INOVÁCIA, KTORÁ PREKONÁVA OČAKÁVANIA

Rad projektorov Epson na montáž

Spojte sa s nami ešte dnes

Definícia budúcnosti projekčnej technológie

Úspech v meniacom sa svete vizuálnej komunikácie znamená premietanie jasnejšieho, ostrejšieho, kreatívnejšieho obrazu v tých najväčších a najsofistikovanejších priestoroch. Preto pracujeme tak tvrdo a vyvíjame inovatívne, všestranné projektory, ktoré posúvajú prezentovanie a vizuálne premietanie na novú úroveň.

Naše odhodlanie prinášať kvalitu, technológiu, vzťahy, služby a podporu je príčinou toho, že sme lídrom na trhu projektorov už viac ako 14 rokov1.

No.1 Epson World Leader in Projectors
3LCD
True Colours

Prekonávanie požiadaviek publika

Moderné publikum má vysoké očakávania, preto rozšírte svoju kreativitu pri veľkých a atraktívnych podujatiach pomocou funkcií, ako je napríklad premietanie na výšku a rozdelená obrazovka, 360-stupňová inštalácia a premietanie na podlahu, strop, do rohov a na zaoblené povrchy. Od vzdelávania a umeleckých galérií po digitálny signmaking a firemné podujatia, od skupiny projektorov v podniku po trh s prenájmom – projektory Epson predstavujú inteligentné, účinné riešenie.

Komplexná podpora

Vaša spokojnosť je kľúčovým cieľom, preto nielen vytvárame odolné produkty, ktoré vydržia, ale ponúkame vám aj celú škálu služieb a podpory, ktoré pokrývajú vaše projektory, a vy sa môžete sústrediť na kreatívnu prácu v záujme zákazníkov a publika. Naše štandardné záruky a záruky CoverPlus 365, v rámci ktorých poskytujeme rady pred predajom i neustálu asistenciu a prístup k našim znalostiam, pre vás znamenajú širokoškálové zabezpečenie, ktoré funguje.

Kvalita je našou DNA

Naše nekompromisné odhodlanie vyrábať kvalitu a puntičkárske detaily dizajnu dodávajú vašim prezentáciám pôsobivosť. Či už si vyberiete naše vychvaľované modely s lampou alebo naše najnovšie laserové projektory, môžete sa spoľahnúť na úroveň kvality, ktorá bez výnimky udivuje našu konkurenciu.

Lepšie už z definície

S technológiou vylepšenia 4K ukážte svojmu publiku budúcnosť premietania5. Táto technológia vám umožní sledovať obsah 4K alebo digitálne zdokonaliť obsah s rozlíšením Full HD 1080 p tak, že posúva pixely diagonálne o 0,5 pixela, čím efektívne zdvojnásobuje rozlíšenie. Diváci tak zažijú 4K s lepšou textúrou, výnimočnou ostrosťou, jasnosťou a detailmi.

3LCD znamená ostrejšiu, jasnejšiu farbu

Naše trojčipové optické systémy bez pohyblivých častí prinášajú živý, realistický obraz a optimalizujú vyváženie bielej a zhodu čiernej, čím sa dosahuje plynulé splývanie okrajov. Rovnako vysoký biely a farebný svetelný výkon znamená, že obraz je nielen mimoriadne konzistentný, ale aj trikrát jasnejší ako pri 1-čipových projektoroch DLP2 a bez dúhového efektu.

Konzistentný výkon

Prispôsobte úrovne jasu svojej situácii pomocou presnejšieho prispôsobenia v 1 %-ných navýšeniach a s režimom konštantného jasu udržujte konkrétnu hladinu dlhšiu dobu5. Zíde sa to napríklad v umeleckých galériách, kde konzistentné, presné premietanie odráža víziu umelca.

Consistent performance
Wider colour gamut

Širší rozsah farieb

S panelmi HTPS od spoločnosti Epson získate až trikrát širší rozsah farieb ako s 1-čipovými projektormi DLP. Táto kľúčová technológia prináša sýtejšie farby s presnejšou reprodukciou. Vo farebných modeloch RGB a CMY môžete tiež upraviť odtieň, sýtosť a jas jednotlivých farieb.

