Riaďte svoje kancelárske výdavky na tlač a zvýšte zabezpečenie posilnením pravidiel tlače, overovaním používateľov a presnou identifikáciou a pridelením nákladov na dokumenty.

KOFAX EQUITRAC™

Zlepšite svoje pracovné postupy pomocou softvéru Kofax Equitrac

Riešenie Epson integrované s prostredím Kofax Equitrac spája nízke prevádzkové náklady, vysokú spoľahlivosť, minimálnu potrebu zásahov a nižší vplyv na životné prostredie zariadení Epson so schopnosťou riadiť a spravovať objemy tlače a znižovať prevádzkové náklady. Iba softvér Kofax Equitrac (teraz s funkciou I-Queue) ponúka organizáciám riadenie a zjednodušenie postupov vďaka tomu, že odstraňuje závislosť na tlačových serveroch, ovládačoch tlače a tlačovom softvéri, pričom spravuje každú vytlačenú stranu. Riadená tlač, pohodlie a možnosť výberu prinášajú spokojnejších používateľov, produktívnejších pracovníkov IT a výrazné výhody pre váš rozpočet.

Kontrolujte výdavky, šetrite peniazmi

Zaveďte farebné limity a bilancie účtov na používateľa alebo na úrovni oddelenia pomocou pravidiel, ktoré znemožnia tlač, ak používateľ prekročí svoj limit alebo bilanciu. Znížte množstvo odpadu odstránením nevyžiadanej tlače a pridajte osobnú zodpovednosť, ktorá nabáda používateľov tlačiť len tie dokumenty, ktoré skutočne potrebujú.

Zvýšte zabezpečenie, dôvernosť tlače a súlad s nariadeniami

Tlačte bezpečne vždy na každej tlačiarni – zabezpečená tlač Follow-You vám umožní tlačiť odkiaľkoľvek a kedykoľvek a vyzdvihnúť si dokumenty na takom mieste a v takom čase, ktorý vám vyhovuje. Pri všetkom súčasne odstránite riziko ponechania osobných informácií v tlačiarni – zároveň zmenšujete množstvo odpadového papiera, plytvanie zdrojmi a časom pri nevyzdvihnutých dokumentoch a neúčinných tlačových postupoch.

Ťažte z atramentovej technológie Epson pre firmy

Softvér Equitrac sa jednoducho integruje do zariadení Epson, ktoré ponúkajú nízke prevádzkové náklady, menšiu potrebu zásahov, zachovanie životného prostredia a vysokú spoľahlivosť.

Znalosť a riadenie

Prispôsobte si podrobné prehľady celkovej tlačovej aktivity, ako aj dokumentov čakajúcich na tlač, aby sa odosielali na konkrétnu lokalitu alebo konkrétnemu vedúcemu. Riešenie jednoducho integrujte do exitujúcej infraštruktúry IT v akomkoľvek prostredí, od malých podnikov po veľké korporácie s viacerými kanceláriami a tisíckami zariadení.

Výhody a kľúčové funkcie

Ako získať softvér Kofax Equitrac

Ďalšie informácie o softvéri Equitrac získate od zástupcu spoločnosti Epson.

Kompatibilné modely

Platforma Epson Open Platform (EOP) umožňuje našim revolučným multifunkčným tlačiarňam plnú flexibilnosť a prispôsobiteľnosť, keďže sa môžu prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníkov, ktoré sa menia s vývojom obchodných cieľov a podnikových systémov IT.

Softvér Equitrac Office/Express je kompatibilný s naším radom zariadení Open Platform vrátane WorkForce Enterprise. Podrobnejšie informácie o kompatibilite získate od svojho miestneho predajcu.

Získajte to najlepšie z oboch pomocou jedinej vloženej aplikácie

Unifikovaný klient umožňuje používateľom bezproblémový a jednoduchý prístup k tlači a zaznamenanie pracovných postupov, ktoré poskytuje softvér Equitrac Office/Express, ako aj eCopy ShareScan, na jedinej obrazovke.

Zamestnanci môžu bez problémov prepínať medzi tlačou aj zaznamenaním pracovných postupov – všetko v rámci jedinej používateľskej relácie v zariadení. To im prináša lepšiu používateľskú skúsenosť a pomáha zlepšiť produktivitu.

Tlač budúcnosti s technológiou Heat‑Free

Prechod z laserovej technológie na tlačiarne s technológiou Heat‑Free vám umožní znížiť spotrebu energie a obmedziť vplyv tlače na životné prostredie.

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.