Zahrnutý atrament
až na 3 roky

Objavte jednoduchosť a šetrenie pri tlači bez atramentových kaziet. Naše tlačiarne EcoTank sa dodávajú s atramentom až na tri roky1, čím ušetríte až 90 %2 svojich nákladov na tlač.

POZRITE SI VIDEO

Predstavujeme tlačiarne EcoTank
Mimoriadne nízkonákladová tlač bez kaziet

Minutý atrament môže pôsobiť frustrujúco. Aj keď máte novú atramentovú kazetu po ruke, jej výmenou strácate čas. Ak žijete v rušný život a spoliehate sa na svoju tlačiareň, existuje jednoduché riešenie. Tlačiareň EcoTank od spoločnosti Epson využíva systém atramentového zásobníka s veľmi veľkou kapacitou, aby úplne eliminovala potrebu atramentových kaziet.

VIAC AKO

30

MILIÓNOV

PREDANÝCH ZARIADENÍ NA CELOM SVETE

Výhody tlačiarní EcoTank

Na tlačiarňach EcoTank so systémom atramentových zásobníkov od spoločnosti Epson sa vám bude páčiť veľa vecí, ale myslíme si, že niektoré výnimočné vlastnosti si zaslúžia vašu pozornosť. Tlačiarne predstavujú riešenie tlače s mimoriadne nízkymi nákladmi. Navyše sú spoľahlivé a tiež sa jednoducho používajú. Čítajte ďalej a zistite viac.

Mimoriadne hospodárna tlač

Tlačiarne EcoTank ponúkajú mimoriadne nízke náklady na stranu, ktoré môžu znížiť vaše náklady na tlač až o 90 %2. Neprekvapí vás to, keď zistíte, že sa dodávajú s atramentom až na tri roky1. S konkrétnymi tlačiarňami EcoTank môžete vytlačiť až 14 000 čiernobielych a 11 200 farebných strán4.

Ako to funguje?

Vďaka integrovaným veľkokapacitným zásobníkom sa atrament neustále dodáva do tlačiarne. Nemusíte vymieňať žiadne kazety. Jednoducho doplníte zásobník atramentovými náplňami Epson a tlačíte ďalej. Nie je to len pohodlnejšie, keďže získavate aj veľa atramentu priamo s balením, ale ťažíte aj z oveľa lepšej pridanej hodnoty. Balenie obsahuje atrament ekvivalentný až so 82 kazetami atramentu2.

POZRITE SI VIDEO
Spoľahlivosť

Môžete sa spoľahnúť, že trvalá tlačová hlava Micro Piezo a originálny atrament od spoločnosti Epson rýchlo vytvoria vysokokvalitné výtlačky s mimoriadnymi farbami a jasnosťou vďaka svojej inovatívnej, účinnej a presnej tlačovej hlave.

Bezstarostné používanie

S účelovo navrhnutým atramentovým zásobníkom plne integrovaným do tlačiarne sa môžete spoľahnúť na farebnú tlač bez neporiadku či ťažkostí často súvisiacich s neoriginálnym dopĺňaním a systémami atramentových zásobníkov iných spoločností. Originálne atramenty Epson sa vyrábajú v prísne čistom prostredí a sú optimalizované na prácu s tlačiarňami Epson.

Ešte viac dôvodov prečo kúpiť

Tlačiarne EcoTank sa pýšia ešte mnohými ďalšími funkciami, nie len mimoriadne veľkou kapacitou atramentových zásobníkov. Keďže ide o náš rozšírený rad tlačiarní, zistíte, že ponúkajú širokú škálu funkcií.

Obojstranná tlač

Ušetrite peniaze a papier vďaka automatickej obojstrannej tlači. Je to navyše aj ekologické.

Mobilná tlač

S bezplatnou aplikáciou Epson iPrint5 odosielajte dokumenty na tlač zo smartfónov a tabletov. Vďaka funkcii Epson Email Print5 môžete dokonca posielať súbory e-mailom na tlač takmer z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Trojročná akčná záruka

Všetky tlačiarne Epson EcoTank sa dodávajú so štandardnou zárukou na jeden rok alebo trojročnou záruku v rámci špeciálnej akcie6.

