RIEŠENIA PRE FIRMY

Vďaka inteligentnej technológii, ktorá vám ušetrí čas aj peniaze a oslobodí vás, aby ste sa mohli sústrediť na hlavné prvky podnikania, zmeňte spôsob, akým pracujete.

POZRITE SI VIDEO
RIEŠENIA PRE FIRMY

Technológia vhodná pre firmy

V dnešnom rýchlom firemnom svete, ktorý je pod vysokým tlakom, potrebujete technológiu prinášajúcu výsledky, umožňujúcu ľuďom pracovať efektívne, vytvárajúcu dobrý imidž a dokonale fungujúcu, keď ju potrebujete.

Vzhľadom na zoštíhlené rozpočty sa najväčší dôraz sa kladie na pomer ceny a výkonu. Spoločnosť Epson boduje v každej oblasti. Pomocou našej technológie zostaňte v medziach rozpočtu, pracujte efektívnejšie a udržte si konkurencieschopnosť.

Inteligentnejšie spôsoby práce

Užívajte si rýchlejšiu tlač, s ľahkosťou premietajte svoje prezentácie, skenujte a tlačte mimo kancelárie a využívajte inovatívne riešenia, ako je rozšírená realita. Technológia Epson všetko zjednodušuje, takže môžete stráviť viac času podnikaním a menej času správou technológie.

Nízke celkové náklady na vlastníctvo

Technológia Epson vám môže každý deň šetriť peniaze a pomocou spravovanej tlačovej služby, ako je Print365, vám pomáha zjednodušiť spôsob, akým pracujete. Umožnite personálu zamerať sa na kreativitu a spoluprácu – bez starostí s nákladmi.

Podporte zapojenie sa zamestnancov

Dajte svojmu tímu nové spôsoby zdieľania informácií a umožnite im vykonať viac pomocou riešení Epson. Produktivita narastá, keď máte nástroje, ktoré s obľubou používate a začleňujete do svojho pracovného dňa.

Pomáhajte chrániť budúcnosť planéty

V spoločnosti Epson rozumieme dôležitosti podpory zelenšej planéty pre budúce generácie.

Servisné služby a technická podpora

Zistite viac o servisných službách na mieste a zárukách Epson.

Lízingové riešenia

Zistite viac o rôznych spôsoboch, ako možno využiť produkty Epson prostredníctvom lízingu.

Softvérové riešenia

Nižšie si pozrite celú škálu našich softvérových riešení a systémovej kompatibility vrátane tej, ktorú poskytujú naši partneri.

Zmeňte každé firemné prostredie

Znížte tlačové náklady

Naše tlačiarne WorkForce Pro RIPS vám umožnia zvýšiť produktivitu tým, že menej utratíte za spotrebný materiál a skrátite čas údržby – takže môžete pracovať bez prerušení. A keď vymeníte laserové zariadenie, môžete znížiť spotrebu energie až o 96 %, odpad až o 99 %⁴ a emisie CO₂ až o 92 %⁵ bez kompromisov v oblasti rýchlosti alebo kvality.

Práca za pochodu

S našimi ľahkými, kompaktnými, mobilnými skenermi, tlačiarňami a zobrazovacími riešeniami tlačte, skenujte a premietajte za pochodu.

Zaistite pohyb informácií

Účinne spravujte, spracujte a smerujte dokumenty pomocou skenovacích riešení, ktoré možno nakonfigurovať tak, aby automaticky pomenovávali a organizovali prichádzajúce súbory. Funkcia vynechania pri detekcii dvojitého podávania dokumentov znamená, že náročné dokumenty, ako sú obálky alebo nalepené poznámky, možno rýchlo spracovať. Navyše, zariadenia Discproducer umožňujú uloženie údajov na disky CD, DVD a BD, ktoré vydržia až 100 rokov bez potreby prepisovania.

Usporiadajte kanceláriu

Vytvárajte odolné trvanlivé štítky v širokej farebnej škále pások a textu. Štítkovače LabelWorks vám pomôžu zaistiť správne označené správy, zdroje, materiály, káble a súbory, ktoré bude možné jednoducho vyhľadať.

Rýchlo tlačte veľké objemy

Tlačte vysokokvalitné dokumenty mimoriadne vysokými rýchlosťami až do 100 obr./min so zariadením WorkForce Enterprise – spoľahlivým a ekologickým multifunkčným farebným zariadením A3 s voliteľnou dokončovacou jednotkou – vhodné pre malé skupiny aj celé oddelenia.

