Epson Connect

Jednoduchá tlač z tabletov, smartfónov a ďalších zariadení

Prehrať video

TLAČ KDEKOĽVEK EPSON CONNECT

Mobilné a cloudové tlačové služby od spoločnosti Epson vám umožňujú tlačiť a skenovať bezdrôtovo zo smartfónov a tabletov v domácnosti, v kancelárii a na cestách.

Dalšie informácie o službách, ktoré môže ponúknuť funkcia Epson Connect, vám ukážu, ako môžete maximálne využiť svoju tlačiareň a inteligentné zariadenie. Tlačte zo svojho stolného počítača na cestách alebo z inej kancelárie. Bez ohľadu na to, kde ste a aké máte zariadenie, funkcia Epson Connect vám pomôže.

Pozrite si video

TLAČ NA CESTÁCH

Potrebujete zostať produktívni aj na cestách? Jednoduchá tlač dokumentov na kancelárskej tlačiarni z vášho tabletu alebo smartónu. Tlač sa k nej dostane skôr ako vy.

TLAČTE A ZDIEĽAJTE

Máte tabuľu plnú vynikajúcich nápadov? Odfotografujte ju pomocou svojho mobilného telefónu a okamžite vytlačte kópie na blízkej tlačiarni Epson.

TENTO ZABEZPEČENÝ TLAČOVÝ SYSTÉM JE NEZÁVISLÝ OD OVLÁDAČOV A MÔŽETE HO BEZPROBLÉMOVO INTEGROVAŤ DO EXISTUJÚCEHO PROSTREDIA IT.

Systém Email Print for Enterprise umožňuje odosielať dokumenty bezpečným spôsobom priamo do tlačiarne. Systém je dostupný v režime priamej tlače alebo tlače na požiadanie a bezproblémovo sa integruje do existujúcej infraštruktúry IT.

Systém Email Print for Enterprise je kompatibilný s tlačiarňami Epson pre podnikanie a prostredníctvom neho môžete tlačiť z akéhokoľvek zariadenia v kancelárii umožňujúceho odosielať emaily.

POZRITE SI AKO FUNGUJE TLAČ NA POŽIADANIE

ONLINE UKÁŽKA Online Demo

60-DŇOVÁ SKÚŠOBNÁ VERZIA

PREVZIAŤ

FLEXIBILNÉ BALÍKY LICENCIÍ

Systém Email Print for Enterprise je dostupný v troch variantoch licenčných balíkov v závislosti od veľkosti spoločnosti.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

AKO VÁM MÔŽE SYSTÉM EMAIL PRINT FOR ENTERPRISE POMÔCŤ?

ZABEZPEČENÁ TLAČ

Pri tlači z PC pripojeného do siete alebo mobilného zariadenia pripojeného pomocou protokolu Wi-Fi v kancelárii zostávajú súbory zabezpečené. Zostávajú vo vnútri siete spoločnosti a sú teda chránené bránou firewall.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA BEZ OVLÁDAČOV

Tento serverový softvérový systém umožňuje odosielať dokumenty na tlač pomocou emailu bez potreby inštalácie ovládačov alebo preberania aplikácií.

TLAČTE PROSTREDNÍCTVOM PRIPOJENIA WI-FI

Ak sa nachádzate v budove, môžete využívať výhody mobility spojené s pripojením do systému pomocou protokolu Wi-Fi a stále tlačiť bezpečne.

FLEXIBILITA PRE MANAŽÉROV IT

Podpora služby Active Directory umožňuje používateľom prihlasovať sa pomocou existujúcich prihlasovacích údajov. Manažéri IT preto nemusia v systéme zriaďovať nové emailové adresy a heslá. Automatické mazanie neuvoľnených dokumentov po uplynutí určeného času umožňuje manažérom IT znižovať náklady na tlač.

VYBERTE SI Z DVOCH REŽIMOV ZABEZPEČENIA PODĽA POTRIEB VAŠEJ SPOLOČNOSTI

REŽIM PRIAMEJ TLAČE (PUSH MODE)

Štandardný režim priamej tlače umožňuje jednoduchú tlač po odoslaní.

Jednoducho odošlete súbor na emailovú adresu kompatibilnej tlačiarne a vytlačíte text emailu spolu s prílohami, ako napr. dokumentmi balíka Microsoft Office, súbormi PDF alebo fotografiami.

AKO TO FUNGUJE

Odošlite email so súbormi, ktoré chcete vytlačiť na emailovú adresu tlačiarne

Ak odosielate email v rámci firemnej siete, zostávajú tlačové úlohy chránené firemnou bránou firewall

Systém Email Print for Enterprise nájde súbory pripojené k emailu

Prílohy alebo samotné telo emailu potom prevedie na tlačovú úlohu

Tlačová úloha sa vytlačí na tlačiarni, ktorú ste si vybrali

REŽIM ZABEZPEČENEJ TLAČE (TLAČ NA POŽIADANIE – PULL PRINT)

Ideálny na tlačenie dôverných dokumentov z notebooku, smartfónu, tabletu alebo na tlač emailových príloh dôverným a zabezpečeným spôsobom.

Režim tlače na požiadanie poskytuje vysokú úroveň zabezpečenia dokumentov. Čakajúce súbory sa nezobrazujú v tlačovom fronte, používateľ sa po odoslaní musí prihlásiť do rozhrania intranetu a uvoľniť výtlačok z tlačiarne.

Odošlite súbor na centrálnu emailovú adresu. Potom choďte k vybranej tlačiarni, prihláste sa prostredníctvom internetovej aplikácie na mobilnom telefóne a uvoľnite tlačovú úlohu. Môžete tlačiť text emailu aj prílohy, ako napr. dokumenty balíka Microsoft Office, fotografie alebo súbory PDF.

AKO TO FUNGUJE

Odošlite email so súbormi, ktoré chcete vytlačiť na emailovú adresu tlačiarne.

Tlačová úloha sa bezpečne uloží na server vašej spoločnosti, pričom nie je prístupná ostatným

Spustite webovú aplikáciu na vašom mobilnom telefóne a prihláste sa

Vyberte si tlačovú úlohu, ktorú chcete vytlačiť a zo zoznamu dostupných tlačiarní si vyberte tú, na ktorú chcete úlohu odoslať.

Jednoducho odošlite úlohu do tlačiarne odkiaľkoľvek, kde sa práve nachádzate

Tlačová úloha sa prevezme zo servera a vytlačí na tlačiarni, ktorú ste si vybrali

JEDNODUCHÁ IDENTIFIKÁCIA TLAČIARNE

Vytlačte štítok s názvom tlačiarne a umiestnite ho na predný panel, aby bolo možné jednoducho identifikovať najbližšie zariadenie, na ktorom môžete tlačiť na požiadanie. Používatelia tak môžu jednoducho vybrať názov alebo umiestnenie tlačiarne zobrazené na štítku a uvoľniť do nej tlačovú úlohu.

ŠABLÓNA ŠTÍTKA ZADARMO

Prevezmite si predvolenú šablónu pre tlačiareň LW-600P a pomocou softvéru Epson Label Editor vytvorte štítky pre vaše tlačiarne.

DOWNLOAD

LabelWorks LW-600P

Bezdrôtová tlačiareň LW-600P je dokonalé riešenie pre kancelárie. Umožňuje rýchlo a jednoducho vytvárať prispôsobené, výborne vyzerajúce štítky.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

VLASTNOSTI REŽIMU PRIAMEJ TLAČE A ZABEZPEČENEJ TLAČE

Funkcie
 • Používatelia ich môžu využívať v kancelárii prostredníctvom mobilných zariadení
 • Tlačový systém je nezávislý od ovládačov a môžete ho integrovať do existujúceho prostredia IT
 • Systém zabezpečenej tlače
 • Nemusíte inštalovať ani preberať žiadne ovládače ani aplikácie (prihlásenie pomocou URL)
 • Vlastnosť tlače na požiadanie je dostupná ako štandard
 • Emailové adresy a prihlasovacie údaje sú prideľované používateľom (len pre režim zabezpečenej tlače)
 • Rýchla inštalácia
 • Jednoduchá administrácia tlačiarní a používateľov v rozhraní internetového prehliadača
 • Systém EPE umožňuje správcom IT nastaviť zmysluplné názvy tlačiarní
 • Pomocou šablóny samolepiacich štítkov EPP môžete na podporované tlačiarne pridať názvy, ktoré umožnia jednoduchú identifikáciu zariadení podporujúcich EPE
 • Podpora služby Active Directory
 • Podporuje väčšinu bežných formátov súborov (PDF, Doc6, Docx6, Ppt6, Pptx6, Xls6, Xlsx6, JPEG, PNG, TIFF)
 • Môžete tlačiť z emailových klientov operačných systémov Mac, Windows, Linux, Citrix, iOS, Android, Windows Phone
 • Ušetrite náklady na nežiaducu tlač pomocou automatického mazania neuvoľnených úloh
 • 60-dňová skúšobná verzia
 • K dispozícii sú balíky licencií pre malé aj veľké organizácie

TLAČ, SKENOVANIE A ĎALŠIE MOŽNOSTI DOMA ALEBO NA CESTÁCH

Premeňte svoj tablet alebo smartfón na výkonného kancelárskeho asistenta. Získajte prístup k vašim súborom vďaka ukladacím priestorom Box, DropBox, EverNote, Google Drive a Microsoft OneDrive a tlačte odkiaľkoľvek2. Alebo skenujte na blízkej tlačiarni Epson, a potom posielajte súbory e-mailom alebo ich zdieľajte on-line. iPrint zmení vaše mobilné zariadenie na výkonný a produktívny nástroj.