Uzamykací systém dopĺňania

Tlačiareň novej generácie EcoTank od spoločnosti Epson sa dodáva s vylepšeným systémom dopĺňania atramentu, ktorý minimalizuje riziko vyšplechnutia a neporiadku. V každom kroku minimalizuje možnosť vyšplechnutia vďaka nádobám, ktoré sa ľahšie otvárajú, jednoducho sa z nich nalieva a obsahujú mechanizmus, ktorý zaisťuje, aby sa príslušnou farbou mohli naplniť len tie správne nádržky.

Široký rad produktov

Vyberte si tlačiareň EcoTank s funkciami, ktoré vyhovejú vašim potrebám. V rade EcoTank ponúkame viac ako 20 modelov, pričom niektoré sú určené pre domácnosť, iné zas pre domáce kancelária alebo malé spoločnosti.

Integrovaná tlačová hlava

Na rozdiel od niektorých iných tlačiarní na trhu ponúkajú tlačiarne EcoTank zabudovanú tlačovú hlavu na bezproblémovú, spoľahlivú tlač.

Hospodárne dodatočné zásobníky

S atramentom zahrnutým v balení môžete vytlačiť tisíce strán. Keď sa napokon minie, dodatočné zásobníky atramentu sú k dispozícii za dostupnú cenu.

Prehľad sortimentu EcoTank

KALKULAČKA ÚSPOR

Šetrite peniaze s tlačiarňami EcoTank od spoločnosti Epson

Pomocou online kalkulačky nákladov zistite, koľko môžete ušetriť vďaka tlačiarni EcoTank.

Ďalšie informácie

Tlačová panika

8 000 ľudí z celej Európy sme sa spýtali na ich najväčšie obavy v rámci „tlačovej paniky“ v situáciách, keď sa minie atrament. Zistenia prieskumu si môžete pozrieť kliknutím na odkazy uvedené nižšie alebo sa posuňte nižšie, kde nájdete niektoré kľúčové fakty a čísla.

56 %

rodičov v Európe zažilo moment „tlačovej paniky“, keď sa v domácej tlačiarni minul atrament7

87 %

niekedy v minulosti nemohlo tlačiť, pretože mali nedostatok atramentu alebo doma nebol žiaden7

1 z 5

rodičov považuje proces kúpy nového atramentového zásobníka pre domácu tlačiareň za nepraktický7

Najlepšia tlačiareň, akú som kedy mala. Svoju novú tlačiareň úplne milujem! Je také praktické, lacné a oveľa ekologickejšia používať atramentové nádoby na doplnenie zásobníkov v porovnaní s neustálym kupovaním atramentových kaziet. Kvalita tlače je úžasná, obrázky sú nádherne vytlačené, a dokonca aj fotografie nemajú chybu! Moja obľúbená tlačiareň!

L565 podľa WhimsicalMblog

Skryť recenzie
L565 5/5

CEEJAYTHEDEEJAY

Epson, s touto ste to vyhrali!!

Epson, s touto ste to vyhrali!!

Prvý dojem z tlačiarne? Fantastická!! Zo všetkých tlačiarní Epson, ktoré som mal počas 20 rokov, je táto tá najlepšia a najvýkonnejšia.
Je to prvá tlačiareň, ktorá ma nezašpinila atramentom pri prvom nastavovaní. Nemôžem ju dostatočne vychváliť, má všetky pozitíva. Epson, ste jednotka!!
Skvelá kvalita tlače, skenovania, kopírovania a keď vezmem do úvahy všetky funkcie, má relatívne malé rozmery.