Prelomová projektorová technológia

Naše technologické inovácie vám umožňujú premietať obraz, ktorý je jednoducho lepší ako u konkurencie, a naše najnovšie laserové projektory predstavujú ďalší veľký krok vpred v oblasti jasu, flexibilnosti a spoľahlivosti. Nech už sú vaše potreby a rozpočet akékoľvek, máte kreatívnu slobodu zabaviť a inšpirovať.

Breakthrough projector technology

FLEXIBILNÁ 360-STUPŇOVÁ MONTÁŽ

Zlepšite svoje možnosti prezentovania pomocou 360-montáž montáže a premietajte z akéhokoľvek uhla bez straty jasu či kvality obrazu. Keď viete projektor namontovať jednoducho kdekoľvek v akejkoľvek orientácii, do hry vstupuje aj podlaha a strop, takže môžete vytvárať obraz na prekvapivých miestach, ktoré naozaj zaujmú.

ZABUDOVANÁ KAMERA

S inovovanou zabudovanou kamerou na našich laserových projektoroch bude obraz konzistentný a údržba minimálna. Odhaľuje plátna, ktoré sa časom nepravidelne zafarbili, alebo zisťuje jemné nezrovnalosti medzi viacerými projektormi a vykoná potrebné úpravy na zaistenie plynulého, presného, jednotného premietania.

VÄČŠIA PROJEKCIA

Panoramatická projekcia a projekcia na výšku sú ideálne pri módnych prehliadkach a uvádzaní produktov. Vytvorte bezchybný obraz z viacerých projektorov na jednej gigantickej obrazovke alebo pomocou režimu na výšku predstavte to najlepšie v oblasti digitálnych pútačov a zobrazenia. Splývanie okrajov a prispôsobenie mierky dokonale zosúladí jednotlivé obrazy v rámci jasu a farieb, bez viditeľných predelení.

PRIPOJTE SA

Široké možnosti pripojenia zariadení, pamäťových úložísk a sietí uľahčujú nastavenie a integráciu. Patria sem bezdrôtové možnosti pripojenia k sieti a funkcia HDBaseT na ovládanie zvuku a videa Full HD až zo vzdialenosti 100 m pomocou ethernetového kábla kategórie 5e, čo je ideálne vo veľkých priestoroch.

ULOŽENIE NASTAVENÍ

Všetko navrhujeme tak, aby prezentovanie bolo čo najplynulejšie a najjednoduchšie, vrátane funkcie pamäte objektívu, ktorá dokáže uložiť až 10 nastavení vrátane posunu objektívu, zaostrenia a veľkosti projekcie. Vďaka tomu ľahko upravíte projektor tak, aby zodpovedal pomeru strán vášho obsahu.

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Využite funkcie, ako je Epson EasyMP, na monitorovania a ovládanie projektorov – ovládajte všetky projektory cez sieť alebo internetový prehliadač a sledujte až 1 000 projektorov. Najnovšie modely obsahujú novonavrhnutú funkciu ovládacieho panela OSD, ktorá zobrazuje podmienky objektívu v inteligentnom zariadení.

Objektívy presne podľa vašich predstáv

Zo širokej škály jednoducho vymeniteľných, motorizovaných objektívov, ktoré sú k dispozícii pre mnohé modely, si vyberte ten vhodný pre svoje prezentačné prostredie. Maximalizuje sa tak kvalita a všestrannosť a uľahčuje využitie existujúcich držiakov na stene alebo strope. Objektív s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou (UST) a nulovým vyosením dokáže vytvoriť 200-palcový obraz zo vzdialenosti len 1,5 cm, čo je ideálne v malých priestoroch.

NAKÚPIŤ OBJEKTÍVY A PRÍSLUŠENSTVO
Lenses

Laserové projektory Epson

Svoju vizuálnu kreativitu posuňte na novú úroveň pomocou našich dych vyrážajúcich laserových projektorov na inštaláciu. Užite si nevídanú silu projekcie a najnovšie exkluzívne technológie Epson a ohúrte publikum budúcnosťou veľkoformátového prezentovania.

Zmeňte spôsob, akým vaše publikum pozerá na firemné a vzdelávacie prezentácie, atrakcie, múzeá a galérie a ohromujúce digitálne pútače v obchodných centrách, na športových podujatiach a inde. Naše nové laserové projektory dokazujú, že nikdy neprestaneme posúvať svet prezentovania dopredu.

