APLIKÁCIA EPSON SMART PANEL

Privítajte revolúciu v spôsobe tlače a skenovania!

Jediná aplikácia ponúka všetko potrebné na to, aby sa vaše mobilné zariadenie premenilo na výkonný nástroj na tlač, skenovanie a správu.

APLIKÁCIA EPSON SMART PANEL

Inovatívna aplikácia na jednoduchú správu tlačiarní a skenerov Epson

S aplikáciou Smart Panel môžete sledovať stav tlačiarne alebo skenera, spravovať tlačové úlohy, kontrolovať hladinu atramentu a tlačiť alebo skenovať priamo z mobilných zariadení. Aplikácia je k dispozícii v obchodoch App Store i Google Play. Jej inštalácia do smartfónu alebo tabletu je rýchla a jednoduchá.

Bezdrôtová tlač z mobilného zariadenia

Jednoduché bezdrôtové nastavenie umožňuje bez problémov pripojiť kompatibilný produkt Epson k sieti a tlačiť priamo z mobilného zariadenia. Aby ste vždy získali najlepšie výsledky tlače, môžete prispôsobiť nastavenia a predvoľby tlačiarne, ako je veľkosť a typ papiera.

Jednoduché skenovanie dokumentov zo smartfónu

Skenovanie dokumentov a fotografií je vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu veľmi jednoduché. Na výber je niekoľko možností skenovania, napríklad farebné, čiernobiele a vo vysokom rozlíšení. Na dosiahnutie vysokej kvality skenov je aplikácia vybavená funkciami vylepšenia obrazu, ako je automatické orezanie a korekcia farieb.

Objavte ďalšie služby a aplikáciu Epson

Apple a logo Apple sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Google Play a logo Google Play sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.