L565 5/5

StressyMummy

Dokonalá rodinná tlačiareň

Dokonalá rodinná tlačiareň

Už som za všetky tie roky skúsila mnohé tlačiarne a tlačiareň L565 ma skutočne ohromila. Vyzerá skvelo, ľahko sa nastavuje a zistila som, že je mimoriadne priateľská k používateľovi.
Sme veľká rodina, kde všetci často používajú tlačiareň a tá reaguje veľmi rýchlo a jednoducho sa k nej pripája cez rôzne počítače a zariadenia. Kvalita tlače je ohromná a oslovila ma kvalita kopírovania.
Dopĺňateľné zásobníky sú geniálnym nápadom. Naplnili sme ich, keď sme prvýkrát nastavili tlačiareň, a po troch týždňoch každodenného používania sme nespotrebovali takmer žiaden atrament. Páči sa mi tiež myšlienka zásobníkov atramentu, keďže ich dopĺňanie je jednoduché a nemusíte myslieť na kupovanie drahých atramentových kaziet, keďže zásobníky s atramentom prinášajú veľkú hodnotu, pretože vydržia dlho, kým ich bude treba vymeniť.
Nastavenie tlačiarne zabralo asi štyridsať minút a postupovali sme podľa pokynov na tlačiarni a v počítači. Naplnenie zásobníkov zabralo pár minút. Pri nastavovaní pomáha správne veľký displej a ľahko použiteľné ovládacie prvky a na rozdiel od bezdrôtových tlačiarní, ktoré som používal, som sa k tejto tlačiarni vedel pripojiť vždy a s každým zariadením, čo bolo skutočne praktické.
Tlačiareň je dosť veľká, ale vyzerá skvelo a dopĺňateľné zásobníky sú skryté pod krytom, takže menšie deti k nim nemajú prístup.
Okrem tlače a kopírovania možno tlačiareň L565 použiť aj ako skener a fax. Ako skener som ju zatiaľ nepoužil a nemám telefónnu linku na použitie faxu, takže k týmto funkciám sa nevyjadrujem.

L565 5/5

tanialfl

Štýlové, praktické, hospodárne

Štýlové, praktické, hospodárne

Naša tlačiareň Epson EcoTank je jednoznačne jedna z najlepších, aké som zažila. Nastavila sa bez problémov a pripojenie k počítačom či dopĺňanie atramentových zásobníkov bolo oveľa ľahšie ako inštalácia kaziet. To, že sa dodáva so štyrmi nádobami atramentu (zjavne dosť na 4 500 čiernobielych a 6 000 farebných strán), je skvelým prídavkom, ktorý vám pomôže začať. Na jednu vec však treba myslieť – po nainštalovaní trvá atramentu asi 20 minút, kým sa „pripraví“, takže zaistite, aby bol atrament doplnený, skôr ako sa vyskytne nejaká urgentná tlačová úloha!
Tlačí, kopíruje, skenuje a faxuje. Spočiatku sme mali obavy, pretože tlačiareň je umiestnená ďaleko od telefónnej linky a mysleli sme, že to môže spôsobiť problém pri nastavovaní. Našťastie to nebol problém, keďže funkcia Wi-Fi nám umožnila ju priamo nastaviť cez našu domácu sieť bez akýchkoľvek problémov. Telefónny káble nemusíte používať. Vyžaduje sa len na nastavenie funkcie faxu, ktorú nepotrebujeme.
Páči sa nám, že môžeme tlačiť zo smartfónov pomocou aplikácie Epson iPrint a dokonca môžeme posielať tlačové úlohy, keď sme mimo, odkiaľkoľvek vo svete!
Nesmierne nás ohromila funkcia skenovania do cloudu Scan to Cloud. Pri skenovaní okamžite odošle súbor do akýchkoľvek cieľových lokalít, ktoré možno pridať a uložiť cez databázu Epson. Medzi týmito lokalitami môžu byť e-mailové adresy alebo váš Disk Google (okrem iných možností). Jednoducho raz zadajte podrobnosti v rámci svojej používateľskej databázy a potom môžete vyberať z lokalít priamo v zariadení pri každom skenovaní.
Zariadenie je štýlové a estetické. Nezaberá priveľa miesta, a predsa je odolné a vysokokvalitné, takže je zaistené, že vydrží celé roky.
Určite by sme túto tlačiareň odporučili komukoľvek, či už ju budete používať každodenne v rodiny, v domácej kancelárii alebo dokonca vo firme. A ak dokážeme ušetriť približne 70 % nákladov na tlač, ako uvádza spoločnosť Epson, je to ešte lepšie!

