Poskytujeme produkty a služby na mieru, ktoré sú vytvorené špeciálne tak, aby pridávali hodnotu našim zákazníkom v sektore vzdelávania, od tlačiarní a skenerov po projektory.

RIEŠENIA PRE VZDELÁVANIE

Vzdelávacie inštitúcie každého druhu majú rovnakú potrebu: cenovo výhodnú technológiu na podporu zážitku z výučby, ktorá sa jednoducho používa.

PREVZATIE BROŽÚRY Play

Vieme, aké ťažké môže byť nájsť správne vybavenie, aby boli vyučovacie hodiny pútavejšie, keď sú rozpočty napäté a keď sa nachádzate pod tlakom, aby ste podali dobré výsledky pri skúškach. Triedy každého druhu vyžadujú intuitívnu technológiu, na ktorú sa môžu spoľahnúť.

Cenovo dostupné farebné materiály

Preč sú dni zle skopírovaných čiernobielych materiálov. Teraz môžete vytvoriť inteligentné poznámky z vyučovania alebo cvičenia pre domáce úlohy a v plnej farbe bez veľkých nákladov. Školy až o 50 %1 znížia náklady na stranu vďaka našim atramentovým tlačiarňam a žiaci dostanú materiály vysokej kvality.

 • Zapojenie triedy

  S cieľom vyhnúť sa rozptyľovaniu počas výučby redukujú naše projektory s veľmi krátkou projekčnou vzdialenosťou odlesky a tiene.

 • Naplnenie posluchárne

  Naše projektory vám pomôžu podávať pôsobivé prednášky v posluchárňach a spravia ich nezabudnuteľnými.

 • Interaktívna výučba

  Pridávajte poznámky k obsahu a ovplyvňujte ho, aby ste transformovali výučbu na tímové učenie sa.

 • Zníženie spotreby energie

  Znížte spotrebu energie a vplyv na životné prostredie. Naše atramentové tlačiarne spotrebujú až o 80 %2 menej energie.

 • Zdieľanie 3D objektov

  Jednoducho zdieľajte experimenty alebo objekty s celou triedou súčasne pomocou vizualizéra.

 • Múdre trávenie času

  Čas je vzácny. Znížte čas strávený údržbou tlačiarne a výmenou atramentu vďaka našim atramentovým tlačiarňam.

 • Jednoduchá manipulácia s údajmi

  Uľahčite si triedenie a zdieľanie veľkého množstva informácií pomocou výrobcu diskov.

 • 1) Porovnanie s desiatimi najlepšími farebnými laserovými tlačiarňami formátu A4 a s multifunkčnými tlačiarňami predávanými vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a vo Veľkej Británii v prvom štvrťroku 2013 na základe prieskumu organizácie IDC; náklady na stranu sa vypočítavajú pomocou oficiálnych cenníkov výrobcov (ak sú dostupné) a hodnôt výťažnosti uverejnených vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a vo Veľkej Británii platných od júna 2013.


 • 2) Porovnanie s desiatimi najlepšími farebnými laserovými tlačiarňami a multifunkčnými zariadeniami formátu A4 predávanými vo Francúzsku, Nemecku, Taliansku, Španielsku a Veľkej Británii v prvom štvrťroku 2013 na základe prieskumu organizácie IDC. Spotreba energie sa vypočítala podľa údajov výrobcov pre režim priemerne veľkej tlačovej úlohy k júnu 2013.

Zdroje pre vzdelávanie

Získajte širokú škálu zdrojov týkajúcich sa sektora vzdelávania. Nájdete tu články, prípadové štúdie, informačné schémy a brožúry, ktoré obsahujú informácie o produktoch a riešeniach Epson a trhových trendoch.

Ďalšie informácie

Kontaktujte nás

Ak chcete získať viac informácií o riešeniach pre sektor vzdelávania Epson, zadajte dole svoje osobné údaje a následne sa s vami skontaktuje zástupca spoločnosti Epson.

Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
Toto pole musíte vyplniť
(vyberte všetky vyhovujúce možnosti)
Rád/rada by som e-mailom dostával(a) informácie o najnovších produktoch, akciách, ponukách a udalostiach spoločnosti Epson.
Bezpečnostná otázka

Táto otázka nám pomáha overiť, že ste osoba a nie nevyžiadaná pošta.

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

ZAUJALO VÁS? VYŽIADAJTE SI ĎALŠIE INFORMÁCIE ALEBO CENNÍK

Kontaktujte nás