FARBA MENÍ
VŠETKO.

Dosiahnite jasnejšiu,
živšiu projekciu s
farebným svetelným
výkonom (CLO) od
spoločnosti Epson.

99 % ľudí tvrdí, že projektory Epson majú najživšie farby1

Nikto nepredáva viac projektorov než spoločnosť Epson. Prečo? Pretože naše projektory oživujú obsah vďaka jasnému, živému a čistému obrazu dokonca aj v jasne osvetlených miestnostiach.

Projektory Epson majú rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon (CLO), vďaka čomu prinášajú jasné, živé farby. Sú až trikrát jasnejšie ako konkurenčné 1-čipové projektory DLP1.

Užívajte si jasné, živé farby za rozumnú cenu. Rovnako vysoký biely a farebný svetelný výkon projektorov Epson znamená, že váš obsah bude vždy vyzerať skvelo – a nemusíte minúť celý majetok za projektor so skutočne vysokým počtom lúmenov. Naše projektory vám reálne pomáhajú ušetriť ešte viac, keďže prinášajú až 15 rokov zábavy vďaka životnosti žiarovky a filtra až 10 000 hodín v úspornom režime2.

Prečo je hodnota CLO dôležitá?

Čím je farebný jas nižší, tým sa farby môžu javiť menej výrazné a vyblednuté. Nevýrazné farby jednoducho spôsobia, že celý obrázok bude vyzerať ako bez života. Detaily sa budú ťažšie rozoznávať a nemusia zaujať divákov ani udržať ich pozornosť. Nemusí to mať žiaden význam v tmavej obývačke, ale môže to byť skutočným problémom v triede pri vyučovaní alebo v kancelárii pri predstavovaní dôležitej obchodnej prezentácie, zvlášť ak ste v miestnosti s obmedzenými možnosťami zatemnenia. Projektory Epson 3LCD našťastie zobrazujú jasné obrázky aj bez zatiahnutia závesov.

Priame porovnanie

V porovnávacom teste 99 % ľudí vybralo produkt Epson, ako produkt s najživšími farbami v porovnaní s konkurenčnými modelmi1. 8 z 10 ľudí povedalo, že produkt Epson má najvyššiu kvalitu obrazu a že by si na pozeranie svojho obľúbeného filmu zvolili projektor Epson3.

Hovorili napríklad takto: „Mojím obľúbeným filmom je Vykúpenie z väznice Shawshank a chcel by som si ho na tomto pozrieť. Jas považujem za veľmi dôležitý a vyzerá to ešte lepšie ako TV“ a „Tento projektor je jednoducho najlepší, jeho kvalita je fantastická“.

Jas považujem za veľmi dôležitý a vyzerá to ešte lepšie ako TV...
A
Epson
B
BenQ
C
Viewsonic
D
Acer
E
Optoma
83 % SI VOLÍ Epson3

Prečo sa zaujímať o hodnotu CLO?

Zažite jasnejšie obrazy so živými farbami
Zažite jasnejšie obrazy so živými farbami

Nie sú to len prázdne slová. V slepom teste 8 z 10 ľudí uviedlo, že naše projektory zobrazujú najjasnejší obraz s najživšími farbami.

Ľahko rozoznajte, čo je na plátne
Ľahko rozoznajte, čo je na plátne

Nevýrazný obraz znamená, že na plátne sa nedá ľahko čítať text ani rozoznať obrázky. Vďaka jasnejšiemu obrazu ľahko uvidíte, čo sa premieta a rozoznáte detaily.

Pomáha udržať nízke náklady
Pomáha udržať nízke náklady

Keď máte rovnako vysoký biely a farebný svetelný výkon, dostanete jasnejší obraz so živšími farbami, takže nemusíte kupovať projektor s vyšším počtom lúmenov.

No interruptions
Žiadne prerušenia

Technológia 3LCD od spoločnosti Epson prináša jasný obraz bez „dúhového efektu“, ktorý sa môže vyskytovať pri niektorých 1-čipových projektoroch DLP.

Domáca zábava

Domáca zábava

Vytvorte výnimočný kinozážitok pre priateľov a rodinu. Užívajte si filmy, hry, športové podujatia a výnimočné udalosti s jasným obrazom a živými farbami dokonca aj v jasne osvetlených miestnostiach.

Firma

Firma

Predstavte ohromujúce prezentácie, ktoré zanechajú trvalý dojem. Vďaka jasnej bielej a živým farbám môže projektor Epson zabezpečiť, že všetka vaša tvrdá práca bude vyzerať skvele.

Vzdelávanie

Vzdelávanie

Jasné obrázky vedú k jasnejším, zaujímavejším hodinám. Inšpirujte študentov k dosiahnutiu najlepších výsledkov tak, že vytvoríte farebné pohlcujúce vzdelávacie prostredie.

Ďalšie informácie
True Colour

Samotný jas nedokáže oživiť verné farby z každodenného života. Na základe tejto filozofie len technológia Epson 3LCD kombinuje jas a verné farby, vďaka čomu vytvára živé, realistické obrázky. Darí sa nám to vďaka tomu, že zabezpečujeme, aby farebné svetlo našich projektorov bolo rovnako jasné ako biele svetlo.

Iní výrobcovia sa domnievajú, že môžu zlepšiť kvalitu obrazu jednoduchým zvýšením jasu bieleho svetelného výkonu projektorov. Spoločnosť Epson zabezpečuje, aby jej projektory mali rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon (CLO). Samotný jas vysokého počtu lúmenov nezabezpečí jasné, realistické obrázky a nízka hodnota CLO môže spôsobiť nevýrazný, vyblednutý obraz. Keď však farebný jas zodpovedá bielemu jasu v lúmenoch, dostanete živé, verné farby, ktoré skutočne vdýchnu vášmu obsahu život.

Vyhľadať produkt

Porovnať
Close

Porovnať produkty

1 z 4 vybraných

    Porovnať vybraté