L565 5/5

Arm987

Po mnohých tlačiarňach ma tento model skutočne potešil

Po mnohých tlačiarňach ma tento model skutočne potešil

Nedokážem pochopiť, prečo iní výrobcovia tlačiarní nevytvorili rovnaký typ.
Systém zásobníkov je bezpochyby cesta. Áno, oveľa drahšia, ako kazety, ale trochu matematiky ukáže jeho skutočnú hodnotu.
Vynikajúca kúpa.

L565 5/5

JenniT

Jednoduché a vždy spoľahlivé použitie

Jednoduché a vždy spoľahlivé použitie

Po nastavení sa veľmi jednoducho používa. Páči sa mi funkcia bezdrôtovej tlače. Viem, že to nie je nová technológia, ale to, že môžem tlačiť odkiaľkoľvek, je skutočne skvelé. Tlačiareň nechávam zapnutú, aby som mohla tlačiť kedykoľvek, pričom spraví po použití sem-tam trochu hluku – nie je to hlasné ani mi to nevadí, ale pes vždy vyskočí!
Tlačiareň sa dodáva s množstvom atramentu, čo je skvelé, keďže väčšina tlačiarní sa dodáva len s trochou atramentu, aby ste mohli začať. To v istom zmysle vyvažuje vyššiu cenu tlačiarne.

L565 5/5

WhimsicalMblog

Najlepšia tlačiareň, akú som kedy mala.

Najlepšia tlačiareň, akú som kedy mala.

Svoju novú tlačiareň úplne milujem! Je také praktické, lacné a oveľa ekologickejšia používať atramentové nádoby na doplnenie zásobníkov v porovnaní s neustálym kupovaním atramentových kaziet. Kvalita tlače je úžasná, obrázky sú nádherne vytlačené, a dokonca aj fotografie nemajú chybu! Moja obľúbená tlačiareň!!

  1. Zásoba atramentu na 3 roky na základe priemerného mesačného objemu tlače 290 strán pre tlačiarne pre domácnosť a kancelárske tlačiarne EcoTank. Výpočty vychádzajú z najnižšej uvedenej výťažnosti čierneho atramentu pre nasledujúce tlačiarne: L4150, L4160, L6160, L6170, L6190.
  2. Porovnávací výpočet pre atramentové kazety sa zakladá na použití kazety s najnižšou výťažnosťou používanou v 20 najobľúbenejších konkurenčných atramentových tlačiarňach A4 podľa štúdie organizácie IDC EMEA Hardcopy Tracker (údaje zo 4. štvrťroka 2016) v období január 2016 – december 2016. Výpočet sa zakladá na štandardnej výťažnosti kaziet konkurencie, ktorá bola vydelená priemernou výťažnosťou tlačiarne Epson EcoTank.
  3. Na základe údajov o objeme predaja získaných zo štúdie IDC WW HCP Tracker (údaje zo 4. štvrťroka 2016).
  4. Uvedená výťažnosť je určovaná podľa originálnej metodológie spoločnosti Epson zo simulácie tlače skúšobných obrazcov podľa normy ISO/IEC 24712. Uvedená výťažnosť NIE JE určená podľa normy ISO/IEC 24711. Uvedená výťažnosť sa môže meniť v závislosti od tlačených obrázkov, typu použitého papiera, frekvencie tlače a od prevádzkového prostredia, napríklad teploty. Pri úvodnom nastavení tlačiarne sa isté množstvo atramentu použije na naplnenie dýz tlačovej hlavy, preto výťažnosť dodávanej súpravy atramentu na prvé použitie môže byť nižšia.
  5. Vyžaduje bezdrôtové pripojenie na internet. Ďalšie informácie a zoznam podporovaných jazykov a zariadení získate na webovej lokalite www.epson.sk/connect.
  6. Ďalšie informácie získate na webovej stránke www.epson.sk/extended-warranty.
  7. Z prieskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť OnePoll v mene spoločnosti Epson v auguste 2015. Pýtali sa 8 000 európskych spotrebiteľov v Nemecku, Taliansku, Španielsku a Spojenom kráľovstve.

Preskočiť

 
Porovnať
Zatvoriť

Porovnať produkty

z 3 vybraných

Porovnať vybrané