KONTROLA KOMPATIBILITY

AKO TO FUNGUJE

Tlač odkiaľkoľvek

iPrint môže tlačiť dokumenty a fotografie priamo na tlačiarni Epson, ktorá podporuje e-mail, bez ohľadu na to, kde práve ste.

Najbližšia tlačiareň

Potrebujete tlačiť na tlačiarni Epson, ktorá je hneď vedľa vás? Stačí pripojiť vaše zariadenie na tú istú sieť Wi-Fi a môžete tlačiť.

Skenovanie a zdieľanie

iPrint môže tiež skenovať z blízkej tlačiarne pomocou pripojenia Wi-Fi. Teraz môžete zo svojho zariadenia skenovať, ukladať a zdieľať súbory.

AKO VÁM MÔŽE iPRINT POMÔCŤ?

Epson iPrint je výkonný mobilný pomocník, ktorý dokáže viac než len tlačiť a skenovať. Umožňuje tiež prístup k súborom na ukladacom priestore cloud. Čo iPrint dokáže:

 1. Tlačiť viac fotografií
 2. Tlačiť uložené dokumenty
 3. Pristupovať k súborom z ukladacieho priestoru cloud a tlačiť ich
 4. Tlačiť webové stránky
 5. Skenovať a posielať e-mailom/nahrávať súbory
 6. Kupovať atrament do vašej tlačiarne

AKO TO FUNGUJE

SKENOVANIE BEZ KÁBLOV

Chcete uložiť dôležitý dokument alebo fotografie, ktoré si chcete zapamätať? Teraz môžete pomocou blízkej tlačiarne Epson bezdrôtovo skenovať a zachytiť súbor do smartfónu alebo tabletu. Potom ich môžete vybrať a poslať e-mailom, uložiť do zariadenia alebo nahrať na svoj cloudový účet.

DOTKNITE SA CLOUDU

Prístup k ukladaciemu priestoru cloud je zabudovaný priamo v iPrint, takže on-line prístup je jednoduchší ako kedykoľvek predtým. Môžete nahrávať na ukladacie priestory Box, DropBox, EverNote, Google Drive alebo Microsoft OneDrive a skenovať, tlačiť a nahrávať svoje súbory on-line.

PRENOS SÚBOROV

Pomocou bezdrôtovej tlačiarne môžete prenášať súbory priamo do svojho mobilného telefónu alebo tabletu. Stačí vložiť disk USB alebo pamäťovú kartu do tlačiarne a iPrint môže prehliadať a prenášať fotografie do vášho zariadenia. Môžete tiež obrátiť tok a preniesť súbory mimo vášho mobilného zariadenia. Poskytuje nový spôsob prenosu fotografií nasnímaných pomocou starších digitálnych fotoaparátov.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Tlač Skenovanie Pokročilé možnosti tlače On-line ukladací priestor a zdieľanie Podpora operačných systémov Údržba tlačiarne
 • Podporuje súbory Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP a PNG
 • Tlač viacerých fotografií priamo z aplikácie fotoaparátu alebo Apple Photo Stream1
 • Zabudovaný prehliadač pre tlač webových stránok
 • Vytlačí e-mailové prílohy a lokálne uložené súbory
 • Podpora fotografického papiera (Photo paper): A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" a 8" x 10"
 • Podpora obyčajného papiera: A4, A5, A6, B5, 16:9, formát Letter (8,5" x 11"), formát Legal (8,5" x 14") a formát Ledger (11" x 17")
 • Funkcia Manual IP – zadajte jedinečnú IP adresu tlačiarne na tlač v komplexných sieťových prostrediach
 • Funkcia Remote Print – tlač odkiaľkoľvek odoslaním súborov priamo na tlačiareň Epson All-in-One s podporou e-mailov
 • Ovládacie prvky kopírovania – Pomocou tabletu alebo mobilného telefónu môžete urobiť kópie a zapamätať si vlastné nastavenia1
 • Zdroj skenovania: Tabuľka ADF/dokumentu
 • Typ obrazu: Farebný/odtiene sivej/čiernobiela
 • Rozlíšenie: 75/150/300 dpi
 • Ovládanie jasu
 • Typy médií
 • S okrajmi/bez okrajov
 • Kvalita tlače
 • Zdroj papiera
 • Počet kópií
 • Rozsah stránok
 • Farebný/čiernobiely
 • Obojstranná tlač
 • Ovládacie prvky jasu/kontrastu/sýtosti
 • Tlač súborov priamo z ukladacích priestorov Box, DropBox, EverNote, Google Drive a Microsoft OneDrive
 • Ukladanie zoskenovaných súborov priamo na ukladacie priestory Box, DropBox, EverNote a Google Drive
 • Zoskenované súbory pošlite ihneď e-mailom
 • Prenos súborov JPG z USB alebo karty SD do inteligentného zariadenia alebo naopak1
 • Apple iOS v9.0 alebo novší
 • Android v4.1.0 alebo novší
 • Stav tlačiarne

Tlačte na tlačiarni vo svojej kancelárii, aj keď ste mimo kancelárie.

Tlačiarne Epson majú teraz svoju vlastnú e-mailovú adresu. Stačí jednoducho poslať e-mail s dokumentmi a prezentáciami do vašej tlačiarne z akéhokoľvek zariadenia a odkiaľkoľvek. Môžete tiež zmeniť e-mailovú adresu svojej tlačiarne a zapnúť možnosť „Zoznam schválených odosielateľov“, aby bola tlač bezpečnejšia. Spôsob, ako budete tlačiť, môžete zmeniť jednoducho a bezpečne.

KONTROLA KOMPATIBILITY

ZISTITE, AKO FUNGUJE EMAIL PRINT

EMAIL PRINT PREVZIAŤ

UŽ STE SA ZAREGISTROVALI?

PRIHLÁSENIE

AKO TO FUNGUJE

1. Nastavte svoju tlačiareň na spustenie pomocou Email Print.

2. Pošlite svoje fotografie a súbory ako prílohu e-mailu na e-mailovú adresu tlačiarne.

3. E-maily, fotografie a súbory PDF a Microsoft Office sa tlačia automaticky.

TLAČ Z AKÉHOKOĽVEK ZARIADENIA

Ak vaše zariadenie dokáže odosielať e-maily a má prístup na internet, môžete použiť Epson Email Print. Zistíte, aké jednoduché a pohodlné je zasielať e-mailom súbory Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, JPG a TIF na tlač odkiaľkoľvek na svete.

ĽAHKO ZAPAMÄTATEĽNÉ

Chcete zmeniť automaticky priradenú e-mailovú adresu? E-mailovú adresu vašej tlačiarne zmeníte jednoducho použitím účtu Epson Connect. Teraz si môžete adresu ľahko zapamätať a zdieľať tlačiareň s kýmkoľvek.

JEDNODUCHÉ ZAISTENIE BEZPEČNOSTI

Potrebujete určiť, kto môže používať vašu tlačiareň? Zapnite „Zoznam schválených odosielateľov“. Potom môžete pridať e-mailové účty, ktoré budú môcť používať tlačiareň. Môžete pridať aj celú e-mailovú doménu a rýchlo tak schváliť e-mailový zoznam pre celú spoločnosť.