Chladiaci systém

Kombinovaný kvapalný a vzdušný chladiaci systém je dostatočne účinný, aby spĺňal požiadavky projektora 3LCD s 25 000 lúmenmi.

Panely LCD

Novovyvinutý 1,43-palcový anorganický panel zvyšuje odolnosť proti svetlu a zaručuje ešte dlhšiu životnosť.

Laserová banka

Vysokovýkonné laserové diódy umožňujú dosiahnuť výnimočný jas až 25 000 lúmenov.

Fosforový kotúč

Anorganický fosforový kotúč, ktorý mení modré laserové svetlo na žlté, bol navrhnutý tak, aby bol dostatočne odolný a dlhodobo vydržal vysoký výkon laserového zdroja svetla.

Vysoká spoľahlivosť

Náš novovyvinutý anorganický fosforový kotúč sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou voči teplu a prináša výnimočnú spoľahlivosť. Dokonale funguje v spolupráci s našim anorganickým panelom LCD a vytvára jasný, živý obraz na mimoriadne dlhé obdobie. Na zdroj svetla, ktorý nevyžaduje údržbu počas 20 000 hodín, sa môžete spoľahnúť.

S našimi projektormi možno pracovať aj v prostrediach, kde je bežný prach alebo dym, vďaka špeciálnej nepriedušne uzatvorenej štruktúre projektora EB–L25000U, ktorá maximalizuje kvalitu obrazu i spoľahlivosť.

Základné rozlíšenie WUXGA, základný kontrastný pomer 2 000:1

Anorganické panely 3LCD a fosforový kotúč

Jednoduché nastavenie s výkonným objektívom a pamäťou

Konzistentný obraz so zabudovanou kamerou

Flexibilnosť prezentovania s 360-stupňovou montážou

Zdroj svetla bez potreby údržby na 20 000 hodín a životnosť filtra až 30 000 hodín

Voliteľný objektív s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou (<0,35:1)

Monitorujte, upravujte a ovládajte cez internetový prehliadač alebo inteligentné zariadenie

Synchronizujte osvetlenie, zvuk a naprogramované sekvencie pomocou funkcie DMX-ArtNet

Medzi možnosti pripojenia patrí HDBaseT, HDMI, DVI a 3G SDI

EB-L12000Q

Vesmír možností

Vytvorte ohromujúcu projekčnú plochu a pohlcujúci zážitok

Projekcia bez obmedzení

RAD EB-L1000

Nová éra prezentovania na širokú obrazovku

Skutočne ohromujúci obraz premietajte jednoducho a zanechajte silný dojem vo veľmi širokej škále priestorov a na rôznych podujatiach vďaka flexibilnosti prezentácie, ktorá sa dokáže prispôsobiť. Vysoká spoľahlivosť a takmer žiadna potreba údržby robí z týchto projektorov nástroje, ktoré zvládnu aj tú najnáročnejšiu záťaž.

  • Biely a farebný svetelný výkon od 6 000 po 12 000 lúmenov
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Sortiment produktov

EB-L25000U

Nová éra prezentovania na širokú obrazovku

Vytvorte ohromujúce vizuálne prvky v akomkoľvek priestore v rámci širokej škály možností vďaka prelomovej kombinácii jasu 25 000 lúmenov, nádherného obrazu, extrémnej spoľahlivosti a flexibilných možností inštalácie. Tento model je kompaktný a ľahký, ale aj veľmi odolný a robustný. Obsahuje nepriedušne uzatvorený optický systém na dosiahnutie zlepšeného výkonu v prašnom alebo zadymenom prostredí a kombinuje vodný a vzduchový chladiaci systém, ktorý zabezpečuje lepšiu spoľahlivosť.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Projektory Epson s lampou

Naše technológie lámp 3LCD majú na trhu vedúcu pozíciu už mnoho rokov a poskytujú vám možnosť nanovo zadefinovať spôsob, akým profesionáli v oblasti podnikania a vzdelávania komunikujú s publikom.

Od posluchární alebo auditórií po umelecké galérie alebo verejné podujatia – projektory Epson sú srdcom posunu smerom ku skutočne digitálnej komunikácii.

