APLIKÁCIE A SOFTVÉR EPSON

Mobilná tlač, skenovanie a posielanie dokumentov zo smartfónov a tabletov.

Filtrovať zdroje

Typ použitia

Produkt

Zariadenie

 • Epson Cloud Solution PORT

  Epson Cloud Solution PORT

  Riešenie Epson Cloud Solution pre mobilné zariadenia vám umožňuje kedykoľvek a kdekoľvek sledovať stav tlačiarní na pracovisku pomocou smartfónu alebo tabletu pripojením sa k zabezpečenej cloudovej platforme.

 • Apple AirPrint™

  Apple AirPrint™

  Funkcia AirPrint™ vám umožňuje bezdrôtovú tlač fotografií, e-mailov, webových stránok a dokumentov z vášho zariadenia iPad, iPhone a iPod touch bez potreby inštalácie ovládača.

 • Kalkulačka projekčnej vzdialenosti projektorov Epson

  Kalkulačka projekčnej vzdialenosti projektorov Epson

  Pomocou tejto kalkulačky môžete vypočítať ideálnu projekčnú vzdialenosť pre väčšinu projektorov Epson a ľubovoľnú veľkosť plátna. Jednoducho zadajte rozmery, ako napríklad šírku a výšku steny, na ktorú chcete premietať alebo veľkosť plátna a kalkulačka vám umožní zistiť ideálnu projekčnú vzdialenosť pre celý rad domácich a biznis projektorov. Môžete tiež zadať vhodnú projekčnú vzdialenosť a zistiť minimálnu a maximálnu veľkosť plátna pre väčšinu projektorov a objektívov.

 • Epson Remote Printer Driver

  Epson Remote Printer Driver

  Tento ovládač vzdialenej tlače umožňuje tlačiť priamo z počítača v akejkoľvek tlačiarni Epson s podporou e-mailov kdekoľvek na svete.

 • Epson Scan-to-Cloud

  Epson Scan-to-Cloud

  Pomocou služieb ukladacieho priestoru cloudu môžete skenovať, ukladať a zdieľať všetky svoje dôležité domáce dokumenty a fotografie s rodinou a priateľmi. Priatelia a rodina sa dostanú k vašim súborom bez ohľadu na to, kde sú a aké majú zariadenie. Skenovať môžete aj priamo na e-mailovú adresu alebo inú tlačiareň kompatibilnú so službou Epson Connect.

 • Email Print

  Email Print

  Pomocou e-mailu môžete tlačiť v akejkoľvek kompatibilnej tlačiarni Epson zo svojho mobilného zariadenia alebo počítača kdekoľvek na svete. Všetko, čo potrebujete, je e-mailová adresa priradená k tlačiarni kompatibilnej s funkciou Epson Email Print. Tlačte dokumenty formátu A4 a A3 až do veľkosti 20 MB a ukladajte tlačové úlohy až na 72 hodín.

 • Epson DocumentScan

  Epson DocumentScan

  Dokumenty skenujte priamo do svojho mobilného zariadenia. Aplikácia DocumentScan automaticky nájde váš skener na rovnakej sieti Wi-Fi. Možno dokonca vytvoriť priame pripojenie zariadenia k zariadeniu bez siete Wi-Fi. Naskenované údaje možno skontrolovať pomocou náhľadu, odoslať e-mailom, poslať ich priamo do iných aplikácií alebo ukladacích služieb typu cloud, ako Box DropBox™ Evernote®, Google Drive™ a Microsoft® OneDrive®

 • Kalkulačka nákladov na atrament

  Kalkulačka nákladov na atrament

  Náklady na tlač možno vypočítať pomocou funkcie na odhad nákladov.

 • Epson iLabel

  Epson iLabel

  Aplikácia Epson iLabel uľahčuje vytváranie, ukladanie a tlač štítkov z inteligentných zariadení. Využite funkcie svojho zariadenia naplno (napr. prepis hlasu) a pridajte práci so štítkami nový rozmer.

 • Epson iProjection

  Epson iProjection

  Zobrazujte obsah svojich smartfónov a tabletov pomocou aplikácie Epson iProjection. Jednoducho sa používa aj vďaka možnostiam intuitívnej ponuky, ktorá umožňuje prenášať obsah zo systémov iOS a Android na veľké obrazovky.

 • Creative Print

  Creative Print

  Buďte kreatívni s fotografiami z vášho obľúbeného smartfónu a tabletu. Stačí si prevziať a nainštalovať túto novú aplikáciu alebo ju otvoriť pomocou aplikácie Epson iPrint a môžete tlačiť svoje obľúbené fotografie z Facebooku, vytvárať pohľadnice a vykonávať ďalšie funkcie.

 • Epson Printer Finder

  Epson Printer Finder

  Aplikácia Epson Printer Finder vo vašej sieti vyhľadá tlačiarne Epson a umožní vám jednoducho otvárať stránky nastavení v internetovom prehliadači a robiť zmeny v službách ako Google Cloud Print a aktualizácia firmvéru.

 • Epson iPrint

  Epson iPrint

  Ideálne na tlač správ na poslednú chvíľu z vášho smartfónu alebo tabletu, alebo keď nemáte čas na spustenie počítača pred stretnutím. Stačí prevziať a nainštalovať túto bezplatnú aplikáciu a môžete tlačiť webové stránky, dokumenty Microsoft Office™, fotografie a súbory PDF, ako aj skenovať pomocou vašej kancelárskej siete.