OČAKÁVAJTE OD SVOJHO PROJEKTORA VIAC

Pozrite sa, o koľko by mohol byť váš projektor Epson flexibilnejší s našimi softvérovými riešeniami.

SOFTVÉR PRE PROJEKTORY EPSON

Rozšírte možnosti svojho projektora

Využite celý potenciál svojho zobrazovacieho riešenia

Využite odborné softvérové riešenia spoločnosti Epson a využite výhody prameniace z rozšírených funkcií, vyššej spoľahlivosti a lepšej ovládateľnosti. Ako popredný svetový výrobca projektorov¹ vieme, prečo potrebujete správne zobrazovacie riešenie, ktoré vám umožní ľahko a efektívne prezentovať za všetkých okolností.

V spoločnosti Epson si uvedomujeme, že inšpiratívne prezentácie alebo lekcie úzko súvisia s inovatívnymi riešeniami. Preto sme vyvinuli dynamické portfólio pokročilých nástrojov pre projektory. Či už spravujete viacero projektorov, alebo chcete pracovať dynamickejšie, pomôžu vám tieto riešenia optimalizovať firemnú produktivitu a umožní vám prezentovať vaše najlepšie pracovné výsledky a nápady.

Bezdrôtové streamovanie a zdieľanie

Aplikácia Epson iProjection

Windows, Mac, iOS, Chromebook a Android

iProjection je náš doplnkový softvér pre bezdrôtové premietanie, ktorý bol navrhnutý pre moderné učebne, zasadacie miestnosti a pracoviská s vlastnými zariadeniami používateľov (BYOD).

Aplikácia iProjection pre iOS / Android

Aplikácia iProjection pre Windows / Mac

Aplikácia Epson iProjection pre Chromebook

Bez námahy a bezdrôtovo môžete zdieľať obsah zo zariadenia Chromebook na špecializovanom zobrazovacom riešení. Môžete zobraziť obsah z jedného Chromebooku alebo použiť softvér Epson iProjection s funkciou moderátora, v ktorom môžete vyberať a zobrazovať obsah až zo štyroch Chromebookov naraz.

Ďalšie informácie

* Upozorňujeme, že aplikácia iProjection pre Chromebook nemôže pracovať vo funkcii moderátora – túto funkciu musí plniť aplikácia iProjection pre Windows, Mac, iOS alebo Android.

Zrkadlenie obrazovky (Miracast)

Využite možnosť bezdrôtovo vysielať obsah z vybraných smartfónov, tabletov a počítačov, ktoré podporujú zrkadlenie obrazovky. Základom návrhu a realizácie je technológia Wi-Fi Direct, ktorá umožňuje dvom zariadeniam vytvoriť priame pripojenie Wi-Fi typu peer-to-peer na zrkadlenie obrazovky. S týmto riešením môžete premietať obsah na projekčnej ploche, ako sú fotografie či videá, bez použitia káblov či sieťového pripojenia.

Monitorovanie a ovládanie

Epson Projector Management

Maximalizujte svoj čas pomocou ovládania na diaľku. Po pripojení niekoľkých zariadení Epson do siete môžete kontrolovať stav všetkých projektorov z jediného počítača. Súčasťou softvéru je tiež doplnok pre rozosielanie správ, ktorý slúži na zasielanie správ do zobrazovacích riešení Epson v sieti. Softvér tiež dokáže po pracovnej dobe vypnúť všetky zobrazovacie riešenia v budove.

Prevziať

Epson Projector Management Connected

Webová služba, ktorá vám umožňuje sledovať a ovládať viacero projektorov cez prehliadač – ľahko spravujte celý svoj park pripojených Epson projektorov, bez ohľadu na to, koľko ich máte a kde sa nachádzajú.

Ďalšie informácie

Interaktivita a spolupráca

Easy Interactive Tools

Pomocou nášho softvéru Easy Interactive Tools môžete používať interaktívne pero alebo prst ako myš a prechádzať, vyberať, posúvať, kresliť, ukladať a interagovať s premietaným obsahom zo svojho počítača.

Prevziať

Nastavenie projektoru

Epson Setting Assistant

Epson Setting Assistant je aplikácia, ktorá automaticky opravuje tvar projikovanej obrazovky pomocou fotografovania s vašou kamerou. Fotografovaním projikovanej šablóny aplikácia automaticky opraví skreslenie v projikovanej obrazovke a prispôsobí jej tvar obrazovke.