PRIHLÁSENIE PRE LEPŠIU KONTROLU

Prístup k účtu Epson Connect vám umožní rýchlo zistiť stav tlačiarne, skontrolovať záznamy o tlači a dokonca pozastaviť Email Print. Môžete tiež zmeniť možnosti tlače a nastaviť upozornenia. Teraz môžete prevziať kontrolu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

PRIHLÁSENIE

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

E-mail a príloha Podpora veľkosti papiera Nastavenia majiteľa a bezpečnosť Protokoly
 • Tlač e-mailu a všetkých priložených súborov
 • Podporuje súbory Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP a PNG
 • Maximálny počet príloh: 10
 • Maximálna celková veľkosť súboru: 20 MB
 • Ak tlačiareň nie je k dispozícii, tlačové úlohy sa uložia na 72 hodín.
 • Photo paper: A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" a 8" x 10"
 • Obyčajný papier: A4, A5, A6, B5, 16:9, formát Letter (8,5" x 11"), formát Legal (8,5" x 14"), formát Ledger (11" x 17")
 • Jednoduchá zmena e-mailovej adresy tlačiarne
 • Zapnutím voľby „Zoznam schválených odosielateľov“ určíte, ktoré e-maily a domény môžu zasielať tlačové úlohy do tlačiarne.
 • Možnosť obráteného poradia
 • Pozastavenie/Obnovenie služby Email Print
 • Zmena e-mailových upozornení pre vlastníka a odosielateľa
 • Duálny zásobník IPv4/IPv6
 • Protokol XMPP cez port 5222

Stolná tlač odkiaľkoľvek

Nainštalovaním Remote Print zlepšíte výkon a dosah svojho počítača alebo prenosného počítača. Odoslať súbor do tlačiarne Epson kdekoľvek na svete2 je jednoduché, ako samotné kliknutie na príkaz Súbor/Tlač. Nie je potrebné robiť si starosti s formátovaním alebo výberom písma. Najlepšie je, že máte možnosť prístupu k pokročilým možnostiam tlače a ovládať ich.

KONTROLA KOMPATIBILITY

POZRITE SA, AKO FUNGUJE REMOTE PRINT

PREVZATIE OVLÁDAČA REMOTE PRINT

AKO TO FUNGUJE

1. Nainštalujte Remote Print a zadajte e-mailovú adresu tlačiarne.

2. V akejkoľvek aplikácii zvoľte príkaz Súbor/Tlač a potom vyberte „Remote Print“

3. Váš súbor sa odošle na vzdialenú tlačiareň so správnym formátovaním.

TLAČ NA VEĽKÚ VZDIALENOSŤ

Tlač na vzdialenej tlačiarni je teraz rovnako jednoduchá ako príkaz Súbor/Tlač. Remote Print je výkonnejšia ako faxovanie, pretože môžete tlačiť farebne bez toho, aby ste museli odísť od svojho pracovného stola. Je tiež rýchlejšia ako e-mail, pretože teraz už nemusíte ukladať súbor ako prílohu. Pomocou Remote Print môžete rozšíriť tlačový horizont vo vašej firme.

AKÝKOĽVEK SOFTVÉR, AKÉKOĽVEK PÍSMO

Remote Print je výkonný i iným spôsobom – funguje s akýmkoľvek softvérom systému Windows a Mac, ktorý má funkciu tlače. Ak máte špeciálny softvér, ktorý váš príjemca nemá, pošlite tlačovú úlohu na jeho tlačiareň Epson bez toho, aby ste museli súbor previesť do formátu PDF. Všetky vaše formátovania a písma sa vytlačia dokonale.

PRE DOKONALÚ KONTROLU

Remote Print vám umožní kontrolovať, ako sa váš výstup vytlačí na vzdialenom mieste. Zvoľte počet kópií, rozsah strán, opačné poradie a možnosti zoraďovania. Máte dokonca aj prístup k funkciám tlače špecifickým podľa softvéru, ktoré vám poskytnú dokonalú kontrolu.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Vlastnosti tlače Nastavenia majiteľa a bezpečnosť Podpora operačných systémov
 • Nainštaluje novú tlačiareň s názvom „EPSON Remote Print“,, ktorú si môžete vybrať v okne príkazu Súbor/Tlač.
 • Podporuje všetky aplikácie Windows s funkciou tlače a možnosti tlače špecifické podľa aplikácie
 • Maximálna celková veľkosť súboru: 20 MB
 • Tlač e-mailových príloh a lokálne uložených súborov
 • Ak tlačiareň nie je k dispozícii, tlačové úlohy sa uložia na 72 hodín.
 • Funkcia Zapnutia/Vypnutia Remote Print
 • Nastavenie alfanumerického „prístupového kľúča“ na obmedzenie osôb, ktoré môžu tlačiť na tlačiarni.
 • Kontrola záznamu úloh Remote Print
 • Windows XP(SP3), Vista(SP2), 7(SP1) and 82

Epson Scan-to-Cloud

Vaša tlačiareň Epson má teraz priame spojenie s cloudom. Vďaka priamemu pripojeniu na internet môžete skenovať dokumenty alebo fotografie pomocou niekoľkých kliknutí na ovládacom paneli tlačiarne. Potom môžete svoj zoskenovaný súbor zdieľať s vopred nastavenými e-mailovými adresami alebo on-line účtami ukladacích priestorov cloud bez toho, aby ste museli mať pripojenú tlačiareň.

NASTAVENIE SCAN-TO-CLOUD

REGISTROVAŤ

UŽ STE SA ZAREGISTROVALI?

PRIHLÁSENIE

PRIHLÁSENIE

1. Na ovládacom paneli tlačiarne vyberte položku Scan-to-Cloud.

2. Zoskenujte svoj dokument

3. Odošlite svoj súbor e-mailom alebo ho uložte on-line pomocou ukladacieho priestoru, ako napríklad EverNote

ARCHIVUJTE A UKLADAJTE DOKUMENTY

Pomocou cloudovej služby môžete ukladať a centralizovať všetky svoje dokumenty a poskytovať prístup svojim zamestnancom, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú a aké majú zariadenie. Epson Scan-to-Cloud vám umožňuje skenovať, archivovať a zdieľať akékoľvek obchodné dokumenty.

SKENUJTE A ZDIEĽAJTE

Pomocou tlačiarne môžete skenovať a zdieľať svoje dokumenty alebo snímky e-mailom priamo z tlačiarne Epson pre iné e-mailové adresy alebo akúkoľvek inú tlačiareň Epson Connect.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Podporované funkcie Nastavenia
 • Skenovanie, pripojenie a odoslanie súboru na e-mailovú adresu.
 • Skenovanie a nahrávanie súborov na ukladací priestor cloud (Box, DropBox, EverNote a Google Drive)
 • Uveďte cieľové zložky účtu ukladacieho priestoru cloud.
 • Vyžaduje účet služby Epson Connect.
 • Vyžaduje prístup k aktívnemu účtu Box, DropBox, EverNote alebo Google Drive.

KOMPATIBILNÉ SLUŽBY

Okrem tlačových služieb Epson Connect existuje pre koncových používateľov mnoho dostupných tlačových riešení, ktoré sú kompatibilné s tlačiarňami Epson a inteligentnými zariadeniami. Nižšie nájdete ich krátky opis.

ZABUDOVANÁ TLAČ ANDROID S FUNKCIOU POVOLENIA TLAČE EPSON PRINT ENABLER

Vďaka tomu, že je zabudovaná do systému Android 4.4 a novších, už nepotrebujete na podporu tlače osobitnú aplikáciu. Jednoducho po prevzatí bezplatnej funkcie povolenia tlače Epson Print Enabler nájdite pri podporovaných aplikáciách možnosť Tlač pod ikonou Ponuka. Keďže je integrovaná do prehliadača Chrome a služieb Gallery a Gmail, môžete pohodlne tlačiť webové stránky, fotografie a e-maily. K funkcii tlače Android máte prístup aj zo služieb Drive a Quickoffice, aby ste mohli svoje dokumenty jednoducho vytlačiť.

AKO TO FUNGUJE

1. Softvér Epson Print Enabler si prevezmite z obchodu Google Play.

2. Zvoľte rozbaľovaciu ponuku s možnosťami a potom tlačte.

3. Vyberte blízku tlačiareň.

4. Zvoľte možnosti tlače a potom materiál vytlačte.

5. Tlačová úloha sa vytlačí na tlačiarni, ktorú ste si vybrali.

KOMPATIBILITA

Väčšina spotrebiteľských atramentových tlačiarní Wi-Fi Epson (a niektoré laserové) dostupné na trhu od roku 2008 budú kompatibilné s funkciou Epson Print Enabler. Nižšie si pozrite zoznam kompatibilných produktov.

TLAČ NA CESTÁCH

Tlačte ďalej, aj keď prejdete z počítača a lebo prenosného počítača na inteligentné zariadenie.

