PREČO BY STE MALI KUPOVAŤ ORIGINÁLNY ATRAMENT

Veríme, že tlač je partnerstvo. Za vytváranie kvalitných výtlačkov je zodpovedná tlačiareň i atrament. Preto je nevyhnutné porozumieť svojim atramentom, aby ste sa vyhli možným pasciam pri tlači.

ORIGINÁLNY ATRAMENT

Čo potrebujete vedieť

Kto chce tráviť čas premýšľaním o svojej tlačiarni? Mala by jednoducho fungovať. Naše atramenty a tlačiarne sme navrhli tak, aby harmonicky spolupracovali a poskytovali vám konzistentné a spoľahlivé výsledky bez akýchkoľvek problémov. Preto investujeme do rozsiahleho výskumu a do výrobných priestorov so špičkovými technológiami, pričom svoje produkty podrobujeme dôkladným testom.

Prirodzene však nemôžeme povedať to isté o atramentoch, ktoré sme nevytvorili. Spoločnosť Epson neručí za to, že takzvané kompatibilné atramenty alebo repasované atramentové kazety budú poskytovať rovnaké výsledky.

Ste ochotní vystaviť sa riziku nespoľahlivých údajov o výťažnosti a zlých výtlačkov? Alebo ešte horšie, riziku atramentových kaziet, ktoré nefungujú alebo dokonca poškodia tlačiareň? Chráňte sa pred potenciálnymi úskaliami pri tlači pomocou originálneho atramentu Epson.

Originálny atramentKompatibilný atramentRepasovaný atrament
Skúmané a vyvinuté spoločnosťou Epson
Vyrobené v špičkových čistých závodoch spoločnosti Epson
Testované a schválené spoločnosťou Epson
Chránené zárukou na tlačiarne Epson

Aké sú riziká pri použití neoriginálnych atramentov?

Chceme, aby ste mali vždy bezproblémový zážitok z tlače. Preto upozorňujeme na potenciálne problémy, s ktorými sa môžete stretnúť pri použití neoriginálnych atramentov.

Poruchy tlačiarne

Predstavte si, že potrebujete vytlačiť letenku a tlačiareň nefunguje – pretože dýzy sa upchali alebo tlačiareň nedokáže rozpoznať atramentovú kazetu. Alebo ešte horšie, atramentová kazeta bola dodaná poškodená ešte predtým, ako ste mali šancu začať. Neoriginálne atramenty neboli navrhnuté a testované spoločnosťou Epson, čo znamená, že vaša tlačiareň môže byť náchylná na poruchy, na ktoré sa nevzťahuje záruka.

Nekvalitné výtlačky

Na vzhľade záleží, takže keď tlačíte dôležité firemné dokumenty alebo práce na kurz, to posledné, čo chcete vidieť, sú šmuhy, rozmazané výtlačky, pruhy a nekvalitné detaily. A ak sa chystáte archivovať dokumenty, je dôležité zvážiť aj životnosť atramentu. Naše prísne kontroly kvality zabezpečujú spoľahlivé, čisté a ostré výsledky, ale možno to povedať aj o neoriginálnych atramentoch?

Čas strávený odstraňovaním problémov

Či už prevádzkujete domácu kanceláriu, alebo len žijete rušný rodinný život, sme si istí, že máte lepšie veci na práci, ako čistiť tlačiareň od vytečených atramentových kaziet. Nanešťastie, neoriginálne atramenty neboli vyvinuté na základe nášho výskumu, vývoja a testovania. Do našich tlačiarní a atramentov vkladáme obrovské investície, aby sa zabezpečilo ich spoľahlivé fungovanie.

Falošné údaje o výhodnosti

Nízke počiatočné náklady sú prirodzene príťažlivé, ale ak napokon skončíte s chybným produktom, z dlhodobého hľadiska to môže priniesť veľké sklamanie a vysoké náklady. Môžete si byť istí, že repasovaná alebo kompatibilná atramentová kazeta bude fungovať? A čo ak skončíte trávením času a míňaním peňazí na opakovanú tlač dokumentov, ktoré sa nevytlačili dobre na prvýkrát? Okrem toho, na neoriginálne atramenty sa nevzťahuje záruka od spoločnosti Epson, takže ak poškodia vašu tlačiareň, záruka môže byť neplatná.

Riešenie

Existuje naozaj jednoduchý spôsob, ako zaistiť, aby ste mohli jednoducho tlačiť a získať konzistentné výsledky – používajte originálne atramenty Epson, ktoré sú testované a schválené. Vysvetlíme vám, prečo sú naše vysokovýkonné a spoľahlivé atramenty také výnimočné.