Prevziať

Epson Projector Configuration Tool

Nastavenie a konfigurácia veľkého počtu Epson projektorov nikdy nebola jednoduchšia, vďaka technológii Near Field Communication (NFC) a bezplatnej aplikácii Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Stačí zaregistrovať údaje kompatibilného projektora jednoduchým poklepaním na smartfóne, prečítať a upraviť nastavenia v aplikácii a potom nahrať nastavenia do celej flotily projektov, aniž by bolo potrebné projektory zapnúť.

Prevziať

Epson Projector Professional Tool

Zjednodušte inštalácie viacerých projektorov s intuitívnymi korekciami geometrie, ako sú miešanie okrajov a úprava pre zakrivené povrchy, a s ovládaním farieb a jasu.

Prevziať

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection je aplikácia, ktorá umožňuje jednoduché a príjemné vytváranie vlastného obsahu pomocou zariadení iPhone alebo iPad. Pomocou aplikácie Epson Creative Projection môžete vytvoriť originálny, ohromujúci obsah na oživenie miestností, zobrazenia produktov či priestorov okolo vás – kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia Epson Creative Projection umožňuje prístup k rôznym kreatívnym prvkom, čo umožňuje používateľom vytvárať vlastný obsah pomocou kombinácie videí, fotografií, textu a existujúcich prednastavených filtrov alebo nahrávať nový obsah a vytvárať tak jedinečné efekty

Prevziať

Epson Projector Content Manager

Pomocou softvéru Epson Projector Content Manager môžete pridávať obrázky a videá do zoznamov na prehrávanie a uložiť ich na externé úložné zariadenie (kartu SD alebo jednotku USB). Pripojením úložného zariadenia k projektoru môžete jednoducho premietnuť obsah svojho zoznamu na prehrávanie bez toho, aby ste museli použiť kábel. Navyše môžete pridávať vlastné filtre tvarov, efekty prekrytia a časové plány.

Prevziať

Softvérové riešenia

Výber softvérového riešenia

6 z 6 prostriedkov

Aplikácia iProjection pre iOS / Android

Ďalšie informácie

Aplikácia iProjection pre Chromebook

Ďalšie informácie

Aplikácia iProjection pre Windows / Mac

Ďalšie informácie

Epson Projector Management

Ďalšie informácie

Epson Projector Management Connected

Ďalšie informácie

Easy Interactive Tools

Ďalšie informácie

Epson Setting Assistant 

Ďalšie informácie

Epson Projector Configuration Tool  

Ďalšie informácie

Epson Projector Professional Tool

Ďalšie informácie

Epson Creative Projection

Ďalšie informácie

Epson Projector Content Manager

Ďalšie informácie

Aplikácia Epson iProjection pre iOS / Android – bezdrôtové pripojenie a prezentovanie

Nebojte sa spolupracovať s poslucháčmi a zvýšiť dynamiku svojej prezentácie. Presne to ponúka naša aplikácia iProjection, ktorá umožňuje bezdrôtovo prezentovať dokumenty, obrázky a webové stránky priamo z inteligentného zariadenia iOS alebo Android.

Táto zabudovaná funkcia na vkladanie poznámok umožňuje používať pero, zvýrazňovač alebo gumu, upraviť farbu a priehľadnosť, zvýrazniť vybraté časti obrazu a zapisovať poznámky na premietaný obraz v reálnom čase.

Prevezmite si aplikáciu iProjection z obchodu Google Play alebo App Store, pripojte svoje inteligentné zariadenie k tej istej sieti ako projektor a spustite aplikáciu iProjection.

Prevziať z obchodu App Store Získať z obchodu Google Play

Aplikácia iProjection pre Windows / Mac

Usporiadajte interaktívne stretnutia a prostredníctvom siete pripojte až 50 zariadení k jednému projektoru. Následne môžete vybrať až štyri z týchto pripojených zariadení a premietať obsah ich obrazoviek.

Prevzatie pre Windows Prevzatie pre Mac

Inštalácia pre Windows

Rýchle a pokročilé pripojenie k projektoru

Manuálne vyhľadanie projektora

Vytvorenie/usporiadanie profilu

Vyvolanie projektora z profilu

Nastavenie možností projektora

Prehľad režimu moderátora

Zdieľanie bez námahy

S aplikáciou Epson iProjection pre Chromebooky sa môžete ľahko pohybovať po miestnosti a bezdrôtovo zdieľať obsah Chromebookov na projekčnej ploche učebne. Aplikácia Epson iProjection pre zariadenia Chromebook dokáže zobraziť obsah z jedného zariadenia Chromebook na projektore Epson.

