UŠETRITE MIESTO NA STOLE POMOCOU KOMPAKTNÝCH SKENEROV A4

Kompaktný stolový skener A4
Prehrať video
KOMPAKTNÝ STOLOVÝ SKENER A4

Prvý skener od spoločnosti Epson s otočením dráhy dokumentu o 180°

Nový rad kompaktných stolových skenerov ponúka multifunkčné skenovacie riešenie pre každého, kto má obmedzený priestor na stole a potrebuje skenovať rôzne typy predlôh a dokumentov.

Tieto vysoko všestranné skenery sú skonštruované tak, aby prinášali rovnováhu medzi výkonom a pohodlím, a umožňujú podnikom všetkých veľkostí urobiť viac za menej a využívať všetky výhody mimoriadne kompaktného skenera bez toho, aby museli obetovať vzácny kancelársky priestor.

Stručný prehľad hlavných funkcií

Volič dráhy papiera

Jedinečný volič dráhy papiera umožňuje rýchle prepínanie medzi priamou dráhou a dráhou s otočením papiera o 180° uprostred prevádzky, čím sa zefektívni produktivita a umožní sa skenovanie širšej škály médií bez narušenia.

Dráha dokumentu s otočením o 180°

V režime otočenia dráhy dokumentu o 180° je skener mimoriadne kompaktný a umožňuje skenovať papier bez zväčšenia pôdorysu zariadenia. Úspora cenného miesta na stole.

Technológia ochrany papiera

S cieľom predísť poškodeniu dôležitých dokumentov a zlepšiť pokoj mysle každého používateľa, skener automaticky zastaví skenovanie, ak zistí abnormálne zaťaženie valčekov alebo ak je obraz šikmo.

Obnovenie okraja dokumentu

Okraje dokumentu, ako sú záhyby, trhliny, tiene a otvory po dierovači v originálnych dokumentoch možno jednoducho skenovať, opraviť a zlepšiť s využitím okolitých farieb dokumentu.

Detekcia nečistôt na skle

Pokročilá technológia detekcie nečistôt na snímači, ktorú sme prevzali z nášho uznávaného radu skenerov A4 s podávačom hárkov, upozorňuje používateľov na to, kedy a kde je potrebné vyčistiť sklo skenera. Zaisťuje tak vždy výnimočné výsledky a zároveň znižuje počet nepotrebných opakovaní skenovania.

Epson ES-C380W sa pripája k rodine ScanWay

Naše modely ScanWay poskytujú jednoduché, spoľahlivé a bezpečné skenovacie riešenie bez počítača – každý z modelov ponúka displej alebo klávesové skratky, ktoré umožňujú používateľom prispôsobiť úlohy na dosiahnutie lepšej prevádzkyschopnosti.

Skenujte priamo do sieťových priečinkov, na e-mailové adresy, na pamäťový kľúč USB a do obľúbených cloudových služieb vrátane Google Drive, Dropbox, Evernote a OneDrive for business pomocou služby Epson Connect. Skenovanie do kanálov Microsoft Teams je možné vykonať pomocou online konektora SharePoint.

Skenovanie MRZ na dokladoch totožnosti

Tieto skenery poskytujú pridanú hodnotu cestovným kanceláriám, hotelom, poskytovateľom prenájmu áut a akýmkoľvek iným organizáciám, ktoré potrebujú pravidelne skenovať a ukladať informácie o pasoch.

Pomocou nášho softvéru Document Capture Pro môžu používatelia rýchlo zachytiť a indexovať všetky osobné údaje z čítacej zóny pasov a cestovných dokladov (TD1) a bezpečne ich uložiť na zabezpečené a ľahko dostupné miesto.

Rad kompaktných stolových skenerov

Chcete vedieť viac?

Pozhovárajte sa s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie