcich dva mesiace do februára 2017 v porovnaní s výberom konkurenčných zariadení. Ďalšie informácie získate na webovej adrese www.epson.sk/inkjetsaving.

⁸ Laserové tlačiarne s rýchlosťou tlače 45 – 55 str./min spotrebujú 1 500 W, zariadenie WorkForce Enterprise má nízku spotrebu energie 180 W – 320 W a tlačí rýchlosťou až 100 str./min.

⁹ Na základe ťažby a spracovania surovín a výroby spotrebného materiálu. Testované metodológiou spoločnosti Epson: 1. Vypočítané sú len emisie CO2, ktorý je hrozbou pre životné prostredie v súvislosti s globálnym otepľovaním. 2. Výsledky výpočtu sú založené na vlastných vyhláseniach. (Nezískali sme overenie od tretej strany.) 3. Používame koeficient CO2 (kg-CO2/jednotka) uverejnený v databáze JEMAI „LCA Pro“.