Google Cloud Print™

Tlačiarne Epson sú pripravené pre funkciu Google Cloud Print™, takže môžete tlačiť aj na cestách z vášho smartfónu alebo počítača pomocou aplikácií podporujúcich funkciu Google Cloud Print.

AKO TO FUNGUJE

 • A PC s prehliadačom Chrome a tlačiarňou podporujúcou káblové pripojenie alebo pripojenie Wi-Fi
 • B Tlačiareň podporujúca cloud
 • C Tlačový server so sieťovou tlačiarňou
 • Google Cloud Print

TLAČTE ODKIAĽKOĽVEK

Tlač na ľubovoľnú tlačiareň pripravenú pre funkciu Google Cloud Print alebo na akékoľvek zariadenie pripojené na internet. Teraz môžete vytlačiť článok, ktorý čítate v mobilnom telefóne, takže bude pripravený, keď sa dostanete do kancelárie.

ZDIEĽAJTE SVOJU TLAČIAREŇ

Zdieľajte prístup s kýmkoľvek, koho si vyberiete, pomocou jediného kliknutia priamo z vášho účtu Google. To vám umožní tlačiť na návšteve u priateľov, rodiny a známych.

VIAC NEŽ LEN TLAČIARNE

Tlačte na ukladací priestor Google Drive a zoberte si svoje dokumenty kamkoľvek, kde ich budete potrebovať.

Kindle Fire™ printing

Bezdrôtovo tlačte dokumenty, fotografie, e-maily, podujatia a kontakty zo zariadenia Kindle Fire HDX – exkluzívneho tabletu HD, čo vám umožní dokončiť viac úloh doma alebo v kancelárii. Zariadenie Kindle Fire automaticky vyhľadá blízke tlačiarne, vďaka čomu je tlač ľahká a jednoduchá.

AKO TO FUNGUJE

1. Prevezmite si doplnok Epson Print Plug-in z obchodu Amazon Appstore

2. Kliknite na ikonu tlače

3. Vyberte blízku tlačiareň.

4. Vyzdvihnite si svoj výtlačok.

TLAČ MICROSOFT OFFICE®

Zariadenie Kindle Fire je vybavené softvérom OfficeSuite na prezeranie a tlač súborov Microsoft Word, Excel®, a PowerPoint®, pre prípady, keď ste preč z kancelárie.

UDRŽTE SI VÝKON

V najnovších tabletoch Kindle Fire je tlač zabudovaná do aplikácií E-mail, Kalendár a Kontakty.

ÚPRAVA FOTOGRAFIE

Vždy keď potrebujete fotografiu na stôl alebo na stenu u vás doma, je tu najnovšie zariadenie Kindle Fires, ktoré podporuje tlač z aplikácie Fotografie.

Mopria

Aliancia Mopria Alliance je nezisková organizácia, ktorej členov tvoria vedúce globálne technologické organizácie a ich spoločných cieľom je poskytovanie intuitívne jednoduchej bezdrôtovej tlače z inteligentných telefónov, tabletov alebo iných mobilných zariadení.

MOPRIA: VÝHODY

Na používateľov mobilných zariadení

Intuitívne jednoduchá tlač

Štandard, ktorý dokáže spolupracovať so všetkými značkami tlače, je prvým krokom k tomu, aby pre používateľov mobilných zariadení bola tlač z akéhokoľvek mobilného zariadenia alebo operačného systému jednoduchá

Pre vývojárov aplikácií

Šetrite peniaze a čas

Vývojári už nepotrebujú podporovať viaceré štandardy od rôznych výrobcov tlačiarní. Môžu využívať jeden štandard Mopria, ktorý podporuje tlačiarne všetkých značiek.

Pre priemysel

Zamerané na inovácie

Vďaka vytvoreniu jediného štandardu sa môžu výrobcovia tlačiarní a tlačových zariadení zamerať na nové funkcie a služby, a tak stimulovať celý trh a priniesť výhody všetkým zákazníkom.

VIAC MOBILNEJ TLAČE

Svetová produkcia inteligentných telefónov dosiahne do roku 20173 1,6 milióna a do roku 2015 tablety predbehnú predaj prenosných a stolných počítačov4. Odhaduje sa, že do roku 2020 bude k internetu pripojených 50 miliárd zariadení5.

POUŽÍVATELIA CHCÚ TLAČIŤ

Jednotný štandard Mopria by mal pomôcť prekonať bariéru mobilnej tlače a povzbudiť používateľov tlačiť viac z mobilných zariadení.

TLAČ A SKENOVANIE EPSON

Tlač a skenovanie Epson prinášajú výnimočnú skúsenosť s tlačou a skenovaním na domovskej obrazovke multifunkčných tlačiarní Epson s pripojením Wi-Fi v spojení so systémom Windows 8, takže môžete dokončiť svoju prácu. Aplikácia tlače a skenovania Epson ponúka dobre známe základné ovládanie vylepšené dotykom a stavia na vašej kreativite.

VLASTNOSTI TLAČE

 • Používateľské rozhranie s dotykovou funkciou
 • Výber zariadenia
 • Náhľad dokumentov
 • Formát papiera
 • Typ papiera
 • Farebný režim

SKENOVANIE

 • Používateľské rozhranie s dotykovou funkciou
 • Výber zariadenia
 • Náhľad dokumentov
 • Prednastavené formáty skenovania
 • Rozlíšenie
 • Farebný režim

Apple® Airprint™

Tlačte priamo zo svojho zariadenia iPad®, iPhone® alebo iPod Touch®. Nie je nutné prevziať žiaden softvér, nemusíte nainštalovať žiadne ovládače a pripojiť žiadne káble. Pomocou niekoľkých kliknutí v aplikáciách Mail, Photos, Safari alebo iBooks môžete odoslať čokoľvek, čo máte na obrazovke, na tlačiareň Epson.

AKO TO FUNGUJE

1. Kliknite na ikonu akcie

2. Tlačte na blízkej tlačiarni

3. Vyzdvihnite si svoj výtlačok

BEZDRÔTOVÁ TLAČ Z APLIKÁCIÍ

Môžete tlačiť z mnohých aplikácií, ktoré používate každý deň. Funkcia tlače je vzdialená len pár kliknutí. Vytlačte si e-maily, fotografie, mapy, dokumenty, tabuľky a prezentácie na blízkej tlačiarni Epson pomocou siete Wi-Fi. Je to také jednoduché.

KLIKNÚŤ A TLAČIŤ

Pomocou tlačidla „Action“ (Akcia) alebo tlačidla „Tools“ (Nástroje) nájdite funkciu tlače. Potom nájdite tlačiareň Epson v sieti Wi-Fi a tlačte. Funkcia AirPrint sa postará o tlač na pozadí. Je zabudovaná do systému iOS, takže nie je potrebný žiadny softvér pre tlačiareň ani pripájacie káble.

KOMPATIBILNÉ PRODUKTY

Expression Home XP-202 / XP-205 WorkForce WF-5110 WorkForce Pro WF-4630
Expression Home XP-302 / XP-305 WorkForce WF-5190 WorkForce Pro WF-4640
Expression Home XP-312 / XP-315 WorkForce WF-5620 WorkForce Pro WF-7110
Expression Home XP-402 / XP-405 WorkForce WF-5690 WorkForce Pro WF-7610
Expression Home XP-412 / XP-415 WorkForce WF-7515 WorkForce Pro WF-7620
Expression Premium XP-600 / XP-605 WorkForce WF-7525 WorkForce Pro WF-8010DW
Expression Premium XP-610 / XP-615 WorkForce Pro WF-3620 WorkForce Pro WF-8510DWF
Expression Premium XP-800 WorkForce Pro WF-3640 WorkForce Pro WF-8090DW
Expression Premium XP-810 WorkForce Pro WP-4015 WorkForce Pro WF-8590DWF
Expression Photo XP-850 WorkForce Pro WP-4025 WorkForce Pro WF-M5190DW
Expression Photo XP-950 WorkForce Pro WP-4095 WorkForce Pro WF-M5690DWF
WorkForce WF-2530 WorkForce Pro WP-4525 WorkForce Pro WF-R5190DTW
WorkForce WF-2540 WorkForce Pro WP-4535 WorkForce Pro WF-R5690DTWF
WorkForce WF-3520 WorkForce Pro WP-4545 WorkForce Pro WF-R8590DTWF
WorkForce WF-3540 WorkForce Pro WP-4595  

Dalšie informácie o službách, ktoré môže ponúknuť funkcia Epson Connect, vám ukážu, ako môžete maximálne využiť svoju tlačiareň a inteligentné zariadenie. Tlačte z pohodlia vlastného kresla, zo záhrady alebo zo svojich ciest. Bez ohľadu na to, kde ste a aké máte zariadenie, funkcia Epson Connect vám pomôže.

