Inovatívna technológia tlačovej hlavy

PrecisionCore je revolučným krokom v tlačovej technológii. Tento tlačový čip s vysokou hustotou vytvára až 40 miliónov presných bodov obrazu za sekundu s úžasnou presnosťou umiestnenia atramentu a menším počtom skreslení a nedokonalostí.

Zmena modelu tlače

Vďaka svojej neuveriteľnej schopnosti škálovania a zároveň bezkonkurenčnej kvalite obrazu, rýchlosti a presnosti predstavuje technológia PrecisionCore zásadnú zmenu v prístupe k tlačovým riešeniam.

Tlačový čip MicroTFP

Srdcom technológie PrecisionCore je tlačový čip PrecisionCore MicroTFP. Tento tlačový čip je modulárny a môže byť usporiadaný do rôznych konfigurácií tlačových hláv.

Vynikajúca rýchlosť a kvalita výstupu

Tlačový čip MicroTFP PrecisionCore, založený na tenkovrstvovej piezoelektrickej technológii (TFP), ktorú spoločnosť Epson používa v komerčných veľkoformátových tlačiarňach, ponúka výrazne lepší základný výkon v porovnaní s bežnými piezoelektrickými tlačovými hlavami. To zahŕňa vyššiu rýchlosť a presnejšie umiestnenie bodov. Tenkovrstvové piezoelektrické aktuátory, ktoré fungujú ako čerpadlá vystreľujúce kvapôčky atramentu, majú hrúbku len 1 mikrometer a dokážu presne ovládať tvar a objem kvapôčok rýchlosťou až 50 000-krát za sekundu na jednu dýzu. Okrem toho, vďaka zväčšeniu dĺžky dosky s tryskami, a tým aj dĺžky radu trysiek z 1 palca na 1,33 palca, sú tlačové hlavy PrecisionCore schopné poskytovať profesionálnu kvalitu výstupu pri neuveriteľne vysokých rýchlostiach s bezkonkurenčnou kvalitou obrazu.

Rastový potenciál

Modulárne čipy PrecisionCore sa dajú kombinovať rôznymi spôsobmi na vytvorenie rôznych tlačových hláv, od priemyselných tlačových hláv až po sériové tlačové hlavy pre stolové počítače. S tým, ako sa technológia PrecisionCore rozvíja, môže sa stať na dlhý čas technologickou platformou atramentovej tlače, pričom jej potenciál sa ešte len začína využívať.

Formujeme budúcnosť tlače s technológiou tlače Heat-Free

Prechod z laserovej technológie na tlačiarne s technológiou Heat-Free vám umožní znížiť spotrebu energie a obmedziť vplyv tlače na životné prostredie.