Výkonný tím spoločnosti
Epson Europe

Náš tím výkonného manažmentu si kladie za cieľ rozvíjať organizáciu ohľaduplným a skúseným vedením a zvyšovať kvalitu života zamestnancov, zákazníkov a partnerov.

Kazuyoshi Yamamoto

President & COO, Epson Europe B.V.

Kazuyoshi Yamamoto sa stal prezidentom spoločnosti Epson Europe B.V. v júni 2015 potom, ako dlhé roky zastával funkciu vedúceho pracovníka v pobočkách Epson Europe B.V. v Moskve, Epson Ukraine a Epson Kazakhstan. Strávil tiež sedem rokov v Indonézii na poste prezidenta spoločnosti.

Pán Yamamoto sa pridal k oddeleniu marketingu a predaja v spoločnosti Epson v roku 1999 po šestnástich rokoch skúseností v oblasti predaja a marketingu v niekoľkých väčších spoločnostiach (Sharp a Sony).

Vyštudoval bakalársky kurz na japonskej univerzite Kobe City Foreign Language University. Je ženatý a má jedného syna.

Rob Clark

Senior Vice President, Epson Europe B.V, and Managing Director, Epson UK.

Rob Clark je hlavný viceprezident pobočky Epson Europe a zodpovedá za všetky predaje a marketing v oblasti EMEAR (Európa, Stredný Východ, Afrika, Rusko), ako aj za prevádzku britskej pobočky.

Rob bol predtým viceprezidentom pre marketing a firemný rozvoj a päť rokov pôsobil ako riaditeľ obchodnej činnosti s atramentovými tlačiarňami v pobočke Epson Europe.

Pôvodne nastúpil do spoločnosti Epson ako produktový manažér pre tlačiarne s bodovou hlavicou, ale postupne sa z tejto pozície v rámci štruktúry vedenia marketingovej a firemnej činnosti vypracoval, pričom istý čas pôsobil aj ako manažér niektorých aktivít tímu predaja (pre projektory a veľkoformátové tlačiarne) v pobočke Epson UK.

Než nastúpil do spoločnosti Epson, pracoval v oblasti distribúcie informačných technológií, kde nadobudol skúsenosti s predajom a marketingom poskytovaným priamo pre predajcov aj maloobchodníkov. Clark začal svoju kariéru po ukončení štúdia odboru elektrického a elektronického inžinierstva ako technologický pracovník pre anglickú vládu.

Hideki Kitamura

Vice President, Business Operations, Epson Europe B.V.

Hideki Kitamura zodpovedá za obchodné operácie v oblasti EMEAR (Európa, Stredný Východ, Afrika, Rusko). Náplňou jeho pozície je dohliadať na operácie oddelenia kontroly, ľudských zdrojov, právnického a finančného oddelenia, zásobovacieho reťazca, pobočiek, služieb zákazníkom aj oddelenia informačných technológií v rámci celej oblasti EMEAR.

Pred touto rolou zastával niekoľko pozícií v spoločnostiach Epson Group, posledných osem rokov v pobočke Epson America.

Pán Kitamura nastúpil do spoločnosti Epson v roku 1983 po úspešnom ukončení magisterského štúdia ekonomiky. Pôvodne bol prijatý na finančné oddelenie v Japonsku, kde zodpovedal za kontrolu skupinových rozpočtov a za manažment hotovostného aj devízového platobného styku. Neskôr sa presťahoval do Nemecka a pokračoval v rozvoji svojich schopností ako stážista na finančnom oddelení.

Massimo Pizzocri

Vice President, Central and Eastern Europe, Epson Europe B.V., Managing Director, Epson Italy

Massimo Pizzocri je zodpovedný za región strednej a východnej Európy v rámci spoločnosti Epson Europe. Predtým bol Vice President of Consumer Sales, Epson Europe B.V., zodpovedným za predaj spotrebiteľských produktov, ako aj za distribúciu a maloobchodné/online predajné kanály.

Massimo začal svoju kariéru v spoločnosti Epson Italy v roku 1999, časom sa stal marketingovým riaditeľom talianskej pobočky a potom vedúcim strategického marketingu pre celú oblasť EMEA. V roku 2006 bol menovaný do pozície generálneho riaditeľa pobočky Epson Italy, ktorú (popri pôsobeniu ako viceprezident zákazníckeho predaja v pobočke Epson Europe) zastáva dodnes.

Než nastúpil do spoločnosti Epson, začal svoju kariéru vo firme DuPont, kde pracoval na oddelení grafického dizajnu.

Massimo žil v Taliansku, Nemecku a Spojenom kráľovstve. Vo voľnom čase sa venuje turistike, rád číta a je aktívnym dobrovoľníkom pre Červený kríž.

Adrian Clark

Vice President, Business Sales, Epson Europe B.V.

Adrian Clark je zodpovedný za predaj všetkých firemných produktov v oblasti Európy, Stredného východu a Afriky. Predtým bol Vice President Epson Europe zodpovedným za región Európy, Stredného východu, Afriky a Spoločenstvo nezávislých štátov.

Nastúpil do spoločnosti Epson v októbri 2012. Začal v predajnej organizácii v Spojenom kráľovstve a následne prešiel do európskeho manažérskeho tímu.

Než nastúpil do spoločnosti Epson, pracoval v niekoľkých vedúcich technologických spoločnostiach v sektoroch informačných technológií (Intel), telekomunikácií (Vodafone) a vysielania (Panasonic), kde získal skúsenosti s priamym aj nepriamym predajom, ako aj riadením oddelenia predaja a marketingu.

Adrian začal svoju kariéru ako inžinier na oddelení vývoja a predbežného predaja v telekomunikačnom sektore po tom, ako úspešne dokončil štúdium elektronického inžinierstva.

Je ženatý, má dvoch synov, rád púšťa športové šarkany a trávi svoj čas ako domáci majster.

Epson Europe: Náš príbeh

Spoločnosť Epson vždy predbiehala svoju dobu. A to doslova. Bola založená v roku 1942 ako malá továreň na výrobu hodiniek (Daiwa Kogyo Ltd. (neskôr Seiko)), aby sa stala oficiálnym dodávateľom časomiery pre olympijské hry v Tokiu v roku 1964 a zaznamenávala a tlačila výsledky atlétov.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

História spoločnosti Epson

Spoločnosť Epson na jej ceste poháňali prvenstvá, túžba inovovať a potreba posúvať hranice. Vlastne práve to sme robili posledných 50 rokov… a budeme v tom pokračovať aj zajtra. Nie je to len naša ambícia, ale aj naša misia.

ĎALŠIE INFORMÁCIE