Pozrite si video

NA CESTÁCH

Potrebujete zostať produktívni aj na cestách? Jednoduchá tlač dokumentov na tlačiarni vašich priateľov alebo rodiny z vášho tabletu alebo smartónu. Tlač sa k nim dostane skôr ako vy.

DOMA

Je to rýchle, je to jednoduché a produktívne. Stačí si zobrať smartfón alebo tablet a môžete okamžite tlačiť, skenovať, kopírovať a vykonávať ďalšie úlohy.

TLAČ, SKENOVANIE A ĎALŠIE MOŽNOSTI DOMA ALEBO NA CESTÁCH

Tlačte na tlačiarni Epson kedykoľvek a takmer odkiaľkoľvek pomocou smartfónu alebo tabletu PC. Vďaka iPrint je to skutočne jednoduché. Stačí prevziať a nainštalovať túto veľkolepú bezplatnú aplikáciu a môžete tlačiť webové stránky, dokumenty Microsoft® Office, fotografie a súbory PDF, ako aj skenovať a kopírovať.

KONTROLA KOMPATIBILITY

AKO TO FUNGUJE

Tlač odkiaľkoľvek

iPrint môže tlačiť dokumenty a fotografie priamo na tlačiarni Epson, ktorá podporuje e-mail, bez ohľadu na to, kde práve ste.

Najbližšia tlačiareň

Potrebujete tlačiť na tlačiarni Epson, ktorá je hneď vedľa vás? Stačí pripojiť vaše zariadenie na tú istú sieť Wi-Fi a môžete tlačiť.

Skenovanie a zdieľanie

iPrint môže tiež skenovať z blízkej tlačiarne pomocou pripojenia Wi-Fi. Teraz môžete zo svojho zariadenia skenovať, ukladať a zdieľať súbory.

AKO VÁM MÔŽE iPRINT POMÔCŤ?

Epson iPrint je výkonný mobilný pomocník, ktorý dokáže viac než len tlačiť a skenovať. Umožňuje tiež prístup k súborom na ukladacom priestore cloud. Čo iPrint dokáže:

 1. Tlačiť viac fotografií
 2. Tlačiť uložené dokumenty
 3. Pristupovať k súborom z ukladacieho priestoru cloud a tlačiť ich
 4. Tlačiť webové stránky
 5. Skenovať a posielať e-mailom/nahrávať súbory
 6. Kupovať atrament do vašej tlačiarne

AKO TO FUNGUJE

SKENOVANIE BEZ KÁBLOV

Chcete uložiť dôležitý dokument alebo fotografie, ktoré si chcete zapamätať? Teraz môžete pomocou blízkej tlačiarne Epson bezdrôtovo skenovať a zachytiť súbor do smartfónu alebo tabletu. Potom ich môžete vybrať a poslať e-mailom, uložiť do zariadenia alebo nahrať na svoj cloudový účet.

DOTKNITE SA CLOUDU

Prístup k ukladaciemu priestoru cloud je zabudovaný priamo v iPrint, takže on-line prístup je jednoduchší ako kedykoľvek predtým. Môžete nahrávať na ukladacie priestory Box, DropBox, EverNote, Google Drive alebo Microsoft OneDrive a skenovať, tlačiť a nahrávať svoje súbory on-line.

PRENOS SÚBOROV

Pomocou bezdrôtovej tlačiarne môžete prenášať súbory priamo do svojho mobilného telefónu alebo tabletu. Stačí vložiť disk USB alebo pamäťovú kartu do tlačiarne a iPrint môže prehliadať a prenášať fotografie do vášho zariadenia. Môžete tiež obrátiť tok a preniesť súbory mimo vášho mobilného zariadenia. Poskytuje nový spôsob prenosu fotografií nasnímaných pomocou starších digitálnych fotoaparátov.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Tlač Skenovanie Pokročilé možnosti tlače On-line ukladací priestor a zdieľanie Podpora operačných systémov Údržba tlačiarne
 • Podporuje súbory Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP a PNG
 • Tlač viacerých fotografií priamo z aplikácie fotoaparátu alebo Apple Photo Stream1
 • Zabudovaný prehliadač pre tlač webových stránok
 • Vytlačí e-mailové prílohy a lokálne uložené súbory
 • Podpora fotografického papiera (Photo paper): A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" a 8" x 10"
 • Podpora obyčajného papiera: A4, A5, A6, B5, 16:9, formát Letter (8,5" x 11"), formát Legal (8,5" x 14") a formát Ledger (11" x 17")
 • Funkcia Manual IP – zadajte jedinečnú IP adresu tlačiarne na tlač v komplexných sieťových prostrediach
 • Funkcia Remote Print – tlač odkiaľkoľvek odoslaním súborov priamo na tlačiareň Epson All-in-One s podporou e-mailov
 • Ovládacie prvky kopírovania – Pomocou tabletu alebo mobilného telefónu môžete urobiť kópie a zapamätať si vlastné nastavenia1
 • Zdroj skenovania: Tabuľka ADF/dokumentu
 • Typ obrazu: Farebný/odtiene sivej/čiernobiela
 • Rozlíšenie: 75/150/300 dpi
 • Ovládanie jasu
 • Typy médií
 • S okrajmi/bez okrajov
 • Kvalita tlače
 • Zdroj papiera
 • Počet kópií
 • Rozsah stránok
 • Farebný/čiernobiely
 • Obojstranná tlač
 • Ovládacie prvky jasu/kontrastu/sýtosti
 • Tlač súborov priamo z ukladacích priestorov Box, DropBox, EverNote, Google Drive a Microsoft OneDrive
 • Ukladanie zoskenovaných súborov priamo na ukladacie priestory Box, DropBox, EverNote a Google Drive
 • Zoskenované súbory pošlite ihneď e-mailom
 • Prenos súborov JPG z USB alebo karty SD do inteligentného zariadenia alebo naopak1
 • Apple iOS v9.0 alebo novší
 • Android v4.1.0 alebo novší
 • Stav tlačiarne

Buďte kreatívni s fotografiami z vášho obľúbeného smartfónu a tabletu

Vyjadrite svoju kreativitu cez smartfón alebo tablet s aplikáciou Creative Print. Umožňuje jednoduchú tlač fotografií z inteligentných zariadení, Instagramu alebo Facebooku. Navyše môžete vytvárať koláže, prispôsobené pohľadnice, prispôsobovať dokumenty, tlačiť priamo na disky CD/DVD a premeniť svoje fotografie na zábavné maľovanky.

Čo je nové v aplikácii Creative Print 4.1

 • Nové používateľské rozhranie
 • Nová funkcia: zlepšené koláže
 • Teraz kompatibilné s našimi tlačiarňami WorkForce
KONTROLA KOMPATIBILITY

AKO TO FUNGUJE

1. Prevezmite si aplikáciu Epson Creative Print.

2. Nájdite tlačiareň pomocou pripojenia Wi-Fi.

3. Tlačte pohľadnice, kalendáre, CD a ďalšie.

TLAČ Z FACEBOOKU

Tlač z Facebooku jednoduchá ako nikdy predtým. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Facebooku a môžete vytlačiť fotografiu 4 x 6. Pomôže vám to, keď potrebujete vytlačiť pre príbuzného, ktorý ešte nie je na Facebooku, alebo keď si chcete fotografiu vystaviť na vašom stole alebo na stene.

Koláže

Vytvorte koláže pomocou fotografií z kompatibilných aplikácií sociálnych médií, či z akýchkoľvek iných fotografií uložených v tablete alebo smartfóne. Tlač v množstve formátov až do veľkosti 22 x 28 cm (8,5” x 11”).

Tlač na disky CD/DVD

Zo svojich fotografií vytvorte umelecké dielo a tlačte priamo na disky CD alebo DVD s možnosťou potlače pomocou kompatibilnej tlačiarne Epson.

Maľovanka

Vyberte si fotografiu a vytvorte maľovanku, ktorú môžete vytlačiť a dať svojim deťom na vyfarbovanie, aby sa zabavili.

