LASEROVÉ RIEŠENIA A RAD PROJEKTOROV EPSON

Vynikajúca kvalita obrazu a spoľahlivosť

SPOJTE SA S NAMI

Definícia budúcnosti laserovej projekčnej technológie

No.1 Epson World Leader in Projectors 3LCD True Colours

Naše technologicky najvyspelejšie projektory spájajú technológiu 3LCD s dvojitým laserovým svetelným zdrojom a prinášajú široký rozsah farieb a mimoriadne vysoký kontrastný pomer, vďaka čomu vytvárajú skvelé, realistické farby a neuveriteľne hlbokú čiernu.

Kombinácia vysokého jasu, vysokého rozlíšenia a vysokého kontrastu prináša pôsobivý, živý obraz, ktorý prevládne aj nad silnejším okolitým osvetlením dokonca aj v tých najväčších priestoroch. Využívanie laserovej fosforovej technológie prináša novú úroveň spoľahlivosti a dramaticky znižuje celkové prevádzkové náklady. Naše odhodlanie prinášať kvalitu, technológiu, vzťahy, služby a podporu je príčinou toho, že sme lídrom na trhu projektorov už viac ako 14 rokov1.

Zistite viac o našich laserových riešeniach

Projektory pre veľké priestory

Projektory pre veľké priestory

Vytvorte ohromujúce vizuálne prvky v akomkoľvek priestore v rámci širokej škály možností vďaka prelomovej kombinácii výnimočného jasu, ostrého obrazu, extrémnej spoľahlivosti a flexibilných možností inštalácie. Laserové projektory Epson pre veľké priestory sú nanajvýš odolné a pevné, a predsa prekvapivo kompaktné a ľahké.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Riešenia pre zasadacie miestnosti

Riešenia pre zasadacie miestnosti

Nákupom tohto profesionálneho laserového premietacieho riešenia, ktoré vás zbaví starostí a zníži náklady na údržbu, podporíte prezieravé myslenie a produktivitu na pracovisku. Rozmerný 100-palcový obraz s možnosťou prispôsobenia je navrhnutý tak, aby umožnil intenzívnejšie zdieľanie informácií a zlepšil komunikáciu. Výsledkom sú úspešné schôdze s účinnou spoluprácou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Interaktívne vzdelávanie

Interaktívne vzdelávanie

Pomocou toho interaktívneho, zobrazovacieho, laserového riešenia s mimoriadne krátkou projekčnou vzdialenosťou, ktoré prináša hodiny plné spolupráce na veľkej, škálovateľnej obrazovke, vyučujte bez sa rušivých vplyvov, zaistite, aby každý študent dokázal prečítať všetko na obrazovke, a podporte väčšiu mieru zdieľania a zapojenia sa v triede.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Laserové riešenie pre pútače

Laserové riešenie pre pútače

Oživte obchod, galériu, múzeum alebo kanceláriu pomocou bezproblémového projektora s mimoriadne krátkou projekčnou vzdialenosťou, ktorý je jednoducho inštaluje. Model EB-700U je alternatívnou k plochým displejom a dokáže zobraziť oveľa väčší obraz. Môže premietať veľký obraz z veľmi krátkej vzdialenosti, čo ho robím ideálnym zariadením pre úzke priestory, ako sú výklady obchodov alebo chodby.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Projekcia bez obmedzení

Náš novovyvinutý anorganický fosforový kotúč sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči teplu a prináša výnimočnú spoľahlivosť. Dokonale funguje v spolupráci s našim anorganickým panelom LCD a vytvára jasný, živý obraz na mimoriadne dlhé obdobie. Reálne sa môžete spoľahnúť na zdroj svetla, ktorý nevyžaduje údržbu počas 20 000 hodín2.

Chladiaci systém

Kombinovaný kvapalný a vzdušný chladiaci systém je dostatočne účinný, aby spĺňal požiadavky projektora 3LCD s 25 000 lúmenmi.

Panely LCD

Novovyvinutý 1,43-palcový anorganický panel zvyšuje odolnosť proti svetlu a zaručuje ešte dlhšiu životnosť.

Laserové zariadenie

Vysokovýkonné laserové diódy umožňujú dosiahnuť výnimočný jas až 25 000 lúmenov.

Fosforový kotúč

Anorganický fosforový kotúč, ktorý mení modré laserové svetlo na žlté, bol navrhnutý tak, aby bol dostatočne odolný a dlhodobo vydržal vysoký výkon laserového zdroja svetla.

Mimoriadna spoľahlivosť

Privítajte sofistikované projektory na montáž premietajúce na veľkú obrazovku, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Inštalácia a nastavenie sú priamočiare. Životnosť lasera až 56 000 hodín a údržbový cyklus filtra až 30 000 hodín znamenajú minimálnu potrebu údržby.

Vytvorte svoju víziu s produktmi Epson

Objavte, ako možno premietať na akýkoľvek povrch s projektormi pre veľké priestory od spoločnosti Epson.

POZRIEŤ

Laserový projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou

Užite si zábavu s veľkoplošnou projekciou bez toho, aby ste narušili štýl svojho domova. Náš laserový projektor s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou možno umiestniť blízko zobrazovacej plochy, rýchlo ho nastaviť a premietať skvelý obraz v jasných miestnostiach. Ponúka aj skvelú hodnotu vďaka dlhej životnosti svetelného zdroja a rozšírenej záruke.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete získať viac informácií o rade laserových projektorov, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

1 Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2015.

2 Približný čas poklesu jasu o 50 % od prvého použitia. Merané akceleračným testom predpokladajúcim hustotu 0,04 – 0,20 mg/m3. Čas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania a prostredia.