LABELEXPO 2019

Brussels
24 - 27 September 2019
Visit us in Hall 9, Stand A50

Use #EPSONLABELEXPO to join the conversation

Learn more

ŠTÍTKY NA POŽIADANIE

S tlačiarňou štítkov alebo lisom na tlač štítkov od spoločnosti Epson získate možnosť úsporne tlačiť prispôsobené štítky vždy, keď ich potrebujete.

Kontaktujte nás STIAHNUŤ BROŽÚRU

Tlačiarne štítkov Epson:

Spoločnosť Epson vám zaručí požadovanú kvalitu a výkon, či už si vyberiete ručný štítkovač na použitie v kancelárii, farebné atramentové tlačiarne štítkov na špeciálne použitie napríklad vo výrobných prevádzkach a v zdravotníctve alebo rýchly lis na štítky na komerčnú tlač.

Efektívnejšie
podnikanie

V ponuke máme širokú škálu tlačiarní štítkov na použitie vo viacerých oblastiach a rôznych odvetviach.

Nápadité použitie štítkov s pestrými farbami, ktoré si môžete na požiadanie sami a ľahko vytvoriť v kancelárii alebo na cestách, prináša viacero výhod a zlepšení. Tu sú uvedené niektoré príklady:

Použite vo firmách

Štítky na označovanie produktov

Štítky na balené potraviny a vínové fľaše, hygienické potreby, oblečenie, kuchynské potreby, štítky so zdravotnými informáciami, štítky na označenie chemikálií, štítky pri distribúcii

Zdravotníctvo

Náramky na zápästie, informačné upozornenia o alergiách alebo krvnej skupine a liekoch, ako aj ďalšie upozornenia, štítky na označenie pracovného oblečenia

Voľný čas

Lístky, vstupenky vo forme náramkov a členské preukazy

Predaj

Štítky a označenia produktov, čiarové kódy na sledovanie inventára, špeciálne ponuky alebo zľavy, darčekové balenie so saténovými stuhami

Skladovanie a logistika

Čiarové kódy na sledovanie zásielok, štítky na odosielanie, doručovacie pokyny, upozornenia, označenie regálov, štítky s poštovou adresou, magnetické, pútačové a bezpečnostné značenie

Komunikačné zariadenia, AV a kabeláž

Teplom zmrštiteľné bužírky, samolaminujúci obal na kábel, štandardné priemyselné pásky na označovanie panelov, ranžírovacie lišty, bloky 66, terminálové bloky, označenie komunikačných vstupov, ovládacie panely, poistky

Kancelária

Archivovanie a administratíva

IT

Registrácia a evidencia bezpečnostných štítkov

Ručné a stolové štítkovače

Rad kompaktných elektronických štítkovačov Epson LabelWorks sa uplatní v každej situácii vyžadujúcej profesionálne a trvanlivé štítkovanie vrátane archivovania a značenia v kanceláriách, skladoch a vo výrobných priestoroch a označovania káblov či vedení.

Tlač vlastných návrhov na požiadanie znižuje náklady spojené s predtlačou, riadením zásob a plytvaním.

Atramentová technológia tlače zabezpečuje kompatibilitu s viacerými médiami a vytvára trvanlivé výtlačky, ktoré sú odolné voči vode a vyblednutiu. Ponuka spoločnosti Epson zahŕňa okrem iného aj samostatné terminály na farebnú tlač štítkov so vstavanou dotykovou obrazovkou a širokoformátové atramentové tlačiarne s traktorovým podávačom. Je určená na použitie v rôznych oblastiach vrátane výroby, zdravotníctva, predaja a distribúcie lístkov.

Priemyselné a komerčné farebné tlačiarne štítkov

Rad ColorWorks zabezpečuje tlač štítkov, lístkov a visačiek s veľkou kvalitou na požiadanie. Tlač vlastných návrhov na požiadanie znižuje náklady spojené s predtlačou, riadením zásob a plytvaním.

Keďže tlačiarne využívajú atramentovú technológiu tlače, sú kompatibilné s celou škálou médií a vytvárajú trvanlivé výtlačky, ktoré sú odolné voči vode a vyblednutiu. Rad ColorWorks zahŕňa okrem iného aj samostatné terminály na farebnú tlač štítkov so vstavanou dotykovou obrazovkou a širokoformátové priemyselné atramentové tlačiarne s traktorovým podávačom. Je určený na použitie v rôznych oblastiach vrátane výroby, zdravotníctva, predaja a distribúcie lístkov.

POZRITE SI NÁŠ RAD

Rozšírte svoje možnosti tlače s tlačiarňami štítkov Epson

Ponúkame rad komerčných tlačiarní štítkov navrhnutých na použitie v priemysle.

Použitím tlačiarní na štítky a konvertorov sa rozšíria možnosti efektívneho využitia štítkov vo viacerých situáciách. Prinesie to zákazníkom viacero výhod a rozšíria sa tým možnosti podnikania, napríklad v nasledujúcich situáciách:

Komerčné využitie

Výroba

Štítky na vybavenie IT, lícne dosky, produktové štítky, logá, predtlačené štítky, varovné nálepky, vonkajšie štítkovanie

Potraviny a nápoje

Balenie čerstvých potravín, polotovarov, nápojov a vín

Farmaceutický priemysel

Liečivá, upozornenia, chemikálie, značenie

Zdravie a krása

Kozmetika a starostlivosť o vzhľad

Domácnosti

Záhradkárske potreby, čistiace prostriedky, starostlivosť o automobily, pneumatiky

Predaj

Nálepky do výkladov, nálepky s upozorneniami, označenia

Rýchla digitálna tlač štítkov

Rad SurePress umožňuje jednoduchšiu a šetrnejšiu rýchlu digitálnu tlač s vysokou kvalitou.

Tlač na širokú škálu štandardných štítkových podkladov je mimoriadne kvalitná s presnou reprodukciou farieb. Rad SurePress umožňuje štítkovým konvertorom a komerčným tlačiarňam rozšíriť ponuku služieb a zvýšiť ziskovosť.

POZRITE SI NÁŠ RAD

Veľkoformátové tlačiarne štítkov

Rad SureColor SC-S Series zabezpečuje mimoriadnu kvalitu tlače a veľkú produktivitu tlače na širokú škálu samolepiacich podkladov.

Tlačiarne sa ľahko ovládajú, sú spoľahlivé a majú nízke náklady na prevádzku.

POZRITE SI NÁŠ RAD

Prípadové štúdie

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešeniach Epson, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Rád/rada by som e-mailom dostával(a) informácie o najnovších produktoch, akciách, ponukách a udalostiach spoločnosti Epson.
Bezpečnostná otázka

Táto otázka nám pomáha overiť, že ste osoba a nie nevyžiadaná pošta.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.