Prevezmite si aplikáciu Epson iProjection z obchodu Chrome Web Store. Pred nastavením aplikácie Epson iProjection sa uistite, že obe zariadenia (Chromebook aj projektor Epson) sú pripojené k tej istej sieti.

Ďalšie informácie o pripojení produktu k sieti nájdete v dokumentácii projektora.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Ďalšie informácie

Easy Interactive Tools – všetko na dosah ruky

Vaše prezentácie a lekcie môžu byť ešte pútavejšie vďaka možnosti pridávať poznámky na obrazovku v reálnom čase pomocou interaktívneho pera alebo vašich prstov. Funkcia tabule a pridávania poznámok k obsahu pomáha udržať pozornosť poslucháčov. Svoje poznámky si môžete vopred pripraviť, a vyhnúť sa tak ich zdĺhavé tvorbe na mieste.

Prevzatie pre Windows Prevzatie pre Mac

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection je aplikácia, ktorá umožňuje vytváranie vlastného obsahu pomocou zariadení iPhone alebo iPad. Ozdobte akúkoľvek miestnosť kombináciou fotografií a videosekvencií a zabudovaných šablón a grafík v aplikácii.

S aplikáciou Epson Creative Projection môžete vytvoriť originálny pútavý obsah a oživiť zobrazenia produktov a priestory okolo seba – kedykoľvek a kdekoľvek.

Aplikácia Epson Creative Projection je k dispozícii iba v obchode App Store. Pozrite si online používateľskú príručku.

Epson Projector Professional Tool

Aplikáciou Epson Projector Professional Tool vytvoríte rýchlo a jednoducho dokonale zarovnaný obraz. Náš bezplatný softvérový nástroj prístupný na prevzatie zrýchľuje nastavenie viacprojektorových systémov. Sprístupní vám aj pokročilejšie techniky.

Prevzatie pre Windows Prevzatie pre Mac

Epson Projector Management

Maximalizujte svoj čas pomocou ovládania na diaľku. Po pripojení niekoľkých zariadení Epson do siete môžete kontrolovať stav všetkých projektorov z jediného počítača. Súčasťou softvéru je tiež doplnok pre rozosielanie správ, ktorý slúži na zasielanie správ do zobrazovacích riešení Epson v sieti. Softvér tiež dokáže po pracovnej dobe vypnúť všetky zobrazovacie riešenia v budove.

Prevziať

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Epson Setting Assistant 

Epson Setting Assistant je aplikácia, ktorá automaticky koriguje tvar premietaného obrazu pomocou fotografií z fotoaparátu. Vyhotovením fotografie premietaného vzoru aplikácia automaticky opraví skreslenie premietaného obrazu a upraví jeho tvar tak, aby zodpovedal obrazovke.

Prevziať z obchodu App Store Získať z obchodu Google Play

Epson Projector Configuration Tool

Nastavenie a konfigurácia veľkej flotily projektorov Epson nebola nikdy jednoduchšia vďaka technológii Near Field Communication (NFC) a bezplatnej aplikácii Epson Projector Configuration Tool (EPCT). Stačí zaregistrovať údaje kompatibilného projektora dotykom smartfónu, prečítať a upraviť nastavenia v aplikácii a potom nahrať nastavenia do celej flotily projektorov bez toho, aby ste museli projektory zapnúť.

Prevziať z obchodu App Store Získať z obchodu Google Play

Epson Projector Content Manager

Softvér Epson Projector Content Manager umožňuje pridávať obrázky a videá do zoznamov prehrávania a ukladať ich na externé úložné zariadenie (kartu SD alebo disk USB). Vložením úložného zariadenia do projektora môžete jednoducho premietať obsah zoznamu prehrávania bez použitia káblového pripojenia a navyše pridávať vlastné tvarové filtre, prekryvné efekty a plánovanie.

Prevzatie pre Windows

Softvérový archív

EasyMP™ Multi-PC Projection – zapojte všetkých účastníkov

Jednoducho nainštalujte softvér na stolnom alebo prenosnom počítači a cez miestnu sieť môžete zdieľať obsah s počítačmi všetkých používateľov, či už sú dvaja alebo ich je päťdesiat.

Pomocou funkcie moderátora môžete vybrať až štyri zariadenia a premietať ich obsah všetkým súčasne.

Ďalšie informácie

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.

¹ Spájame technológie, prinášame riešenia