Epson funguje najlepšie s produktmi Epson

Tlač by mala byť bezproblémová a spoľahlivá. Preto naše atramenty a atramentové kazety prechádzajú rozsiahlym výskumom a vývojom, aby navzájom spolupracovali bez akýchkoľvek problémov. Okrem toho kontrolujeme a monitorujeme každý krok výrobného procesu, pričom všetko prebieha v špičkových továrňach a pri dôkladnom testovaní. Takže vy môžete oddychovať. Naše atramenty sú vyrobené tak, aby bezproblémovo fungovali vo vašej tlačiarni a prinášali kvalitné a spoľahlivé výsledky, či už tlačíte text alebo grafiku. Preto sú deviati z desiatich používateľov originálneho atramentu veľmi spokojní s kvalitou svojich výtlačkov¹.

Spoľahlivé a kvalitné výsledky

Vytvorenie spoľahlivej tlačiarne a zásoby atramentu si vyžaduje veľa úsilia. Preto sme intenzívne investovali do výskumu a vývoja a strávili sme nespočetné roky zdokonaľovaním našich fabrík. Každá atramentová kazeta je vyrobená v špičkovom, bezprašnom prostredí, aby sa zabránilo nesprávnemu fungovaniu. Veľkú starostlivosť sme venovali aj materiálovému a dizajnovému prevedeniu samotnej atramentovej kazety, aby sme zabezpečili stabilné prostredie pre atrament.

Jednoduchosť

Nielen každodenné používanie našich tlačiarní je jednoduché. Odstránili sme aj stres pri kúpe toho správneho atramentu pre vašu tlačiareň. Správne balenie v obchode rýchlo identifikujete podľa obrázka na prednej strane. Stačí si pozrieť používateľskú príručku a zistíte, ktorý obrázok máte hľadať. Vyvinuli sme aj kompaktné balenie EasyMail, ktoré sa vojde do väčšiny poštových schránok, ak vaša pošta nevyžaduje podpis. Vďaka tomu si môžete bezproblémovo objednať tovar priamo domov. Či tlačíte často, alebo zriedka, môžete si vybrať medzi štandardnými atramentovými kazetami a kazetami XL, ktoré budú vyhovovať vašim tlačovým potrebám.

Cenová dostupnosť

Nemá zmysel zahadzovať atrament, ktorý ste nespotrebovali. Preto sú takmer všetky naše atramenty k dispozícii ako samostatné atramentové kazety, čo znamená, že vymeniť musíte len tú farbu, ktorá sa minula. V porovnaní s konkurenčnými trojfarebnými atramentovými kazetami to môže predstavovať úsporu až 30 %² atramentu. Naše spoľahlivé atramenty tiež znižujú pravdepodobnosť zlých výtlačkov a sú testované, aby ste sa mohli spoľahnúť na uvedenú výťažnosť. Vďaka tomu ľahko zostavíte rozpočet pre svoje tlačové potreby. A aby sme vám ešte viac pomohli znížiť náklady, naše atramentové kazety veľkosti XL poskytujú hospodárne riešenie pre tých, ktorý tlačia často. Umožňujú totiž vytlačiť viac ako dvojnásobné množstvo strán³ v porovnaní so štandardnými atramentovými kazetami. To výrazne znižuje náklady na stranu a pomáha vám šetriť peniaze.

Nájdite správny spotrebný materiál pre svoju tlačiareň

Originálne atramenty Epson sú optimalizované na prácu s tlačovou technológiou Micro Piezo™ od spoločnosti Epson, ktorá poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu, trvanlivosť a spoľahlivosť

¹ Výskum uskutočnený spoločnosťou Epson v januári 2021 (n=2 190). Spýtali sme sa majiteľov tlačiarní Epson: „Ako ste spokojní s kvalitou tlače, keď používate originálne atramentové zásobníky Epson“. Celkovom 90,4 % hodnotilo číslom 6 a viac, čo sa považuje za hodnotenie „spokojní” alebo „veľmi spokojní“.

² Založené na testoch vykonaných spoločnosťou Keypoint Intelligence v októbri 2022, ktoré porovnávali rovnocenné konkurenčné modely tlačiarní (HP a Canon) využívajúce trojfarebné atramentové kazety, s využitím údajov na webových stránkach ich výrobcov v októbri 2022. Pri tlači dokumentov a fotografií bolo aplikované váženie na základe štúdie 2Europe 'Usage Printing Usage & Attitudes', november 2019.

³ Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke www.epson.eu/pageyield