Vynikajúca projekcia s jasom až 11 000 lúmenov a až do rozlíšenia WUXGA

Výnimočná kvalita s funkciami, ako je technológia vylepšenia 4K, rozlíšenie Epson Super Resolution, interpolácia snímok, korekcia bodov a oblúkov

Flexibilné prezentovanie v režime na výšku, rozdelená obrazovka, splývanie okrajov pri viacerých obrazoch, korekcia zakriveného povrchu a rohovej steny a 360-stupňová montáž

Ľahké pripojenie aj s možnosťami Wi-Fi, HDMI a HDBaseT

Celá škála vymeniteľných motorizovaných objektívov, mnohé s funkciou pamäte

Voliteľný objektív s krátkou projekčnou vzdialenosťou pre menšie priestory

Vysoká spoľahlivosť, jednoduchá údržba

Stanovenie štandardu

RAD EB-5500

Tieto bezproblémové, flexibilné projektory do menších priestorov prinášajú jasný, čistý obraz vo vzdelávacom a podnikateľskom prostredí. Vyberte si z celého radu rozlíšení až do rozlíšenia WUXGA, veľmi jednoduché nastavenie a ovládanie flexibilných funkcií vrátane rozdelenej obrazovky a vzdialenej správy.

  • Biely aj farebný svetelný výkon na úrovni 5 500 lm
  • HDBaseT a zrkadlenie obrazovky (nie je k dispozícii pri modeli EB-5510)
  • Rozlíšenie XGA – WUXGA
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Inovácia pre veľké priestory

Využite výkon projektora na inštaláciu s úžasnou jednoduchosťou. Naše projektory ponúkajú výnimočné projekcie s neuveriteľne jednoduchým nastavením, funkciami a prevádzkou. Naše odolné a spoľahlivé projektory sú ideálne na trvalú montáž, ale sú tiež prekvapivo kompaktné. To znamená, že bez problémov zapadnú do vyťaženej súpravy na prenájom, ktorá mení prostredia a používateľov.

Prezentovanie formou spolupráce

K jednému projektoru sa môžu pomocou softvéru EasyMP Multi-PC Projection súčasne pripojiť až štyria používatelia, pričom sa naraz môžu zobrazovať prezentácie všetkých štyroch používateľov. Pomocou funkcie rozdelenej obrazovky môžete súčasne vedľa seba prezentovať z dvoch rozličných zdrojov. Porovnávajte informácie zo samostatného prenosného počítača alebo vizualizéra Epson USB pri projekcii obrazu 3D.

Vysoká spoľahlivosť

Ľahko vymeniteľná lampy a filter pomáhajú udržať potrebu údržby na minime, čo zaistí, že vaše premietanie bude dlhšie jasné a čisté.

Lenses
Lenses

Majte to pod kontrolou

Nástroje Epson EasyMP vám umožnia inteligentné prezentovanie, prácu v sieti a ovládanie projektorov počnúc prezentáciami bez použitia počítača a bezdrôtovo až po centralizované monitorovanie všetkých projektorov.

Sortiment produktov

EB-Z10000U SERIES

Tieto prvotriedne projektory s lampami prinášajú výnimočný prezentačný výkon na trh v oblasti prenájmu a inštalácie projektorov. Spájajú kvalitu, a celú škálu funkcií s pridanou hodnotou od spájania okrajov po Epson EasyMP.

  • Biely a farebný svetelný výkon od 8 200 po 11 000 lúmenov
  • Rozlíšenie XGA – WUXGA
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Inovácia pre veľké priestory

Využite výkon projektora na inštaláciu s úžasnou jednoduchosťou. Naše projektory ponúkajú výnimočné projekcie s neuveriteľne jednoduchým nastavením, funkciami a prevádzkou. Naše odolné a spoľahlivé projektory sú ideálne na trvalú montáž, ale sú tiež prekvapivo kompaktné. To znamená, že bez problémov zapadnú do vyťaženej súpravy na prenájom, ktorá mení prostredia a používateľov.

Prezentovanie formou spolupráce

K jednému projektoru sa môžu pomocou softvéru EasyMP Multi-PC Projection súčasne pripojiť až štyria používatelia, pričom sa naraz môžu zobrazovať prezentácie všetkých štyroch používateľov. Pomocou funkcie rozdelenej obrazovky môžete súčasne vedľa seba prezentovať z dvoch rozličných zdrojov. Porovnávajte informácie zo samostatného prenosného počítača alebo vizualizéra Epson USB pri projekcii obrazu 3D.

