Epson Device Admin

Celé portfólio tlačiarní a skenerov môžete ľahko spravovať¹ na diaľku. Máte úplnú kontrolu vrátane možnosti inštalovať, konfigurovať, monitorovať, vykonávať údržbu a riešiť problémy zariadení, čo prináša vyššiu produktivitu a úspory nákladov.

Ovládajte, analyzujte a spravujte svoje tlačiarne centrálne z jedného intuitívneho rozhrania. S inovatívnym Správcom zariadení Epson ušetríte čas a peniaze.

So Správcom zariadení Epson sa stane problematická správa a monitorovanie tlačiarní a skenerov ľahkou úlohou. Je kompatibilný so širokou škálou sieťových tlačiarní a skenerov a všetko ovláda pomocou jedného inteligentného a intuitívneho rozhrania. Prevezmite si ešte dnes Správcu zariadení Epson a získajte kontrolu nad svojimi zariadeniami.

Centrálne monitorujte a spravujte sieťové tlačiarne a skenery bez ohľadu na ich veľkosť

Vďaka programom sieťovej správy môže nástrojová konzistentnosť (využívanie rovnakého nástroja pre širokú škálu používateľov) operátorovi ušetriť čas a sprehľadniť úlohy. Toto samostatné riešenie umožňuje našim firemným zákazníkom vzdialene inštalovať, konfigurovať, monitorovať, vykonávať údržbu, riešiť problémy a zabezpečiť tlačové a zobrazovacie prostredie. Výrazne zvyšuje podnikovú produktivitu aj tým, že im pomáha šetriť čas a mať náklady pod kontrolou.

Toto inovatívne riešenie spoločnosti Epson navyše pomáha koncovému používateľovi zvýšiť produktivitu prostredníctvom maximalizácie doby prevádzky zariadení a proaktívnym riešením problémov. Uľahčuje tiež vytvorenie inventára zariadení, ktorý obsahuje počet, typy zariadení, ako aj ich nainštalované programy.

Úspora času a náklady pod kontrolou

Epson Device Admin umožňuje správcom IT organizovať správu zariadení na základe ich potrieb. Zariadenia je možné usporiadať napríklad podľa typu alebo geografického umiestnenia. Hlavná skupina môže byť pomenovaná podľa mesta, v rámci mesta môžu byť podskupiny priradené jednotlivým budovám alebo kanceláriám a ďalšie podskupiny môžu byť združené v rámci každej budovy podľa poschodí alebo oddelení.

Kompatibilné so všetkými produktmi spoločnosti Epson

Pri spustení Správcu zariadení Epson bolo podporovaných viac ako 400 sieťových zariadení spoločnosti Epson vrátane laserových tlačiarní a tlačiarní WorkForce Pro, ColorWorks, veľkoformátových tlačiarní a skenerov. Toto číslo stále rastie, pretože spoločnosť Epson uviedla na trh ďalšie produkty.

Získajte efektivitu s intuitívnym rozhraním

Správca zariadení Epson ponúka intuitívne používateľské rozhranie, ktoré rýchlo vykonáva zložité operácie. Používateľské rozhranie je navrhnuté tak, aby bolo účinné a intuitívne, pritom obmedzuje počet krokov potrebných na dokončenie úlohy a zefektívňuje softvérové operácie.

Nástroj na správu a analýzu

Monitorovacia funkcia zbiera súhrnné údaje zo zariadení a dokáže poskytovať správy o stave a analytické správy, vďaka ktorým si tlačová infraštruktúra môže udržať pokročilú a profesionálnu úroveň výkonu. Riaditelia pre informačné technológie a technickí riaditelia môžu prehľady o používaní zariadení, ktoré sú automaticky poslané do ich poštových schránok, využívať na kontrolu nákladov alebo rozdelenie rozpočtu.

Prevziať

Ak chcete využívať BEZPLATNÝ softvér Správcu zariadení, môžete si ho prevziať tu a zlepšiť tak okamžite svoju efektivitu.

