RIEŠENIA PRÍPRAVY NA TLAČ

Môžete sa spoľahnúť, že farby budú konzistentné a výsledky vynikajúce.

Naše riešenia určujú nové štandardy v oblasti presnej komerčnej potlače a potlače obalov, čo umožňuje presné oddelenie filmov a tlač na dosky.

PRE-PRESS

Konzistentné farby

Pri poskytovaní presných a reprodukovateľných farieb počas celého digitálneho pracovného postupu je nevyhnutná účinná správa farieb. Ešte dôležitejšia je však v prípade, že vlastníci značky vysielajú svoje správy prostredníctvom viacerých platforiem.

Je vašou povinnosťou zaistiť, aby sa nátlačky zhodovali s tlačou rôznych tlačiarní, ktoré používajú rôzne technológie – digitálnu, litografickú, webovú či flexografickú. Môžete sa spoľahnúť, že naše riešenia vám poskytnú dokonalú konzistentnosť a predvídateľnosť. Vďaka nám sa vám to vždy podarí na prvý raz.

SureColor SC-P5000

Tlačiareň SC-P5000 je zameraná na dva hlavné sektory odvetvia – na skúšobnú tlač pre inzerentov, výrobcov a dizajnérov balení a na kvalitnú galériovú tlač pre profesionálnych fotografov a umelcov. Tlačiareň sa dodáva v dvoch možných konfiguráciách – s fialovým atramentom na nátlačky alebo so súpravou atramentu LLK na umelecké diela a fotografie.

Product range

Chcete vedieť viac?

Pohovorte si s niektorým z našich tímov a dozviete sa, ako môžete znížiť náklady a pracovať efektívnejšie.