Vysoká spoľahlivosť

Ľahko vymeniteľná lampy a filter pomáhajú udržať potrebu údržby na minime, čo zaistí, že vaše premietanie bude dlhšie jasné a čisté.

Lenses
Lenses

Majte to pod kontrolou

Nástroje Epson EasyMP vám umožnia inteligentné prezentovanie, prácu v sieti a ovládanie projektorov počnúc prezentáciami bez použitia počítača a bezdrôtovo až po centralizované monitorovanie všetkých projektorov.

Sortiment produktov

RAD EB-G7000

Tieto ľahké projektory sú vybavené všetkým, čo je potrebné na oživenie priestorov pomocou výkonných, profesionálnych prezentácií. Spájajú vysokú kvalitu obrazu a celú škálu rozhraní a rozlíšení až do WUXGA s flexibilnou inštaláciou, širokými možnosťami objektívu a bezproblémovou údržbou.

  • Biely a farebný svetelný výkon od 5 500 do 8 000 lúmenov
  • Rozlíšenie XGA – WUXGA
ĎALŠIE INFORMÁCIE

Inovácia pre veľké priestory

Využite výkon projektora na inštaláciu s úžasnou jednoduchosťou. Naše projektory ponúkajú výnimočné projekcie s neuveriteľne jednoduchým nastavením, funkciami a prevádzkou. Naše odolné a spoľahlivé projektory sú ideálne na trvalú montáž, ale sú tiež prekvapivo kompaktné. To znamená, že bez problémov zapadnú do vyťaženej súpravy na prenájom, ktorá mení prostredia a používateľov.

Prezentovanie formou spolupráce

K jednému projektoru sa môžu pomocou softvéru EasyMP Multi-PC Projection súčasne pripojiť až štyria používatelia, pričom sa naraz môžu zobrazovať prezentácie všetkých štyroch používateľov. Pomocou funkcie rozdelenej obrazovky môžete súčasne vedľa seba prezentovať z dvoch rozličných zdrojov. Porovnávajte informácie zo samostatného prenosného počítača alebo vizualizéra Epson USB pri projekcii obrazu 3D.

Vysoká spoľahlivosť

Ľahko vymeniteľná lampy a filter pomáhajú udržať potrebu údržby na minime, čo zaistí, že vaše premietanie bude dlhšie jasné a čisté.

Lenses
Lenses

Majte to pod kontrolou

Nástroje Epson EasyMP vám umožnia inteligentné prezentovanie, prácu v sieti a ovládanie projektorov počnúc prezentáciami bez použitia počítača a bezdrôtovo až po centralizované monitorovanie všetkých projektorov.

Sortiment produktov

Príslušenstvo pre širokú škálu uplatnení

Každé prostredie je iné, rovnako aj prezentácia, preto ponúkame širokú škálu príslušenstva presne podľa vašich potrieb. Vďaka filtrom, lampám, stropným držiakom, premietacím plátnam a objektívom je jednoduché na mieru prispôsobiť váš projektor s príslušenstvom tak, aby bol vhodný do vášho prostredia a pre akékoľvek publikum.

OBJEKTÍVY PROJEKTOROV EPSON

Prispôsobte si projektor na montáž pomocou voliteľného objektívu Epson. Sú dostupné so širokou škálou premietacích pomerov, ktoré sa hodia do rôznych priestorov, pri rozličných veľkostiach plátna a vzdialenosti projektora. Rôzne objektívy vám umožňujú maximalizovať kvalitu obrazu v rámci rozpočtu.

Voliteľné objektívy sú k dispozícii pre rady EB-G7000, rad EB-L1000, rad EB-L25000U a rad EB-Z10000U.

ELPHD01 VYSIELAČ HDBASET

Tento modul pre prenos videa/audia prostredníctvom kábla CAT-5/6 rozširuje možnosti prenosu. Inštalácia je jednoduchá a obsahuje tri vstupy: HDMI, LAN a RS-232 pre výstup.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

ADAPTÉR BEZDRÔTOVEJ SIETE LAN ELPAP10

Prezentujte rýchlo, bezdrôtovo a bezpečne prostredníctvom funkcie EasyMP Network Projection alebo aplikácie iProjection od spoločnosti Epson pomocou tohto adaptéra USB, ktorý sa ľahko inštaluje.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