Funkcie

Jednoduché ovládanie portfólia zariadeníZ konzoly Správcu zariadení Epson si manažéri IT môžu detailne prezerať informácie o každom zariadení, ako je pripojiteľnosť k sieti, spotrebovaný materiál a počty výtlačkov. Pokročilejšiu kontrolu využitia a stavu zariadení možno dosiahnuť pomocou nastavenia automatických prehľadov a upozornení.
Bezproblémová konfigurácia mnohých zariadeníJednoducho vytvoríte konfiguračnú šablónu zariadenia pre jedno zariadenie a potom ju bezproblémovo klonujete na mnohých zariadeniach.
Automatické upozorneniaSprávca IT môže priradiť zodpovednú osobu na oddelení/v kancelárii, ktorá bude príjemcom správ alebo upozornení poslaných e-mailom.
Široká kompatibilita s produktmi spoločnosti EpsonVďaka kompatibilite EDA s tlačiarňami Epson WorkForce Pro, skenermi pre firmy a veľkoformátovými tlačiarňami si užívajte konzistentnú správu všetkých zariadení.
Proaktívne e-mailové upozorneniaÚčinne sledujte stav spotrebného materiálu prostredníctvom rozšírených e-mailových upozornení.
Šetrite peniaze a časEDA vám šetrí čas vďaka svojej schopnosti automaticky zistiť IP adresy nových zariadení, rýchlo a ľahko nastavovať skupiny a ich príslušné monitorovacie funkcie a konfigurovať alebo zmeniť sieťové nastavenia zariadení pri počiatočnom zavedení alebo po inštalácii.
Získajte rozhľad vďaka pokročilým prehľadomPre manažérov IT a riaditeľov pre informačné technológie, ktorí chcú mať pod kontrolou rozpočty a priebežné náklady, môže pokročilý nástroj prehľadov Správcu zariadení Epson zistiť tieto informácie: „Ako často sa využívajú farebné vs. čiernobiele funkcie? Sú zariadenia nadmerne alebo nedostatočne využívané? Používanie sa z mesiaca na mesiac zvyšuje alebo znižuje?“
Získajte kontrolu vďaka ľahko použiteľným pokročilým nástrojom na správuSystém EDA je vybavený pokročilými funkciami správy, ako je prispôsobiteľné zavádzanie zariadení, dôrazné upozornenia, proaktívna/prognostická správa zásob a konfigurácia a monitorovanie všetkých zariadení. V jednom kroku pridajte najnovšie zariadenia a uplatnite existujúce firemné pravidlá tak, že ich pridáte k existujúcim skupinám. Ušetríte tým čas a zjednodušíte si správu zariadení.
Prispôsobte svoje zariadenia meniacim sa potrebámHistorické prehľady použite na identifikáciu zariadení, ktoré môžu byť nedostatočne využívané alebo ktoré obsahujú konkrétne funkcie využiteľné v rámci meniacich sa podnikateľských potrieb.
Flexibilná správa skupín pre zariadeniaVoľne vytvorte skupinu zariadení na základe ich umiestnenia, typu alebo modelu a jednoducho spravujte a monitorujte aktíva.
Rýchly prístup ku kritickým informáciám o zariadeniachPozrite si stav zariadenia, konfiguráciu, upozornenia, skupiny, spotrebné materiály a riešenie problémov – to všetko na jednej obrazovke.
Supported Operating SystemsMicrosoft Windows 7 SP1 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 8 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 8.1 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 10 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 2008 32-bit/64-bit, Microsoft Windows 2008R2 64bit, Microsoft Windows 2012/2012R2 64bit.

TLAČ BUDÚCNOSTI S TECHNOLÓGIOU HEAT‑FREE

Prechod z laserovej technológie na tlačiarne s technológiou Heat‑Free vám umožní znížiť spotrebu energie a obmedziť vplyv tlače na životné prostredie.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ Sieťové podnikové atramentové tlačiarne Pro a laserové tlačiarne/multifunkčné zariadenia, skenery pre firmy a veľkoformátové tlačiarne