Vlastné pohľadnice

Vyrobte si zákazkovú pohľadnicu pomocou svojich fotografií. Môže byť ešte osobnejšia vďaka vášmu rukopisu.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Funkcie Údržba tlačiarne Podpora operačných systémov
 • Vytvorte a vytlačte koláž z obľúbených fotografií z telefónu, tabletu alebo kompatibilných aplikácií sociálnych médií
 • Zo svojich fotografií vytvorte umelecké dielo a tlačte priamo na disky CD alebo DVD s možnosťou potlače
 • Vytvorte maľovanku, ktorú môžete vytlačiť a dať svojim deťom, aby sa zabavili
 • Vytvorte si vlastné kancelárske potreby, ako je linajkový papier, štvorčekový papier, kalendáre alebo dokonca dokumenty s vodotlačou fotografie
 • Navrhnite vlastné pohľadnice vďaka fotografiám a doplňte do nich svoj rukopis
 • Oživte svoje fotografie – prehliadajte Facebook a tlačte fotografie s rozmermi 10 x 15 cm (4 x 6 palcov) z obľúbených albumov
 • Vytlačte si vlastný baliaci papier – podľa želania. Máte k dispozícii výber milých a farebných šablón, z ktorých si môžete vyberať
 • Stav tlačiarne
 • Množstvo atramentu
 • Kontrola dýz
 • Čistenie tlačovej hlavy
 • Apple iOS v9.0 alebo novší
 • Android v4.1.0 alebo novší

Tlač z akéhokoľvek zariadenia kdekoľvek2

Tlačiarne Epson majú teraz svoju vlastnú e-mailovú adresu. Stačí jednoducho poslať e-mail s fotografiami a súbormi do vašej tlačiarne z akéhokoľvek zariadenia a kdekoľvek. Môžete tiež zmeniť e-mailovú adresu svojej tlačiarne a zapnúť možnosť „Zoznam schválených odosielateľov“, aby bola tlač bezpečnejšia. Spôsob, ako budete tlačiť, môžete zmeniť jednoducho a bezpečne.

KONTROLA KOMPATIBILITY

UŽ STE SA ZAREGISTROVALI?

PRIHLÁSENIE

AKO TO FUNGUJE

1. Nastavte svoju tlačiareň na spustenie pomocou Email Print.

2. Pošlite svoje fotografie a súbory ako prílohu e-mailu na e-mailovú adresu tlačiarne.

3. E-maily, fotografie a súbory PDF a Microsoft Office sa tlačia automaticky.

TLAČ Z AKÉHOKOĽVEK ZARIADENIA

Ak vaše zariadenie dokáže odosielať e-maily a má prístup na internet, môžete použiť Epson Email Print. Zistíte, aké jednoduché a pohodlné je zasielať e-mailom súbory Microsoft Word, Excel, PowerPoint, PDF, JPG a TIF na tlač odkiaľkoľvek na svete.

ĽAHKO ZAPAMÄTATEĽNÉ

Chcete zmeniť automaticky priradenú e-mailovú adresu? E-mailovú adresu vašej tlačiarne zmeníte jednoducho použitím účtu Epson Connect. Teraz si môžete adresu ľahko zapamätať a zdieľať tlačiareň s kýmkoľvek.

JEDNODUCHÉ ZAISTENIE BEZPEČNOSTI

Potrebujete určiť, kto môže používať vašu tlačiareň? Zapnite „Zoznam schválených odosielateľov“. Potom môžete pridať e-mailové účty, ktoré budú môcť používať tlačiareň. Môžete pridať aj celú e-mailovú doménu a rýchlo tak schváliť e-mailový zoznam pre celú spoločnosť.

PRIHLÁSENIE PRE LEPŠIU KONTROLU

Prístup k účtu Epson Connect vám umožní rýchlo zistiť stav tlačiarne, skontrolovať záznamy o tlači a dokonca pozastaviť Email Print. Môžete tiež zmeniť možnosti tlače a nastaviť upozornenia. Teraz môžete prevziať kontrolu bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

E-mail a príloha Podpora veľkosti papiera Nastavenia majiteľa a bezpečnosť
 • Tlač e-mailu a všetkých priložených súborov
 • Podporuje súbory Microsoft® Word®, Excel®, PowerPoint®, PDF, JPG, GIF, TIF, BMP a PNG
 • Maximálny počet príloh: 10
 • Maximálna celková veľkosť súboru: 20 MB
 • Ak tlačiareň nie je k dispozícii, tlačové úlohy sa uložia na 72 hodín.
 • Photo paper: A4, A5, A6, B5, 16:9, 4" x 6", 5" x 7" a 8" x 10"
 • Obyčajný papier: A4, A5, A6, B5, 16:9, formát Letter (8,5" x 11"), formát Legal (8,5" x 14"), formát Ledger (11" x 17")
 • Jednoduchá zmena e-mailovej adresy tlačiarne
 • Zapnutím voľby „Zoznam schválených odosielateľov“ určíte, ktoré e-maily a domény môžu zasielať tlačové úlohy do tlačiarne.
 • Možnosť obráteného poradia
 • Pozastavenie/Obnovenie služby Email Print
 • Zmena e-mailových upozornení pre vlastníka a odosielateľa

Stolná tlač odkiaľkoľvek

Nainštalovaním Remote Print zlepšíte výkon a dosah svojho počítača alebo prenosného počítača. Odoslať súbor do tlačiarne Epson kdekoľvek na svete2 je jednoduché, ako samotné kliknutie na príkaz Súbor/Tlač. Nie je potrebné robiť si starosti s formátovaním alebo výberom písma. Najlepšie je, že máte možnosť prístupu k pokročilým možnostiam tlače a ovládať ich.

KONTROLA KOMPATIBILITY

AKO TO FUNGUJE

1. Nainštalujte Remote Print a zadajte e-mailovú adresu tlačiarne.

2. V akejkoľvek aplikácii zvoľte príkaz Súbor/Tlač a potom vyberte „Remote Print“

3. Váš súbor sa odošle na vzdialenú tlačiareň so správnym formátovaním.

TLAČ NA VEĽKÚ VZDIALENOSŤ

Tlač na vzdialenej tlačiarni je teraz rovnako jednoduchá ako príkaz Súbor/Tlač. Remote Print je výkonnejšia ako faxovanie, pretože môžete tlačiť farebne bez toho, aby ste museli odísť od svojho pracovného stola. Je tiež rýchlejšia ako e-mail, pretože teraz už nemusíte ukladať súbor ako prílohu. Pomocou Remote Print môžete rozšíriť tlačový horizont.

AKÝKOĽVEK SOFTVÉR, AKÉKOĽVEK PÍSMO

Remote Print je výkonný i iným spôsobom – funguje s akýmkoľvek softvérom systému Windows a Mac, ktorý má funkciu tlače. Ak máte špeciálny softvér, ktorý váš príjemca nemá, pošlite tlačovú úlohu na jeho tlačiareň Epson bez toho, aby ste museli súbor previesť do formátu PDF. Všetky vaše formátovania a písma sa vytlačia dokonale.

PRE DOKONALÚ KONTROLU

Remote Print vám umožní kontrolovať, ako sa váš výstup vytlačí na vzdialenom mieste. Zvoľte počet kópií, rozsah strán, opačné poradie a možnosti zoraďovania. Máte dokonca aj prístup k funkciám tlače špecifickým podľa softvéru, ktoré vám poskytnú dokonalú kontrolu.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Vlastnosti tlače Nastavenia majiteľa a bezpečnosť Podpora operačných systémov
 • Nainštaluje novú tlačiareň s názvom „EPSON Remote Print“,, ktorú si môžete vybrať v okne príkazu Súbor/Tlač.
 • Podporuje všetky aplikácie Windows s funkciou tlače a možnosti tlače špecifické podľa aplikácie
 • Maximálna celková veľkosť súboru: 20 MB
 • Tlač e-mailových príloh a lokálne uložených súborov
 • Ak tlačiareň nie je k dispozícii, tlačové úlohy sa uložia na 72 hodín.
 • Funkcia Zapnutia/Vypnutia Remote Print
 • Nastavenie alfanumerického „prístupového kľúča“ na obmedzenie osôb, ktoré môžu tlačiť na tlačiarni.
 • Kontrola záznamu úloh Remote Print
 • Windows XP(SP3), Vista(SP2), 7(SP1) and 82

Epson Scan-to-Cloud

Vaša tlačiareň Epson má teraz priame spojenie s cloudom. Vďaka priamemu pripojeniu na internet môžete skenovať dokumenty alebo fotografie pomocou niekoľkých kliknutí na ovládacom paneli tlačiarne. Potom môžete svoj zoskenovaný súbor zdieľať s vopred nastavenými e-mailovými adresami alebo on-line účtami ukladacích priestorov cloud bez toho, aby ste museli mať pripojenú tlačiareň.

