PRESNÉ SKENOVANIE, DETAILNÉ VÝSLEDKY

Zachyťte detaily historických záznamov, fotografií, filmových negatívov a artefaktov vo vysokom rozlíšení pomocou radu Epson Expression a LaserSoft

Zjednodušené presné skenovanie

Expression 12000XL je všestranný veľkoformátový skener s vysokým rozlíšením, ktorý vyhovuje tým najnáročnejším požiadavkám na presné detaily.

S dodávaným profesionálnym softvérom na zlepšovanie obrazu (LaserSoft SilverFast Ai 8.8) vám prináša jednoducho použiteľné funkcie spracovania obrazu vrátane profesionálneho odstránenia prachu a zrnitosti, redukcie šumu a úpravy farebných odtieňov na dosiahnutie presných výsledkov.

Zobraziť rad produktov

Grafický skener formátu A3

Vysokokvalitný grafický skener formátu A3 na ostrú a presnú reprodukciu plánov, fotografií a výtvarného umenia s požadovanou presnosťou.

 • Vysokokvalitné skenovanie formátu A3
 • Pokročilé funkcie softvéru
 • Funkcia skenovania filmov

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Epson 12000XL

Diamond

Ostrá a presná reprodukcia obrazu

Expression 12000XL a 12000XL Pro sú vysokokvalitné skenery formátu A3 určené na úlohy, ktoré si vyžadujú veľkú presnosť. Skener umožňuje presné zachytenie médií až do veľkosti A3+ a vždy zaistí jasný obraz a profesionálne výsledky. Rad sa výborne hodí na presné zachytávanie detailov obrazov vrátane historických záznamov, röntgenových snímok1, negatívov filmov, architektonických plánov, forenzných dôkazov a umeleckých diel. Je tiež flexibilný, ľahko sa používa a v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi Epson má nízku spotrebu energie.

Optimalizujte skenovanie

 • Healthcare

  Medicína a zdravotnícke röntgenové snímky

  Veľmi málo skenerov sa hodí na digitalizáciu röntgenových snímok a z medicínskeho hľadiska sú presné detaily a maximálna hĺbka farby veľmi dôležité.

  Pomocou najnovšieho softvéru digitalizujte fotografie, negatívy a röntgenové snímky vo vysokom rozlíšení a v súlade s medzinárodnými štandardmi, ako je DICOM.

 • Textile rainbow

  Výroba textilu

  Pri výrobe textilu hrá presnosť farieb kľúčovú úlohu. Akékoľvek chyby vo farbe môžu spôsobiť nepoužiteľnosť produktov, čím majú vplyv na zásoby a spôsobujú nepotrebné plytvanie materiálom.

  SilverFast TexColorAnalyzer a skenery Epson možno použiť v každom štádiu procesu od dizajnu po výrobu, pričom zaisťujú udržanie vysokej presnosti farieb a štandardov počas celého výrobného procesu.

 • Temple and trees

  Fotografie

  Zaistite, aby vaše fotografie a filmy boli zálohované a chránené – digitalizujte ich. Či už ide o film, ktorý ste práve natočili, nedávno objavené staré fotografie a filmy alebo vzácne predmety, potrebujete riešenie, ktoré si dokáže poradiť s celou škálou špeciálnych médií a pritom dodať verne presné výsledky.

  Niektoré veci jednoducho nemožno nahradiť a, žiaľ, obrázky môžu časom zožltnúť a negatívy stratiť kvalitu. Či už ste fotograf, nadšenec histórie alebo kurátor múzea, zaistite, aby sa tieto vzácne detaily navždy nestratili.

 • Forensics

  Právny a verejný sektor

  Keď pri dôležitých právnych dokumentoch záleží na každom pixely – používajú sa skenery Epson Expression. Veľká presnosť je zaistená aj pri takých náročných úlohách, ako sú dôkazy z odtlačkov prstov, vďaka optickej hustote 3,8 Dmax, 48-bitovej farebnej hĺbke a technológii Epson Micro Step Drive TM.