ORIGINÁLNE LAMPY EPSON

Zaistite najlepší, najjasnejší a najkonzistnejší obraz na dlhú dobu s originálnymi lampami Epson. Vyrábajú sa a dodávajú pri dodržaní detailných systémov na kontrolu kvality, ktoré zaručujú tú najlepšiu kvalitu obrazu, maximalizujú spoľahlivosť, minimalizujú údržbu a zaisťujú nepretržité komplexné záručné krytie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

STROPNÝ DRŽIAK

Projektor dokonale umiestnite do svojho priestoru a zabezpečte flexibilnosť a bezpečnosť s našimi stropnými držiakmi zhotovenými na mieru. Stropné držiaky sú k dispozícii pre rad EB-L1000 a rad EB-G7000 (ELPMB47, ELPMB48), rad EB-Z10000U (ELPMB25, ELPMB26) a rad EB-4000 (ELPMB22, ELPMB30).

LAMPA ELPLP93

Originálna lampa Epson s mimoriadne vysokou účinnosťou.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Lepšie vzťahy,
ktoré vydržia

Vďaka vytváraniu silných vzťahov vám môžeme poskytnúť zacielené projektorové riešenia a ten najlepší priebežný servis a podporu. Najlepšie vzťahy fungujú oboma smermi, preto počúvame svojich zákazníkov a publikum a to, čo sa dozvieme, využívame pri vývoji budúcich produktov. Skvelá spoľahlivosť je štandardom, ale vzťahy obom stranám pomáhajú rozvíjať úspech a zostať v prednej línii nášho podnikania.

Komplexná pomoc

Naša voliteľná záruka CoverPlus 365 prináša skutočné nepretržité zabezpečenie, aby bola pokrytá jednoducho akákoľvek situácia. Tento výnimočný program je vytvorený tak, aby ste vždy mohli premietať aj vďaka funkciám, ako je priamy prístup ku školeným odborníkom a rady a pomoc pred, počas a po predaji. Tiež ponúka náhradné projektory, lampy a filtre vymeniteľné u zákazníka a školenie údržby na mieste.

Odolnejšie pripojenie

Náš širokoškálový servis nám umožňuje veľmi rýchlo odpovedať a reagovať, keď nás potrebujete. So svojimi reťazcovými partnermi veľmi úzko spolupracujeme a veľké množstvo našich predajcov a tímy zamerané na koncových zákazníkov a korporácie predstavujú širokú sieť kontaktov pre všetky aspekty predaja, servisu a konzultácií.

Originálne lampy Epson

Originálne lampy Epson zabezpečujú vysoký jas a vynikajúcu reprodukciu farieb, aby vám dodali maximálny výkon a kvalitu. Tieto lampy sa vyrábajú a prepravujú podľa prísnych systémov kontroly kvality, aby sa zabezpečila dlhá, bezproblémová životnosť.

Dokonalá bezstarostnosť

Naše štandardné záruky sú ďalším dôležitým rozdielom medzi spoločnosťou Epson a inými výrobcami projektorov – kryjú vás počas 3 alebo 5 rokov (v závislosti od produktu) alebo 20 000 hodín používania, podľa toho, čo nastane skôr8.

Kvalita so spoľahlivosťou

Všetky naše projektory sú vytvorené tak, aby vydržali a ponúkli bezproblémový výkon pri minimálnej údržbe. Všetky diely projektorov sú navrhnuté a vyrobené veľmi detailne, aby bola zaistená dlhá životnosť a jednoduchá údržba i výmena – od našich laserových projektorov (až 56 000 hodín) po naše pokročilé filtre (až 30 000 hodín).

1. Partner spoločnosti Epson preskúma potreby vašej firmy

Náš partner vám pomôže určiť vaše požiadavky, model projektora a počet jednotiek*, ktoré budú zodpovedať vášmu podnikaniu.

2. Partner spoločnosti Epson pripraví záručnú zmluvu

Po schválení náš partner spracuje vašu požiadavku.

3. Dodajú a namontujú sa vaše projektory

Vaše projektory sa dodajú, nastavia a nainštalujú podľa vašich podnikových požiadaviek.

4. Zaregistrujte si produkty a požiadajte o balík výmeny

Jednoducho zavolajte prioritnú linku podpory Epson, zaregistrujte svoje projektory a požiadajte o produkt na výmenu.

5. Spoločnosť Epson vás bude kontaktovať, aby zorganizovala školenie na mieste

Spoločnosť Epson vás bude kontaktovať, aby zorganizovala školenie na mieste týkajúce sa preventívnej údržby.