NASTAVENIE SCAN-TO-CLOUD

REGISTROVAŤ

UŽ STE SA ZAREGISTROVALI?

PRIHLÁSENIE

AKO TO FUNGUJE

1. Na ovládacom paneli tlačiarne vyberte položku Scan-to-Cloud.

2. Zoskenujte svoj dokument

3. Odošlite svoj súbor e-mailom alebo ho uložte on-line pomocou ukladacieho priestoru, ako napríklad EverNote

UCHOVÁVEJTE RODINNÉ FOTOGRAFIE

Staré rodinné fotografie a domáce dokumenty môžete zoskenovať a bezpečne uložiť do služieb cloud, alebo ich priamo odoslať priateľom a rodinou.

ARCHÍV

Pomocou tlačiarne Epson môžete zoskenovať súbor a nahrať ho na svoj on-line úložný priestor alebo na „cloudový“ účet.

VLASTNOSTI A TECHNICKÉ ÚDAJE

Podporované funkcie Nastavenia
 • Skenovanie, pripojenie a odoslanie súboru na e-mailovú adresu.
 • Skenovanie a nahrávanie súborov na ukladací priestor cloud (Box, DropBox, EverNote a Google Drive)
 • Uveďte cieľové zložky účtu ukladacieho priestoru cloud.
 • Vyžaduje účet služby Epson Connect.
 • Vyžaduje prístup k aktívnemu účtu Box, DropBox, EverNote alebo Google Drive.

KOMPATIBILNÉ SLUŽBY

Okrem tlačových služieb Epson Connect existuje pre koncových používateľov mnoho dostupných tlačových riešení, ktoré sú kompatibilné s tlačiarňami Epson a inteligentnými zariadeniami. Nižšie nájdete ich krátky opis.

ZABUDOVANÁ TLAČ ANDROID S FUNKCIOU POVOLENIA TLAČE EPSON PRINT ENABLER

Vďaka tomu, že je zabudovaná do systému Android 4.4 a novších, už nepotrebujete na podporu tlače osobitnú aplikáciu. Jednoducho po prevzatí bezplatnej funkcie povolenia tlače Epson Print Enabler nájdite pri podporovaných aplikáciách možnosť Tlač pod ikonou Ponuka. Keďže je integrovaná do prehliadača Chrome a služieb Gallery a Gmail, môžete pohodlne tlačiť webové stránky, fotografie a e-maily. K funkcii tlače Android máte prístup aj zo služieb Drive a Quickoffice, aby ste mohli svoje dokumenty jednoducho vytlačiť.

AKO TO FUNGUJE

1. Softvér Epson Print Enabler si prevezmite z obchodu Google Play.

2. Zvoľte rozbaľovaciu ponuku s možnosťami a potom tlačte.

3. Vyberte blízku tlačiareň.

4. Zvoľte možnosti tlače a potom materiál vytlačte.

5. Tlačová úloha sa vytlačí na tlačiarni, ktorú ste si vybrali.

KOMPATIBILITA

Väčšina spotrebiteľských atramentových tlačiarní Wi-Fi Epson (a niektoré laserové) dostupné na trhu od roku 2008 budú kompatibilné s funkciou Epson Print Enabler. Nižšie si pozrite zoznam kompatibilných produktov.

TLAČ NA CESTÁCH

Tlačte ďalej, aj keď prejdete z počítača a lebo prenosného počítača na inteligentné zariadenie.

Google Cloud Print™

Tlačiarne Epson sú pripravené pre funkciu Google Cloud Print™, takže môžete tlačiť aj na cestách z vášho smartfónu alebo počítača pomocou aplikácií podporujúcich funkciu Google Cloud Print.

AKO TO FUNGUJE

 • A PC s prehliadačom Chrome a tlačiarňou podporujúcou káblové pripojenie alebo pripojenie Wi-Fi
 • B Tlačiareň podporujúca cloud
 • C Tlačový server so sieťovou tlačiarňou
 • Google Cloud Print

TLAČTE ODKIAĽKOĽVEK

Tlač na ľubovoľnú tlačiareň pripravenú pre funkciu Google Cloud Print alebo na akékoľvek zariadenie pripojené na internet. Teraz môžete vytlačiť článok, ktorý čítate v mobilnom telefóne, takže bude pripravený, keď sa dostanete do kancelárie.

ZDIEĽAJTE SVOJU TLAČIAREŇ

Zdieľajte prístup s kýmkoľvek, koho si vyberiete, pomocou jediného kliknutia priamo z vášho účtu Google. To vám umožní tlačiť na návšteve u priateľov, rodiny a známych.

VIAC NEŽ LEN TLAČIARNE

Tlačte na ukladací priestor Google Drive a zoberte si svoje dokumenty kamkoľvek, kde ich budete potrebovať.

Kindle Fire™ printing

Bezdrôtovo tlačte dokumenty, fotografie, e-maily, podujatia a kontakty zo zariadenia Kindle Fire HDX – exkluzívneho tabletu HD, čo vám umožní dokončiť viac úloh doma alebo v kancelárii. Zariadenie Kindle Fire automaticky vyhľadá blízke tlačiarne, vďaka čomu je tlač ľahká a jednoduchá.

AKO TO FUNGUJE

1. Prevezmite si doplnok Epson Print Plug-in z obchodu Amazon Appstore

2. Kliknite na ikonu tlače

3. Vyberte blízku tlačiareň.

4. Vyzdvihnite si svoj výtlačok.

TLAČ MICROSOFT OFFICE®

Zariadenie Kindle Fire je vybavené softvérom OfficeSuite na prezeranie a tlač súborov Microsoft Word, Excel®, a PowerPoint®, pre prípady, keď ste preč z kancelárie.

UDRŽTE SI VÝKON

V najnovších tabletoch Kindle Fire je tlač zabudovaná do aplikácií E-mail, Kalendár a Kontakty.

ÚPRAVA FOTOGRAFIE

Vždy keď potrebujete fotografiu na stôl alebo na stenu u vás doma, je tu najnovšie zariadenie Kindle Fires, ktoré podporuje tlač z aplikácie Fotografie.

Mopria

Aliancia Mopria Alliance je nezisková organizácia, ktorej členov tvoria vedúce globálne technologické organizácie a ich spoločných cieľom je poskytovanie intuitívne jednoduchej bezdrôtovej tlače z inteligentných telefónov, tabletov alebo iných mobilných zariadení.

MOPRIA: VÝHODY

Na používateľov mobilných zariadení

Intuitívne jednoduchá tlač

Štandard, ktorý dokáže spolupracovať so všetkými značkami tlače, je prvým krokom k tomu, aby pre používateľov mobilných zariadení bola tlač z akéhokoľvek mobilného zariadenia alebo operačného systému jednoduchá

Pre vývojárov aplikácií

Šetrite peniaze a čas

Vývojári už nepotrebujú podporovať viaceré štandardy od rôznych výrobcov tlačiarní. Môžu využívať jeden štandard Mopria, ktorý podporuje tlačiarne všetkých značiek.

Pre priemysel

Zamerané na inovácie

Vďaka vytvoreniu jediného štandardu sa môžu výrobcovia tlačiarní a tlačových zariadení zamerať na nové funkcie a služby, a tak stimulovať celý trh a priniesť výhody všetkým zákazníkom.

VIAC MOBILNEJ TLAČE

Svetová produkcia inteligentných telefónov dosiahne do roku 20173 1,6 milióna a do roku 2015 tablety predbehnú predaj prenosných a stolných počítačov4. Odhaduje sa, že do roku 2020 bude k internetu pripojených 50 miliárd zariadení5.

POUŽÍVATELIA CHCÚ TLAČIŤ

Jednotný štandard Mopria by mal pomôcť prekonať bariéru mobilnej tlače a povzbudiť používateľov tlačiť viac z mobilných zariadení.

TLAČ A SKENOVANIE EPSON

Tlač a skenovanie Epson prinášajú výnimočnú skúsenosť s tlačou a skenovaním na domovskej obrazovke multifunkčných tlačiarní Epson s pripojením Wi-Fi v spojení so systémom Windows 8, takže môžete dokončiť svoju prácu. Aplikácia tlače a skenovania Epson ponúka dobre známe základné ovládanie vylepšené dotykom a stavia na vašej kreativite.

