PRE PERFEKCIONISTOV

Dokonalé okamihy sa nevyskytujú často. Ani dokonalé zábery. Aby som ich našiel, veľa som sa nachodil, najazdil, naliezol a nanaháňal. Pre ne som nespal, neraňajkoval a neoslavoval narodeniny. Takže keď svetlo dopadne na štrbinu, musím reagovať rýchlo. Potom, aby som obrázkom doprial kvalitu, používam tlač Epson.

Kontaktujte nás Stiahnuť brožúru

TLAČÍ ROVNAKO DOBRE AKO VYZERÁ

Fotografické tlačiarne Epson SureColor SC-P700 a SC-P900 potešia nielen svojimi výtlačkami ale aj dizajnom. Tieto profesionálne kompaktné tlačiarne pre formáty A3+ a A2+ využívajú najsýtejšie odtiene čiernej a modrej farby, aby vytvorili ostrejšie detaily a plynulejšie farebné prechody.

Kontaktujte nás Stiahnuť brožúru

Riešenia pre profesionálnych fotografov a výtvarníkov

K dispozícii je možnosť tlače širokej škály fotografií malého či veľkého formátu v najvyššej kvalite, a to na rozmanité plátna, fotografie a grafické médiá.

Čo je nové?

 
 

SureColor SC-P700

Tlačiareň SC-P700 je veľmi kvalitná fotografická tlačiareň pre formát až A3+. Bola vyvinutá pre fotografov a výtvarníkov, ktorým záleží na dizajne.

Ďalšie informácie Zobraziť celý rad

SureColor SC-P900

Fotografická tlačiareň SC-P900 (pre formát až A2+) bola vyvinutá pre profesionálov, ktorým záleží nielen na presnosti a hĺbke farieb na výtlačkoch, ale aj na jednoduchosti dizajnu.

Ďalšie informácie Zobraziť celý rad

Kľúčové funkcie

Najširší rozsah farieb

Rozšírená súprava atramentov zabezpečuje tlač širokého, ale súčasne plynulého rozsahu farieb a vytvorenie obrázkov, ktoré vás zbavia slov.

Jemné detaily

Tlačové hlavy s presnou konštrukciou prinášajú najvyššiu jasnosť, najjemnejšie odtiene a textúry.

Ďalšie informácie

Jemné odtiene pleti

Hladké a plynulé odtiene bez zrnitosti vytvárajú prirodzené prechody a dokonalé portréty.

Trvácne výtlačky

Naše špeciálne vyvinuté pigmentové atramenty znamenajú, že obrázky zostanú sýte mnoho rokov.

Ďalšie informácie

Vysoká produktivita

Jednoduché používanie, automatická činnosť a minimálna údržba znamenajú maximálnu efektivitu.

Ďalšie informácie

Flexibilnosť médií

K dispozícii je možnosť vytvoriť rôzne efekty na rozmanitých fotografických/grafických papieroch, filmoch, plátnach a doskách.

Ďalšie informácie

Softvérové riešenia

ROZLOŽENIE TLAČE EPSON

Tlačte fantastické fotografie jednoducho a rýchlo

Softvér Epson Print Layout vám pomôže naplno využiť výkon profesionálnych fotografických tlačiarní Epson s atramentmi UltraChrome. Používatelia môžu ťažiť z vylepšených funkcií a flexibilnosti pri jednoduchom a rýchlom vytváraní výtlačkov so spravovanými farbami.

Ďalšie informácie

KALKULAČKA NÁKLADOV NA ATRAMENT PRE VEĽKOFORMÁTOVÉ TLAČIARNE

Znížte svoje náklady na atrament

Neplaťte zbytočne veľa za svoju veľkoformátovú tlačiareň. Pomocou našej kalkulačky si urobte analýzu nákladov spojených s používaním veľkoformátovej tlačiarne Epson. Následne môžete výsledok porovnať s výsledkami iných produktov. Uvidíte, koľko peňazí ušetríte, keď si kúpite našu atramentovú tlačiareň s inteligentnými a efektívnymi funkciami. Všetky ceny zahŕňajú DPH.

Ďalšie informácie

Prípadové štúdie

FINE ART PAPIERE

Na tlač fotografií a umeleckých diel vyberte papier, ktorý je navrhnutý tak, aby zabezpečil optimálne výsledky s tlačiarňami a atramentmi Epson.

Ďalšie informácie

Prehľad sortimentu

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešeniach Epson, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Rád/rada by som e-mailom dostával(a) informácie o najnovších produktoch, akciách, ponukách a udalostiach spoločnosti Epson.