Ponúkame rôzne produkty pre profesionálnych fotografov od profesionálnych fotografických tlačiarní až po digitálne atramentové fotografické tlačiarne, fotografické tlačiarne a tlačiarne na reprodukciu grafiky.

RIEŠENIA PRE PROFESIONÁLNE FOTOGRAFIE

K dispozícii je možnosť tlače širokej škály fotografií malého či veľkého formátu v najvyššej kvalite, a to na rozmanité plátna, fotografie a grafické médiá.

Zachyťte všetky detaily každého jedinečného okamihu.

Rozpínajúci sa trh s fotografiami veľkého formátu vytvára nové pracovné príležitosti pre profesionálnych fotografov, tlačiarne a maloobchodníkov. Poskytujeme cenovo dostupné tlačiarne, ktoré sa jednoducho používajú a umožňujú sebaistý vstup na nový trh.

Úplný obraz

Bez ohľadu na to, či ste profesionálnym fotografom alebo zastupujete štúdio, špecializované laboratórium či maloobchodnú predajňu, ponúkame vám množstvo výkonných, cenovo dostupných a jednoducho použiteľných fotografických tlačiarní so šírkou až do 162 cm (64 palcov), ktoré vytvárajú úchvatné čiernobiele a farebné obrázky vysokej kvality na rozmanitých médiách.

 • Najširší rozsah farieb

  Rozšírená súprava atramentov zabezpečuje tlač širokého, ale súčasne plynulého rozsahu farieb a vytvorenie obrázkov, ktoré vás zbavia slov.

 • Jemné detaily

  Tlačové hlavy s presnou konštrukciou prinášajú najvyššiu jasnosť, najjemnejšie odtiene a textúry.

 • Jemné odtiene pleti

  Hladké a plynulé odtiene bez zrnitosti vytvárajú prirodzené prechody a dokonalé portréty.

 • Trvácne výtlačky

  Naše špeciálne vyvinuté pigmentové atramenty znamenajú, že obrázky zostanú sýte mnoho rokov.

 • Vysoká produktivita

  Jednoduché používanie, automatická činnosť a minimálna údržba znamenajú maximálnu efektivitu.

 • Flexibilnosť médií

  K dispozícii je možnosť vytvoriť rôzne efekty na rozmanitých fotografických/grafických papieroch, filmoch, plátnach a doskách.

 • Limitovaná edícia výtlačkov

  Dodajte svojim obrázkom exkluzívnosť – vytvorte limitované edície originálnych umeleckých diel s certifikátom.