6. Zašlú sa vám produkty na výmenu

Projektor na výmenu (prípadne lampa a filter) vám budú odoslané priamo po ukončení ľubovoľného školenia.

7. Užívajte si nepretržitú podporu so zárukou CoverPlus365

Získate nepretržitú pomoc a podporu 365 dní v roku, vďaka čomu budú prerušenia spôsobené servisnými zásahmi a opravami minimálne.

1. Partner spoločnosti Epson preskúma potreby vašej firmy

2. Partner spoločnosti Epson pripraví záručnú zmluvu

3. Dodajú a namontujú sa vaše projektory

Náš partner vám pomôže určiť vaše požiadavky, model projektora a počet jednotiek*, ktoré budú zodpovedať vášmu podnikaniu.

Po schválení náš partner spracuje vašu požiadavku.

Vaše projektory sa dodajú, nastavia a nainštalujú podľa vašich podnikových požiadaviek.

4. Zaregistrujte si produkty a požiadajte o balík výmeny

5. Spoločnosť Epson vás bude kontaktovať, aby zorganizovala školenie na mieste

Jednoducho zavolajte prioritnú linku podpory Epson, zaregistrujte svoje projektory a požiadajte o produkt na výmenu.

Spoločnosť Epson vás bude kontaktovať, aby zorganizovala školenie na mieste týkajúce sa preventívnej údržby.

6. Zašlú sa vám produkty na výmenu

7. Užívajte si nepretržitú podporu so zárukou CoverPlus365

Projektor na výmenu (prípadne lampa a filter) vám budú odoslané priamo po ukončení ľubovoľného školenia.

Získate nepretržitú pomoc a podporu 365 dní v roku, vďaka čomu budú prerušenia spôsobené servisnými zásahmi a opravami minimálne.

KALKULAČKA VZDIALENOSTI OBJEKTÍVU

Získajte dokonalý obraz

Kľúčom dokonalého domáceho kina alebo veľkoformátových prezentácií je správny objektív projektora. Projektory Epson majú vedúce postavenie na trhu pre svoju inovatívnu technológiu, vysokú kvalitu, obraz a výkon.

ZAČÍNAME
KALKULAČKA PROJEKČNEJ VZDIALENOSTI

Získajte najlepší možný obraz

Náš projektorový inštalačný nástroj vám môže pomôcť nájsť dokonalú vzdialenosť a veľkosť plátna pre váš priestor.

ĎALŠIE INFORMÁCIE
KALKULAČKA CELKOVÝCH NÁKLADOV NA VLASTNÍCTVO PROJEKTORA

Znížte celkové náklady na vlastníctvo svojho biznis projektora

Neplaťte za biznis projektor priveľa. Pomocou našej kalkulačky celkový nákladov na vlastníctvo projektora analyzujte cenu projektora Epson.

UŠTRITE POMOCOU EPSON ECO

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete získať viac informácií o projektoroch radu Pro AV, zadajte dole vaše osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

1 Výskum uskutočňovaný spoločnosťou Futuresource Consulting Limited v období rokov 2001 až 2015.

2 Farebný jas (farebný svetelný výkon) meraný v súlade s normou IDMS 15.4. Farebný jas sa bude líšiť v závislosti od podmienok používania. Špičkové projektory Epson 3LCD pre firmy a vzdelávacie inštitúcie v porovnaní so špičkovými jednočipovými projektormi DLP na základe údajov od spoločnosti NPD získaných v období od júna 2013 do mája 2014 a údajov od spoločnosti PMA Research za 1. až 3. štvrťrok 2013. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.epson.sk/clo.

3 Najjasnejší projektor 3LCD k septembru 2016. Niektoré objektívy s krátkou a veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou nevytvoria 25 000 lúmenov.

4 K decembru 2015 je projektor EB-L1505U/EB-L1500U prvým a jediným laserovým projektorom WUXGA 3LCD s 12 000 lúmenmi na trhu.

5 Nie je k dispozícii pre všetky produkty.

6 Ponúkané typy záruky nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Obráťte sa na obchodného zástupcu spoločnosti Epson.

7 K septembru 2016.

8 K dispozícii pri modeloch EB-L1100U, EB-L1200U, EB-L1300U a EB-L1405U.