Ponúkame všetko pre vašu domácu kanceláriu vrátane podnikových atramentových tlačiarní, kompaktných, bezdrôtových tlačiarní, tlačiarní s funkciou WiFi Direct, firemných skenerov, multifunkčných tlačiarní a firemných projektorov.

VAŠA DOMÁCA KANCELÁRIA

Pri podnikaní z domu sú základom efektívneho chodu vašej kancelárie dostupné a spoľahlivé kvalitné technológie.

Technológia, ktorá vám umožní zamerať sa na prácu.

Keď sa potrebujete sústrediť na výsledky, zariadenia vašej kancelárie musia zaručiť, že sa môžete naplno venovať svojej práci. Dovoľte nám podporiť vás s pomocou našej inteligentnej technológie, aby ste mohli podnikať efektívnejšie bez zbytočných výpadkov alebo zdĺhavého osvojovania si IT.

Úspora peňazí na tlači

Každý potrebuje papier na zapisovanie si poznámok. A keďže chceme, aby tlač prebiehala „bezbolestne“, navrhli sme naše atramentové tlačiarne pre firmy na spoľahlivú a úspornú tlač, ktorá zníži vaše náklady až na 50 %1 a nezaťaží vašu peňaženku.

 • Zníženie vplyvu na prostredie

  Keďže vplyv na životné prostredie je dôležitý, naše atramentové tlačiarne pre firmy spotrebujú až o 80 % menej energie2.

 • Sebavedomá prezentácia

  Zvýšte dojem na svojich stretnutiach či v kancelárii vďaka našim jasným projektorom so sýtymi farbami.

 • Obchodovanie kdekoľvek

  Buďte mobilní vďaka bezdrôtovej tlači, tlači prostredníctvom e-mailu alebo cloudových služieb vašej tlačiarne Epson.

 • Pre všetky vaše potreby v kancelárii

  Zbavte sa zbytočných káblov vo svojej kancelárii a zaobstarajte si multifunkčné modely, ktoré vám ušetria priestor aj peniaze.

 • Tlač z mobilných zariadení

  Máte radi svoje telefóny či tablety so systémami Android alebo iOS. Tlačte z nich bez problémov pomocou aplikácie iPrint.

 • Úspora peňazí na atramente

  Nemrhajte zbytočne atramentom a peniazmi. Vďaka samostatným zásobníkom atramentu stačí len vymeniť spotrebovaný zásobník.

 • Pripájajte sa priamo

  Zabudnite na smerovač a pripojte sa priamo k tlačiarmi pomocou funkcie WiFi Direct.

 • 1) Porovnanie s desiatimi najlepšími farebnými laserovými tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami formátu A4 predávanými vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a vo Veľkej Británii v prvom štvrťroku 2013 na základe prieskumu organizácie IDC; náklady na stranu sa vypočítavajú pomocou oficiálnych cenníkov výrobcov (ak sú dostupné) a hodnôt výťažnosti uverejnených vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a vo Veľkej Británii platných od júna 2013.


 • 2) Porovnanie s desiatimi najlepšími farebnými laserovými tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami formátu A4 predávanými vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a Veľkej Británii v prvom štvrťroku 2013 na základe prieskumu organizácie IDC. Spotreba energie sa vypočítala podľa údajov výrobcov pre režim priemerne veľkej tlačovej úlohy k júnu 2013.