Zabezpečte úžasný dojem z rozlíšenia 4K UHD s pokročilou technológiou vylepšenia rozlíšenia na základe posunu pixelov¹.

4K PRO-UHD¹

Čo je to 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ nie je len špecifikácia rozlíšenia. Je to súlad všetkých faktorov, ktoré vplývajú na výkon obrazu, vrátane farebného a bieleho jasu, kontrastu, HDR10, spracovania farieb, ako aj schopnosti prijímať, spracúvať a premietať obsah v rozlíšení 4K. Výsledný obraz je realistickejší a presahuje rozlíšenie Full HD.

Obrazová technológia 4K enhancement

Prijímajte obsah 4K UHD a preformátujte obsah bez rozlíšenia 4K tak, aby ste dosiahli úžasný realistický obraz s rozlíšením presahujúcim Full HD, a to posunom každého pixla diagonálne o 0,5 pixla, čím sa dosiahne dvojnásobné rozlíšenie.

Týmto krokom sa rozlíšenie Full HD zvýši na dvojnásobok z 1 920 x 1 080 na 4K 3 840 x 2 160

Technológia 3LCD²

Vysoký dynamický rozsah HDR10

Vysoký dynamický rozsah dáva obrazu väčšiu hĺbku a umožňuje vám vidieť neuveriteľné detaily, ktoré predtým nebolo možné rozoznať. HDR obohacuje farby, vďaka čomu obraz pôsobí prirodzenejšie, a predsa intenzívnejšie, a v konečnom dôsledku atraktívnejšie.

100 % jas farieb

Pri nižšom jase farieb sa farby môžu javiť menej výrazné a vyblednuté. Nevýrazné farby jednoducho spôsobia, že celý obraz bude vyzerať ako bez života.

Detaily sa budú ťažšie rozoznávať a nemusia zaujať divákov ani udržať ich pozornosť. To nemusí byť problém v prostredí kina, kde je tma, ale v obývacej izbe pri každodennom sledovaní to môže byť problematické.

Projektory Epson prinášajú jasný obraz aj pri prirodzenom dennom svetle, a to vďaka rovnakému bielemu a farebnému svetelnému výkonu³.

 

L*a*b* Mimoriadne široký farebný rozsah

Farebný rozsah je paleta farieb, ktoré dokáže daná technológia alebo proces zreprodukovať.

L*a*b* Mimoriadne široký farebný rozsah zobrazuje väčší rozsah vernejších farieb, a zabezpečuje tak bohatšie a realistickejšie zobrazenie.

Bohatý čierny kontrast

Vysoký kontrastný pomer až 2 500 000 : 1 umožňuje optimálnu kvalitu obrazu s jasne definovanými detailmi tieňov a hlbokými odtieňmi čiernej.

 

Prehľad sortimentu

¹ Obrazová technológia 4K enhancement posúva každý pixel diagonálne tak, aby sa zdvojnásobilo rozlíšenie Full HD. Rozlíšenie je Full HD v režime 3D.

² Viac informácií nájdete na webe www.3lcd.com.

³ Jas farieb (farebný svetelný výkon) v najjasnejšom režime meraný externým laboratóriom v súlade s normou IDMS 15.4. Jas farieb sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania. Najpredávanejšie projektory Epson 3LCD v porovnaní s najpredávanejšími 1-čipovými projektormi DLP na základe údajov o predaji NPD od mája 2017 do apríla 2018. Ďalšie informácie nájdete na webe www.epson.sk/CLO.