VLASTNOSTI TLAČE

 • Používateľské rozhranie s dotykovou funkciou
 • Výber zariadenia
 • Náhľad dokumentov
 • Formát papiera
 • Typ papiera
 • Farebný režim

SKENOVANIE

 • Používateľské rozhranie s dotykovou funkciou
 • Výber zariadenia
 • Náhľad dokumentov
 • Prednastavené formáty skenovania
 • Rozlíšenie
 • Farebný režim

Apple® Airprint™

Tlačte priamo zo svojho zariadenia iPad®, iPhone® alebo iPod Touch®. Nie je nutné prevziať žiaden softvér, nemusíte nainštalovať žiadne ovládače a pripojiť žiadne káble. Pomocou niekoľkých kliknutí v aplikáciách Mail, Photos, Safari alebo iBooks môžete odoslať čokoľvek, čo máte na obrazovke, na tlačiareň Epson.

AKO TO FUNGUJE

1. Kliknite na ikonu akcie

2. Tlačte na blízkej tlačiarni

3. Vyzdvihnite si svoj výtlačok

BEZDRÔTOVÁ TLAČ Z APLIKÁCIÍ

Môžete tlačiť z mnohých aplikácií, ktoré používate každý deň. Funkcia tlače je vzdialená len pár kliknutí. Vytlačte si e-maily, fotografie, mapy, dokumenty, tabuľky a prezentácie na blízkej tlačiarni Epson pomocou siete Wi-Fi. Je to také jednoduché.

KLIKNÚŤ A TLAČIŤ

Pomocou tlačidla „Action“ (Akcia) alebo tlačidla „Tools“ (Nástroje) nájdite funkciu tlače. Potom nájdite tlačiareň Epson v sieti Wi-Fi a tlačte. Funkcia AirPrint sa postará o tlač na pozadí. Je zabudovaná do systému iOS, takže nie je potrebný žiadny softvér pre tlačiareň ani pripájacie káble.

KOMPATIBILNÉ PRODUKTY

Expression Home XP-202 / XP-205 WorkForce WF-5110 WorkForce Pro WF-4630
Expression Home XP-302 / XP-305 WorkForce WF-5190 WorkForce Pro WF-4640
Expression Home XP-312 / XP-315 WorkForce WF-5620 WorkForce Pro WF-7110
Expression Home XP-402 / XP-405 WorkForce WF-5690 WorkForce Pro WF-7610
Expression Home XP-412 / XP-415 WorkForce WF-7515 WorkForce Pro WF-7620
Expression Premium XP-600 / XP-605 WorkForce WF-7525 WorkForce Pro WF-8010DW
Expression Premium XP-610 / XP-615 WorkForce Pro WF-3620 WorkForce Pro WF-8510DWF
Expression Premium XP-800 WorkForce Pro WF-3640 WorkForce Pro WF-8090DW
Expression Premium XP-810 WorkForce Pro WP-4015 WorkForce Pro WF-8590DWF
Expression Photo XP-850 WorkForce Pro WP-4025 WorkForce Pro WF-M5190DW
Expression Photo XP-950 WorkForce Pro WP-4095 WorkForce Pro WF-M5690DWF
WorkForce WF-2530 WorkForce Pro WP-4525 WorkForce Pro WF-R5190DTW
WorkForce WF-2540 WorkForce Pro WP-4535 WorkForce Pro WF-R5690DTWF
WorkForce WF-3520 WorkForce Pro WP-4545 WorkForce Pro WF-R8590DTWF
WorkForce WF-3540 WorkForce Pro WP-4595  

Expression Home

Odporúčané

Kompatibilné

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Expression Home XP-202
Expression Home XP-203
Expression Home XP-205
Expression Home XP-207
Expression Home XP-212
Expression Home XP-215
Expression Home XP-217
Expression Home XP-225
Expression Home XP-235
Expression Home XP-245
Expression Home XP-302
Expression Home XP-303
Expression Home XP-305
Expression Home XP-306
Expression Home XP-312
Expression Home XP-313
Expression Home XP-315
Expression Home XP-322
Expression Home XP-325
Expression Home XP-332
Expression Home XP-335
Expression Home XP-342
Expression Home XP-402
Expression Home XP-403
Expression Home XP-405
Expression Home XP-406
Expression Home XP-412
Expression Home XP-413
Expression Home XP-415
Expression Home XP-422
Expression Home XP-425
Expression Home XP-432
Expression Home XP-435

Expression Premium

Odporúčané

Kompatibilné

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Expression Premium XP-510
Expression Premium XP-520
Expression Premium XP-530
Expression Premium XP-610
Expression Premium XP-615
Expression Premium XP-620
Expression Premium XP-625
Expression Premium XP-630
Expression Premium XP-635
Expression Premium XP-700
Expression Premium XP-710
Expression Premium XP-720
Expression Premium XP-800
Expression Premium XP-810
Expression Premium XP-820
Expression Premium XP-830

WorkForce

Odporúčané

Kompatibilné

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
WorkForce WF-100W
WorkForce WF-2510WF
WorkForce WF-2520NF
WorkForce WF-2530WF
WorkForce WF-2540WF
WorkForce WF-2750DWF
WorkForce WF-3010DW
WorkForce WF-3520DWF
WorkForce WF-3530DTWF
WorkForce WF-3540DTWF
WorkForce WF-3620DWF
WorkForce WF-3640DTWF
WorkForce WF-7110DTW
WorkForce WF-7515
WorkForce WF-7525
WorkForce WF-7610DWF
WorkForce WF-7620DTWF

Workforce Pro

Odporúčané

Kompatibilné

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
Workforce Pro WF-5620DWF
WorkForce Pro WF-5110DW
WorkForce Pro WF-4630DWF
WorkForce Pro WF-4640DTWF
WorkForce Pro WF-R5690DTWF
WorkForce Pro WF-5690DWF
WorkForce Pro WF-5190DW
WorkForce Pro WF-R5190DTW
WorkForce Pro WP-4015DN
WorkForce Pro WP-4095DN
WorkForce Pro WP-4515DN
WorkForce Pro WP-4525DNF
WorkForce Pro WP-4595DNF
WorkForce Pro WP-4025DW
WorkForce Pro WP-4535DWF
WorkForce Pro WP-4545DTWF
WorkForce Pro WP-M4015
WorkForce Pro WP-M4525DNF
WorkForce Pro WP-M4595DNF
WorkForce WF-8010 DW
WorkForce WF-8510 DWF
WorkForce WF-R8590 DTWF
WorkForce WF-8590 DTWF
WorkForce Pro WF-R8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8090 D3TWC

WorkForce Laser Printers

Odporúčané

Kompatibilné

Epson
iPrint
Icon: Info
Remote
Print
Icon: Info
Scan-to
-Cloud
Icon: Info
Creative
Print
Icon: Info
AirPrint Icon: Info
Google
Cloud Print
Icon: Info
Email Print for Enterprise Icon: Info
 
WorkForce AL-C500
WorkForce AL-C500DN
WorkForce AL-C500DTN
WorkForce AL-C500DHN
WorkForce AL-C500DXN
WorkForce AL-M200DN
WorkForce AL-M200DW
WorkForce AL-MX200DNF
WorkForce AL-MX200DWF
WorkForce AL-M300D
WorkForce AL-M300DT
WorkForce AL-M300DN
WorkForce AL-M300DTN
WorkForce AL-MX300DN
WorkForce AL-MX300DNF
WorkForce AL-MX300DTN
WorkForce AL-MX300DTNF
WorkForce AL-M400DN
WorkForce AL-M400DTN
WorkForce AL-C9300
WorkForce AL-M7000N
 1. Funkcia sa zobrazí v iPrint a pracuje len s vybranými modelmi tlačiarní 2013.
 2. Vyžaduje pripojenie tlačiarne na internet a k zariadeniu, ktoré podporuje internet a/alebo e-mail.
 3. "Worldwide Smartphone 2013-2017 Forecast Update" IDC, June 2013
 4. "Worldwide and U.S. Media Tablet 2013-2017 Forecast" IDC, May 2013
 5. Statistics from Cisco Internet of Thigs (IoE) Connections Counter, July 2013
 6. Na serveri musí byť nainštalovaná jedna licencia balíka Microsoft Office 2010 alebo 2013 – spoločnosť Epson ju neposkytuje.
 7. 3. generácia a vyššia
 8. Android verzie 4.1.0 a vyšší

ZATVORIŤ

 

ZATVORIŤ

 

ZATVORIŤ

 

ZATVORIŤ

 

ZATVORIŤ

 
ZATVORIŤ

60-DŇOVÁ SKÚŠOBNÁ VERZIA

k stiahnutiu ZADARMO 60 dňovú skúšobnú verziu Email Print Enterprise Prosím, zadajte nejaké podrobnosti.

Vaše údaje