IHLIČKOVÉ TLAČIARNE

Dovoľte, aby vďaka technológii Epson vaša firma dosiahla viac

Spoločnosť Epson je najväčším výrobcom tlačiarní pre banky a pošty na svete. Ponúka širokú škálu tlačiarní, ktoré sú špičkové svojou rýchlosťou, nízkymi nákladmi, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou výtlačkov pri všetkých typoch tlačovín. Sú ideálnym riešením do kancelárie, na spracovanie šekov a viacdielnych formulárov, pre ktoré v podstate nie je iná možnosť než ihličková tlač.

Nové technológie, ako veľkokapacitná atramentová tlačiareň z radu GP Series, ponúkajú ďalšie možnosti pri extrémne nízkych nákladoch.

VÝHODY IHLIČKOVÝCH TLAČIARNÍ

  • Vynikajúce prevádzkové náklady na stranu (0,20 €/100 strán)
  • Možnosť tlačiť viacdielne dokumenty (až 1 originál + 9 kópií)
  • Dlhá výdrž výtlačkov (až 100 rokov)
  • Dokážu pracovať v náročnom prevádzkovom prostredí (horúce, chladné, suché, vlhké či prašné prostredie)
  • Minimálna údržba
  • Podpora nekonečného papiera
  • Možnosť tlače na veľmi široký rad médií rôznej hrúbky
  • Možnosť výberu z viacerých dráh papiera na základe požiadaviek vášho pracovného prostredia
  • Možnosť súčasnej tlače na jednotlivé listy alebo na nekonečný papier

9-IHLIČKOVÉ TLAČIARNE

Rad 9-ihličkových tlačiarní spoločnosti Epson je ideálny pre komerčné, priemyselné a logistické aplikácie. Ponúka vynikajúcu kvalitu tlače za konkurencieschopnú cenu. Spojenie vysokej presnosti zarovnávania a sofistikovanej manipulácie s papierom umožňuje tomuto komplexnému radu tlačiarní s úzkym a širokým vozíkom poradiť si aj s náročnými tlačovými úlohami.

24-IHLIČKOVÉ TLAČIARNE

Poskytujú všetky funkcie dostupné pri rade 9-ihličkových tlačiarní a navyše škálovateľné písma a listovú kvalitu tlače. 24-ihličkové tlačiarne spoločnosti Epson sú ideálne ako pre pultové aplikácie v oblasti maloobchodu a služieb, tak pre tlač faktúr a objednávok. Tento rad zahŕňa aj ploché tlačiarne vhodné na použitie pri širších (hrubších) materiáloch, ako sú príjmové doklady a štítky.

TLAČIARNE VKLADNÝCH KNIŽIEK

Rad tlačiarní PLQ-22 spoločnosti Epson ponúka bankám, poštám a štátnym inštitúciám veľmi tichú tlačiareň s nízkymi celkovými nákladmi na prevádzku a údržbu. Vďaka rýchlosti až 576 znakov za sekundu je rad PLQ-22 ideálny pre tlač na širokú škálu médií vrátane vkladných knižiek, pasov, lístkov a víz. Zákazníci a personál ocenia tichú prevádzku tejto tlačiarne na vkladné knižky, ktorej hladina hluku je len 51 dBA.