PRENOSNÉ SKENERY

Vytvorte si mobilnú kanceláriu s podporou svetového lídra v oblasti riešení skenovania. Prenosné firemné skenery Epson vytvorené s dôrazom na výkonnosť sú ideálnym riešením pre pracovníkov v teréne alebo obmedzené pracovné priestory.

PRENOSNÉ SKENERY

Zachyťte každý detail

Prenosné skenery formátu A4 pre jednoduchú a efektívnu správu dokumentov na cestách alebo v obmedzenom pracovnom priestore.

Sortiment produktov

Kompaktné rozmery

Ideálne pre recepcie a všade tam, kde je priestor vzácny, a efektívne spravovanie dokumentov je nevyhnutnosťou. Skenery Epson sú navrhnuté na zaznamenanie formulárov, príjmových dokladov a vizitiek v rámci zjednodušeného uchovávania záznamov.

Skenovanie kdekoľvek

S mobilnými skenovacími riešeniami Epson skenujte na cestách čokoľvek, čo potrebujete. Kompaktné a ľahké zariadenia možno ľahko prenášať a používať mimo kancelárie. Tieto zariadenia sú optimalizované na rýchlu produkciu verných výsledkov.

Dokonalý poriadok

Je jedno, kde pracujete. Skenovať môžete aj tak. S rôznymi integrovanými softvérovými balíkmi, ktoré pomáhajú zvýšiť produktivitu a automatizovať postupy.

Flexibilita

Je možné skenovať média od nízkej gramáže 35 g/m2 po vysokú gramáž 270 g/m2. Modely WorkForce DS-310 a DS-360W umožňujú tiež skenovať viac dokumentov naraz vďaka užitočnému automatickému podávaču dokumentov s kapacitou 20 strán.

Možnosti napájania a Wi-Fi

Prenosné skenery Epson sú vybavené rôznymi zdrojmi napájania. Ak chcete skenovať bez námahy, môžete si pri modeloch ES-60W, DS-80W a DS-360W vybrať medzi bežnou zásuvkou, káblom USB alebo zabudovanými lítium-iónovými batériami.

Vstavané funkcie Wi-Fi a Wi-Fi Direct v modeloch ES-60W, DS-80W a DS-360W umožňujú snímať a distribuovať dokumenty priamo zo smartfónu alebo tabletu bez nutnosti pripojenia káblami.

Epson DocumentScan

Hlavné prednosti

Rad ES

Jednoduché skenovanie dokumentov a vytváranie prehľadávateľných súborov PDF pomocou radu najmenších a najľahších prenosných skenerov Epson. Využite výhody jednoducho použiteľného softvéru ScanSmart. Môžete pracovať spôsobom, ktorý vám vyhovuje – ukladať výstup vo formátoch JPEG, PDF a PDF/A, skenovať do priečinka či e-mailu, tlačiť a skenovať do cloudu a aplikácií Windows Word, Excel a PowerPoint.

Softvér ScanSmart

Najnovší softvér Epson ScanSmart umožňuje doteraz najjednoduchšie skenovanie, úpravy a ukladanie dokumentov iba v troch jednoduchých krokoch.

Rad DS

Ľahký a kompaktný skener vám umožní udržať dokonalý poriadok a zriadiť si kanceláriu kdekoľvek.

Rad skenerov DS je vybavený softvérom Epson Document Capture Pro, ktorý disponuje pokročilými funkciami pre pomenovanie, oddeľovanie a distribúciu dokumentov vo firme i mimo nej. Môžete vytvárať profily úloh a pomocou automatizácie procesov zefektívňovať pracovné postupy.

Softvér pre pokročilé skenovanie a podpora ovládača TWAIN. Súbory možno ukladať v nasledujúcich formátoch: JPEG, PDF, PDF/A, BMP, TIFF, M/TIFF, PNG, DOCX, XLSX, PPTX.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

1 V porovnaní s modelom Epson WorkForce DS-30.