LASEROVÉ RIEŠENIA A RAD PROJEKTOROV EPSON

Vynikajúca kvalita obrazu a spoľahlivosť

SPOJTE SA S NAMI

Definícia budúcnosti laserovej projekčnej technológie

No.1 Epson World Leader in Projectors 3LCD True Colours

Naše technologicky najvyspelejšie projektory spájajú technológiu 3LCD s dvojitým laserovým svetelným zdrojom a prinášajú široký rozsah farieb a mimoriadne vysoký kontrastný pomer, vďaka čomu vytvárajú skvelé, realistické farby a neuveriteľne hlbokú čiernu.

Kombinácia vysokého jasu, vysokého rozlíšenia a vysokého kontrastu prináša pôsobivý, živý obraz, ktorý prevládne aj nad silnejším okolitým osvetlením dokonca aj v tých najväčších priestoroch. Využívanie laserovej fosforovej technológie prináša novú úroveň spoľahlivosti a dramaticky znižuje celkové prevádzkové náklady. Naše odhodlanie prinášať kvalitu, technológiu, vzťahy, služby a podporu je príčinou toho, že sme lídrom na trhu projektorov už viac ako 14 rokov1.

Zistite viac o našich laserových riešeniach

Projectors for Large Venues

Projektory pre veľké priestory

Vytvorte ohromujúce vizuálne prvky v akomkoľvek priestore v rámci širokej škály možností vďaka prelomovej kombinácii výnimočného jasu, ostrého obrazu, extrémnej spoľahlivosti a flexibilných možností inštalácie. Laserové projektory Epson pre veľké priestory sú nanajvýš odolné a pevné, a predsa prekvapivo kompaktné a ľahké.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
Installation Projectors

Projektory na montáž

Svoju vizuálnu kreativitu posuňte na novú úroveň pomocou našich dych vyrážajúcich laserových projektorov na inštaláciu. Užite si nevídanú silu projekcie a najnovšie exkluzívne technológie Epson a ohúrte publikum budúcnosťou veľkoformátového prezentovania.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Projekcia bez obmedzení

Náš novovyvinutý anorganický fosforový kotúč sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči teplu a prináša výnimočnú spoľahlivosť. Dokonale funguje v spolupráci s našim anorganickým panelom LCD a vytvára jasný, živý obraz na mimoriadne dlhé obdobie. Reálne sa môžete spoľahnúť na zdroj svetla, ktorý nevyžaduje údržbu počas 20 000 hodín2.

Chladiaci systém

Kombinovaný kvapalný a vzdušný chladiaci systém je dostatočne účinný, aby spĺňal požiadavky projektora 3LCD s 25 000 lúmenmi.

Panely LCD

Novovyvinutý 1,43-palcový anorganický panel zvyšuje odolnosť proti svetlu a zaručuje ešte dlhšiu životnosť.

Laserové zariadenie

Vysokovýkonné laserové diódy umožňujú dosiahnuť výnimočný jas až 25 000 lúmenov.

Fosforový kotúč

Anorganický fosforový kotúč, ktorý mení modré laserové svetlo na žlté, bol navrhnutý tak, aby bol dostatočne odolný a dlhodobo vydržal vysoký výkon laserového zdroja svetla.

Mimoriadna spoľahlivosť

Privítajte sofistikované projektory na montáž premietajúce na veľkú obrazovku, na ktoré sa môžete skutočne spoľahnúť. Inštalácia a nastavenie sú priamočiare. Životnosť lasera až 56 000 hodín a údržbový cyklus filtra až 30 000 hodín znamenajú minimálnu potrebu údržby.

Vytvorte svoju víziu s produktmi Epson

Objavte, ako možno premietať na akýkoľvek povrch s projektormi pre veľké priestory od spoločnosti Epson.

POZRIEŤ

Zistite viac o laserových projektoroch domáceho kina

Posuňte svoje sledovanie na vyššiu úroveň pomocou laserovej technológie! Okrem toho, že nová laserová technológia Epson mení spôsob, akým sledujete svoje obľúbené filmy, laserová projekcia s vylepšením 4K zlepšuje celkový vizuálny zážitok.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete získať viac informácií o rade laserových projektorov, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

1 Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2015.

2 Približný čas poklesu jasu o 50 % od prvého použitia. Merané akceleračným testom predpokladajúcim hustotu 0,04 – 0,20 mg/m3. Čas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania a prostredia.