Dokumentové skenery

Nech sú potreby vašej spoločnosti akékoľvek, spoločnosť Epson má pre vás ideálny skener s podávačom listov, ktorý vám pomôže automatizovať procesy a skenovať dokumenty.

PREVZIAŤ KARTU PREHĽADU Prehrať
0

Zvýšte produktivitu pomocou nášho radu skenerov s podávačom listov

Skenery s podávačom listov od spoločnosti Epson sú rýchle, spoľahlivé a všestranné – pomáhajú zvýšiť produktivitu na pracovisku. V celej Európe si spoločnosti začínajú uvedomovať dôležitosť zlepšovania svojich procesov na správu dokumentov. Zvýšte efektivitu vďaka skenovaniu, digitalizácii a zdieľaniu súborov rýchlo a jednoducho.

Vyberte si svoj skener

Vysoký výkon

Inteligentná voľba na správu firemných dokumentov, ktorá ponúka svetový výkon a všestrannosť. Rýchlosť skenovania je až 35 str./min/70 obr./min.

Tieto skenery určené špeciálne pre firmy, ktoré pracujú s veľkým množstvom dokumentov (napr. právnické a účtovnícke firmy), vám umožnia rýchle skenovanie veľkého objemu dokumentov. Režim automatického podávania umožňuje jednoduché naskenovanie aj tých najväčších dokumentov na rôznych médiách rovnako, ako keby sa jednalo o jediný dokument.

Všestrannosť

Voliteľná konverzná súprava plochého skenera umožňuje bezpečne skenovať všetky dokumenty vrátane tých najmenších médií (napr. poštových známok) na jednom mieste, aby sa zabezpečila integrita dokumentov.

Konverzná súprava umožňuje aj skenovanie cestovných pasov1, kníh, lesklých materiálov a viazaných médií.

Spoľahlivosť

Inteligentné funkcie, ako je napríklad systém aktívnych separačných valcov, bránia únavnému dvojitému podaniu dokumentov a zabezpečujú, že sa presne naskenuje každý list papiera v najvyššej kvalite – vďaka vstavaným senzorom alebo manuálnemu vkladaniu papiera.

Funkcia vynechania pri detekcii dvojitého podávania dokumentov znamená, že náročné médiá, ako sú obálky alebo dokumenty s nalepenými poznámkami, možno skenovať bez rizika jednoduchým stlačením tlačidla.

Pripojenie

Pokročilý, kompaktný, bezdrôtový skener s podávačom prináša skutočne flexibilné skenovanie, takže dokumenty možno nasnímať bezpečne. Možnosti pripojenia modelu DS-570W zahŕňajú USB 3.0 a 2.0, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, NFC a ovládače TWAIN, ISIS, WIA.

Technológia

Naše kompaktné skenery s podávačom dokumentov prinášajú všestrannosť a možnosť skenovania rozličných veľkostí a typov médií. Vytvárajte súbory PDF, spolupracujte s kolegami alebo ukladajte dôležité obchodné údaje. Vďaka podpore ovládačov WIA, TWAIN a ISIS je integrácia do takmer akéhokoľvek systému na správu dokumentov a pracovného procesu bezproblémová. Navyše súbory možno hneď pomenovať a automaticky odoslať do správneho cieľového adresára prostredníctvom rozpoznávania čiarových kódov a zónového skenovania OCR, ktoré pomáhajú automatizovať procesy spracovania veľkých dokumentov.

Sieťové funkcie

Jednoducho integrujte naše modely pripravené pre siete do svojich systémov a pracovných postupov a vytvárajte vyhradené úlohy, ktoré posielajú úlohy priamo do správneho cieľového adresára. Softvér Document Capture Pro od spoločnosti Epson zjednodušuje integráciu firemných skenerov do vášho systému na správu dokumentov, zrýchľuje pracovný postup a umožňuje skenovať, konvertovať a distribuovať naskenované informácie do systému na archiváciu dokumentov.

Zvýšte produktivitu prostredníctvom prispôsobiteľných funkcií PushScan z panela skenera, ako sú skenovanie do aplikácie Microsoft SharePointTM a cloudových služieb.

Funkcia Wi-Fi Direct

Skenovací softvér Epson umožňuje používateľom využívať funkciu Wi-Fi Direct na bezdrôtové pripojenie k podporovaným skenerom bez potreby existujúcej siete. Je to ideálne riešenie pre prostredia, kde používatelia používajú vlastné zariadenia. Navyše ešte viac uľahčuje používanie cloudovových služieb na skenovanie, ukladanie a centralizovanie všetkých dôležitých obchodných dokumentov a poskytovanie prístupu zamestnancom bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú a aké majú zariadenie. Skenovať môžete aj priamo na e-mailovú adresu alebo inú tlačiareň kompatibilnú so službou Epson Connect.

Dokumenty skenujte priamo do svojho zariadenia Android™. Naskenované údaje možno skontrolovať pomocou náhľadu, odoslať e-mailom, poslať ich priamo do iných aplikácií alebo ukladacích služieb typu cloud, ako Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ a Microsoft® OneDrive.

Skenovanie Epson

Prevziať z obchodu App Store Získať z obchodu Google Play

Zoznámte sa s našimi ďalšími radmi firemných skenerov

Prenosné skenery

Prenosné skenery formátu A4 pre jednoduchú a efektívnu správu dokumentov na cestách alebo v  obmedzenom pracovnom priestore.

Ďalšie informácie

Ploché skenery

S radom spoľahlivých a všestranných plochých skenerov prenecháte horu papierov minulosti a zlepšíte pracovné postupy pri správe dokumentov.

Ďalšie informácie

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o Dokumentové skenery, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Rád/rada by som e-mailom dostával(a) informácie o najnovších produktoch, akciách, ponukách a udalostiach spoločnosti Epson.
Bezpečnostná otázka

Táto otázka nám pomáha overiť, že ste osoba a nie nevyžiadaná pošta.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

  1. Pasy je možné skenovať pomocou voliteľnej konverznej súpravy plochého skenera.

PRESKOČIŤ

 
ZATVORIŤ

Kúpiť v online obchode

ZATVORIŤ

Kúpiť v online obchode

ZATVORIŤ

Kúpiť v online obchode

Kontaktujte nás