Softvérové riešenia

Výber softvérového riešenia

6 z 6 prostriedkov

Aplikácia iProjection pre iOS / Android

Ďalšie informácie

Aplikácia iProjection pre Chromebook

Ďalšie informácie

Aplikácia iProjection pre Windows / Mac

Ďalšie informácie

Epson Projector Management

Ďalšie informácie

Easy Interactive Tools

Ďalšie informácie

GoBoard Education

Ďalšie informácie

Epson Creative Projection

Ďalšie informácie

Epson Projector Professional Tool

Ďalšie informácie

Aplikácia Epson iProjection pre iOS / Android – bezdrôtové pripojenie a prezentovanie

Nebojte sa spolupracovať s poslucháčmi a zvýšiť dynamiku svojej prezentácie. Presne to ponúka naša aplikácia iProjection, ktorá umožňuje bezdrôtovo prezentovať dokumenty, obrázky a webové stránky priamo z inteligentného zariadenia iOS alebo Android.

Táto zabudovaná funkcia na vkladanie poznámok umožňuje používať pero, zvýrazňovač alebo gumu, upraviť farbu a priehľadnosť, zvýrazniť vybraté časti obrazu a zapisovať poznámky na premietaný obraz v reálnom čase.

Prevezmite si aplikáciu iProjection z obchodu Google Play alebo App Store, pripojte svoje inteligentné zariadenie k tej istej sieti ako projektor a spustite aplikáciu iProjection.

Prevziať z obchodu App Store Získať z obchodu Google Play

Aplikácia iProjection pre Windows / Mac

Usporiadajte interaktívne stretnutia a prostredníctvom siete pripojte až 50 zariadení k jednému projektoru. Následne môžete vybrať až štyri z týchto pripojených zariadení a premietať obsah ich obrazoviek.

Prevzatie pre Windows Prevzatie pre Mac

Inštalácia pre Windows

Rýchle a pokročilé pripojenie k projektoru

Manuálne vyhľadanie projektora

Vytvorenie/usporiadanie profilu

Vyvolanie projektora z profilu

Nastavenie možností projektora

Prehľad režimu moderátora

Zdieľanie bez námahy

S aplikáciou Epson iProjection pre Chromebooky sa môžete ľahko pohybovať po miestnosti a bezdrôtovo zdieľať obsah Chromebookov na projekčnej ploche učebne. Aplikácia Epson iProjection pre zariadenia Chromebook dokáže zobraziť obsah z jedného zariadenia Chromebook na projektore Epson.

Prevezmite si aplikáciu Epson iProjection z obchodu Chrome Web Store. Pred nastavením aplikácie Epson iProjection sa uistite, že obe zariadenia (Chromebook aj projektor Epson) sú pripojené k tej istej sieti.

Ďalšie informácie o pripojení produktu k sieti nájdete v dokumentácii projektora.

Miracast/Intel WiDi – stream & share

Easily add exciting content to your presentations, by wirelessly streaming it to your projector from smartphones, tablets and PCs (that support Miracast or Intel WiDi). It's designed and built on Wi-Fi Direct - a technology that enables two devices to form a direct, peer-to-peer Wi-Fi connection to screen mirror. It allows you to display content such as photos and videos from your device without cables or a network connection.

Wireless LA N adapter – from PC to projector instantly

The high-speed, wireless network adaptor allows you to connect to selected Epson projectors, allowing quick and easy access to the LAN or peer-to-peer networks, without wires or cables. When used with Epson Epson Projector Management and Network Projection software, you can remotely access and control projectors over the wireless LAN.

Ďalšie informácie

Easy Interactive Tools – všetko na dosah ruky

Vaše prezentácie a lekcie môžu byť ešte pútavejšie vďaka možnosti pridávať poznámky na obrazovku v reálnom čase pomocou interaktívneho pera alebo vašich prstov. Funkcia tabule a pridávania poznámok k obsahu pomáha udržať pozornosť poslucháčov. Svoje poznámky si môžete vopred pripraviť, a vyhnúť sa tak ich zdĺhavé tvorbe na mieste.

Prevzatie pre Windows Prevzatie pre Mac

Epson Creative Projection

Epson Creative Projection je aplikácia, ktorá umožňuje vytváranie vlastného obsahu pomocou zariadení iPhone alebo iPad. Ozdobte akúkoľvek miestnosť kombináciou fotografií a videosekvencií a zabudovaných šablón a grafík v aplikácii.

S aplikáciou Epson Creative Projection môžete vytvoriť originálny pútavý obsah a oživiť zobrazenia produktov a priestory okolo seba – kedykoľvek a kdekoľvek.

Aplikácia Epson Creative Projection je k dispozícii iba v obchode App Store. Pozrite si online používateľskú príručku.

App Store

Epson Projector Professional Tool

Aplikáciou Epson Projector Professional Tool vytvoríte rýchlo a jednoducho dokonale zarovnaný obraz. Náš bezplatný softvérový nástroj prístupný na prevzatie zrýchľuje nastavenie viacprojektorových systémov. Sprístupní vám aj pokročilejšie techniky.

ladda ned Epsons professionella mjukvara

Epson Projector Management

Maximalizujte svoj čas pomocou ovládania na diaľku. Po pripojení niekoľkých zariadení Epson do siete môžete kontrolovať stav všetkých projektorov z jediného počítača. Súčasťou softvéru je tiež doplnok pre rozosielanie správ, ktorý slúži na zasielanie správ do zobrazovacích riešení Epson v sieti. Softvér tiež dokáže po pracovnej dobe vypnúť všetky zobrazovacie riešenia v budove.

Prevziať

Throw Distance Calculator – get a precise fit

Using our Throw Distance Calculator, you can easily work out image sizes and projection distance dimensions across our entire projector range. Simply select your desired screen size or the projection distance, and the smart online tool will automatically calculate all of the necessary installation dimensions.

Download

Softvérový archív

EasyMP™ Multi-PC Projection – zapojte všetkých účastníkov

Jednoducho nainštalujte softvér na stolnom alebo prenosnom počítači a cez miestnu sieť môžete zdieľať obsah s počítačmi všetkých používateľov, či už sú dvaja alebo ich je päťdesiat.

Pomocou funkcie moderátora môžete vybrať až štyri zariadenia a premietať ich obsah všetkým súčasne.

Ďalšie informácie