Epson Expression 12000XL

Optická hustota skenera Expression 12000XL na úrovni 3,8 Dmax a 48-bitová farebná hĺbka zaručujú ostré a presné skenovanie na úplnú reprodukciu najširšej škály farieb dokonca aj v zatienených oblastiach. Vysoké rozlíšenie 2 400 x 4 800 dpi a mimoriadne presná technológia Micro Step Drive navyše umožňujú používateľom zachytiť aj tie najmenšie detaily s výnimočnou ostrosťou.

 • TECHNOLÓGIA READYSCAN LED

  Skener Expression 12000XL je vybavený zariadením ReadyScan LED, energeticky úsporným a ekologickým zdrojom svetla, ktorý nevyžaduje žiaden čas zahrievania a prináša mimoriadne responzívne skenovanie. Dmax a 48-bitová hĺbka farby umožňuje jednoducho a konzistentne robiť skeny s mimoriadnou reprodukciou farieb a presnými farebnými tónmi.

 • VYSOKOKVALITNÁ REPRODUKCIA FARIEB

  Rozlíšenie 2 400 x 4 800 dpi, optická hustota 3,8 Dmax a 48-bitová hĺbka farby umožňuje jednoducho a konzistentne robiť skeny s mimoriadnou reprodukciou farieb a presnými farebnými tónmi.

 • VŠESTRANNÉ SKENOVANIE FILMOV

  So skenerom Expression 12000XL Pro môžete zachytiť priehľadné a jasné médiá s bezkonkurenčnou kvalitou detailov. Zariadenie podporuje širokú škálu filmových formátov až do veľkosti A3+.

 • JASNEJŠIE, OSTREJŠIE SKENY

  6-riadkový snímač CCD s veľkými pixelmi prináša lepšie detaily skenovania počas každého prechodu. Systém automatického zaostrenia dokáže automaticky presne zaostriť, aby sa dosiahla zlepšená jasnosť a presnosť obrazu, alebo môžete prevziať úplnú kreatívnu kontrolu pomocou možnosti Manuálne zaostrenie. Hustota 3,8 Dmax a 48-bitová hĺbka farby umožňuje jednoducho a konzistentne robiť skeny s mimoriadnou reprodukciou farieb a presnými farebnými tónmi.

Optimálna kombinácia hardvéru a softvéru

V spolupráci s popredným odborníkom v oblasti softvéru, spoločnosťou LaserSoft Imaging, tvorcovia softvéru SilverFast pridávajú hodnotu a účinnosť organizáciám, v ktorých je zachytenie s najväčšou presnosťou nanajvýš dôležité.

Skenujte celú škálu médií vrátane filmových negatívov

Voliteľná jednotka na skenovanie priehľadných predlôh umožňuje používateľom skenovať priehľadné médiá, napríklad pozitívy, negatívy alebo diapozitívy, s profesionálnym výsledkami. Vďaka tomu môžete digitalizovať a chrániť médiá vo výnimočnej kvalite.

Simulovaný obraz
Yellow car Yellow car
Korekcia protisvetla
Upravte jas obrázkov, ktoré sú tmavšie kvôli protisvetlu.
Obnovenie farieb
Obnovte farby vyblednutých fotografií a filmov.
Odstránenie prachu
Pomocou softvérovej detekcie odstráňte prach a škrabance zo skenov filmov a fotografií.
Odstránenie zrnitosti
Odstráňte zrnitosť filmu vo výstupných obrázkoch pre skenovaní filmu.

Prečítajte si viac o podobných produktoch spoločnosti Epson

WorkForce DS-5500

WorkForce DS-5500

Plochý skener formátu A4

ĎALŠIE INFORMÁCIE

WorkForce DS-50000

WorkForce DS-50000

Plochý skener formátu A3

ĎALŠIE INFORMÁCIE

WorkForce DS-70000

WorkForce DS-70000

Produkčný skener formátu A3

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Spojte sa s nami ešte dnes

Ak chcete ďalšie informácie o programe, vyplňte svoje kontaktné údaje nižšie. Spojí sa s vami zástupca spoločnosti Epson.

MÁTE ĎALŠIE POŽIADAVKY?
Polia označené hviezdičkou * sú povinné

¹ Vyžaduje sa dodatočný softvér za príplatok.