Nech sa váš obsah počíta

S naším výkonným radom projektorov na inštaláciu EB-5500 premeňte firemné prezentácie. Prezentujte svoj obsah jasne v širokej škále svetelných podmienok pomocou 5 500 lúmenov rovnako vysokého bieleho a farebného svetelného výkonu – až trikrát jasnejší ako pri konkurenčných 1-čipových modeloch DLP³.

Účinnejšie sa zapájajte a spolupracujte

Uľahčili sme ľuďom spoluprácu na dokumentoch, pri zdieľaní súborov a transformácii obyčajných porád na stretnutia zamerané na tímovú spoluprácu pomocou našich zobrazovacích riešení. Obrazovku možno zväčšiť až do veľkosti 100", aby bola vhodná pre akokoľvek veľkú miestnosť, takže každý bude mať ten najlepší výhľad a bude tiež môcť interagovať, zdieľať a diskutovať v rozlíšení Full HD bez použitia počítača.

Objavte širokú škálu firemných tlačiarní, multifunkčných zariadení, skenerov, projektorov a iných produktov od spoločnosti Epson.

SKENERY

PROJEKTORY

ĎALŠIE PRODUKTY

Prípadové štúdie

Vízia, názory a novinky od spoločnosti Epson určené na to, aby inšpirovali, informovali a pomohli – zistite viac o trendoch v odvetví, pozrite sa, ako zákazníci využívajú naše riešenia a pomocou štatistík robte informované rozhodnutia.

Novinky

Zistite viac o produktoch, ktoré uvádzame na trh, ako ich používajú naši zákazníci a naše názory a pohľady na to, čo sa deje vo svete, v ktorom žijeme a pracujeme.

TVORÍME BUDÚCNOSŤ S TECHNOLÓGIOU HEAT-FREE

Zvýšenie produktivity a zníženie vplyvu na životné prostredie bez kompromisov.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ Podľa testov spoločnosti BLI vyžiadaných spoločnosťou Epson trvajúcich dva mesiace do februára 2017, pre čas vytlačenia prvej strany (FPOT) v porovnaní s výberom konkurenčných zariadení. Ďalšie informácie nájdete na webovej lokalite www.epson.sk/inkjetsaving

² Výťažnosť pri veľkej kapacite doplňujúcej jednotky až 84 000 strán. Skutočná výťažnosť sa bude líšiť v závislosti od tlačených obrázkov a podmienok používania. Ďalšie informácie získate na webovej lokalite www.epson.eu/pageyield. Inštalačné atramentové zásobníky majú dostatok atramentu len na spustenie tlačiarne. Na normálnu prevádzku treba zakúpiť alebo dodať nové zásobníky atramentu.

³ Farebný jas (farebný svetelný výkon) v najjasnejšom režime meraný laboratóriom tretej strany v súlade s normou IDMS 15.4. Farebný jas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania. Napredávanejšie projektory Epson 3LCD v porovnaní s napredávanejšími 1-čipovými projektormi DLP podľa údajov o predaji prieskumu PMA za december 2015 až november 2016.

⁴ Podľa testov spoločnosti BLI vyžiadaných spoločnosťou Epson trvajúcich dva mesiace do februára 2017 v porovnaní s výberom konkurenčných zariadení. Ďalšie informácie nájdete na webovej lokalite www.epson.sk/inkjetsaving.

⁵ Na základe ťažby a spracovania surovín a výroby spotrebného materiálu. Testované metodológiou spoločnosti Epson: 1. Vypočítané sú len emisie CO2, ktorý je hrozbou pre životné prostredie v súvislosti s globálnym otepľovaním. 2. Výsledky výpočtu sú založené na vlastných vyhláseniach. (Nezískali sme overenie od tretej strany.) 3. Používame koeficient CO2 (kg-CO2/jednotka) uverejnený v databáze JEMAI „LCA Pro“.

⁶ Laserové tlačiarne s rýchlosťou tlače 45 – 55 str./min spotrebujú 1 500 W, zariadenie WorkForce Enterprise má nízku spotrebu energie 180 W – 320 W a tlačí rýchlosťou až 100 obr./min.

⁷ Najväčší podiel na trhu projektorov s 500 a viac lúmenmi. (Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2016.)

⁸ Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Future Source Consulting Limited v období rokov 2001 až 2015.